تیلور سویفت را انتشار تعجب آلبوم “فرهنگ عامه” جمعه

نیویورک — در حالی که در انزوا تیلور سویفت ایجاد یک آلبوم جدید است و انتشار آن جمعه است.

ستاره پاپ ساخته شده و انتشار پنج شنبه در Instagram. ‘œFolklore,” او هشتم ثبت می آید کمتر از یک سال پس از او کاهش یافته است ‘œLover.”

                                                                                                                                                                                                                       

‘œMost از چیزهایی که من برنامه ریزی شده بود در این تابستان نیست در نهایت اتفاق می افتد, اما چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی در آن اتفاق می افتد. و این چیزی است که من 8 آلبوم و فرهنگ عامه. تعجب,” او نوشت. ‘œTonight در نیمه شب با من بود با انتشار کل من با نام تجاری جدید آلبوم ها آهنگ من ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به. من نوشت و ثبت این موسیقی در انزوا.”

سریع می گوید نسخه استاندارد شامل 16 آهنگ و آلبوم را از ویژگی های Bon Iver هارون Dessner ملی و مکرر همکار Jack Antonoff.

‘œBefore این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در ‘کامل’ اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است. دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره با” سویفت نوشت.

او همچنین گفت که این موزیک ویدیو برای آهنگ ‘œCardigan’� برتر خواهد شد در نیمه شرقی. او می گوید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها در زمان اضافی احتیاطی در حالی که فیلمبرداری.

‘œThe کل شلیک شد نظارت پزشکی بازرس همه ماسک عینک ماند به دور از هر یک از دیگر, و من حتی خود من مو, آرایش و یک ظاهر طراحی شده” سریع نوشت, پایان این پست با یک خنده از emoji.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de