تیلور تاملینسون در Netflix بکشد کمدی ویژه ‘چهارم-بحران های زندگی’: ‘این همه چیزهایی که من آموخته ام & راه من Messed تا

(CBS محلی)– Taylor تاملینسون است که تنها 26 سال سن دارد اما او زیادی برای گفتن در او اول, کمدی, ویژه “چهارم زندگی بحران است.”

به ویژه در جریان Netflix در حال حاضر و Temecula بومی با استفاده از کمدی به بحث در مورد دوران کودکی اش زندگی را دوست دارم و عروسی.

“این است که من برای اولین بار یک ساعت خاص و من مشغول به کار در آن را برای 10 سال” گفت: تاملینسون در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “قدیمی ترین شوخی در اینجا این است که چهار یا پنج سال و جدیدترین است یک ماه به دلیل بسیاری اتفاق افتاده است در تابستان گذشته. بخش عمده ای از آن است که در پنج سال گذشته و نیمه اول من 20s. من شروع به انجام ایستاده در 16 و من از تجربه زندگی به بحث در مورد سیاست و مسائل اجتماعی. همه من تا به حال خودم و این خاص است که همه چیز را به من آموخته و راه من را خراب کرد و در نیمه دوم این است که من در تلاش برای حدس زدن در زمانی که من باید بچه ها وقتی که من باید با من ازدواج کند و به همین دلیل برخی از مردم در حال انجام آن بیش از حد به زودی.”

مصاحبه کامل:

تاملینسون می گوید او می شود بسیاری از طرفداران در آینده به او که می گویند که آنها هرگز می خواهید برای رفتن به 20s. در حالی که کمدین قطع نامزدی اش در تابستان گذشته او هیچ مسائل ایجاد کمدی مواد از زندگی شخصی او.

“ارتباط با مسائل به طور خاص می رود به عمل واقعی سریع گفت:” Tomlinson. “حتی اگر من سرد با آن کمک می کند تا برای به دست آوردن من سرد با آن سریع واقعی است. اگر من می تواند نوشتن یک شوخی در مورد چیزی که اتفاق افتاده است که افتضاح بود, آن را مانند خوب است که اتفاق افتاده و من این پول است. من تا به حال واقعا بد شکستن و به نام کردن یک تعامل بیش تابستان بود و آن را پس از من می دانستم که من تا به حال ویژه ای در آینده. برای چند ماه من تا به حال به retool کل ساعت.”

“چهارم-بحران های زندگی” جریان است در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>