مغازه های خال کوبی, ماساژ سرو بازگشایی پس از گرفتن چراغ سبز از شهرستان لا

لس آنجلس (CBSLA) — برخی از لس آنجلس کسب و کار طبقه بندی شده به عنوان “در معرض خطر” داده شد چراغ سبز به بازگشایی در روز جمعه و آنها هدر رفته هیچ زمان بازگشت به کار است.

در تو سرو که در آن فاضلاب است که در حال حاضر مورد نیاز حرفه ای, هنرمندان, عینک, ماسک صورت و سپر برای کمک به محافظت از خود و مشتریان.

از جنس پلکسی گلاس نیز نصب شده در آمریکا Ink Tattoo Studio در شرمن اوکس برای جدا کردن محل کار از لابی.

“وجود دارد یک پروتکل است که وزارت بهداشت اصرار دارد که ما به دنبال و من در تلاش برای طول اضافی” گفت: آمریکایی جوهر مالک میگوئل گردباد.

ادامه مطلب: ناخن سالن مغازه های خال کوبی, ماساژ سرو در کالیفرنیا مجاز به بازگشایی ژوئن 19 با شهرستان تصویب

سالنهای ماساژ, که همچنین نیاز به تماس نزدیک با مشتریان قادر به ارائه خدمات پس از سه ماه بسته بودن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

دستورالعمل جدید در حال اجرا در فرشته و مکان های دیگر مانند آن از جمله اجباری پوشش صورت فیزیکی, فاصله, درجه حرارت, چک, هیچ پیاده روی و محدود کردن مشتریان برای اطمینان از آنها به اندازه کافی زمان برای تمیز کردن بین قرار ملاقات.

روند بازگشایی در زمان بسیار کمی از زمان اما صاحبان کسب و کار می گویند خوشحال بودند برای رسیدن به همه چیز و در حال اجرا دوباره.

“ما نیاز به زمان برای تمیز کردن اتاق ما به درستی به طوری که آنها احساس امن و ما احساس امنیت بیش از حد” گفت: فرشته, ماساژ, co-owner مانو Khatri.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de