با پوشیدن ماسک صورت برای مدت طولانی از زمان می تواند چالش برانگیز حتی برای بزرگسالان است.

پس چگونه واقع بینانه آن است که به انتظار kindergartners از طریق 12-دانش آموزان کلاس به نگه داشتن ماسک برای نزدیک به هفت ساعت یک بعد زمانی که مدرسه رزومه بعدی قرار می گیرند ؟

                                                                                                                                                                                                                       

حومه پدر و مادر و معلمان می گویند که آنها احساسات متناقضی در مورد بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس زیر COVID-19-عصر اجتماعی فاصله مورد نیاز که شامل پوشیدن ماسک در داخل خانه. برخی نگران هستند که استفاده طولانی مدت از ماسک ممکن است امن در حالی که دیگران از ترس دانش آموزان جوان و کسانی که با نیازهای ویژه ممکن است مشکل زیر قوانین.

ایلینوی دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش منتشر شد بازگشایی دستورالعمل شنبه به شدت با تاکید بر ارائه در فرد آموزش برای تمام دانش آموزان است. قوانین جدید اجازه می دهد تا برای یک ترکیب در کلاس و کنترل از راه دور, یادگیری, مبهوت, برنامه و دانش آموزان در روز متفاوت است.

آنها همچنین تماس مکرر دست شستن یک کلاه بر روی 50 فرد تجمعات در هر اتاق, اجتماعی, فاصله زمانی که ممکن است فشرده تمیز کردن و اجباری نمایش درمانی با درجه حرارت چک. دولت با هدف ارائه 2.5 میلیون رایگان پارچه ماسک برای دانش آموزان و معلمان در سطح ایالت.

در میان نگرانی این است که آیا دانش آموزان می توانند با پوشیدن ماسک با خیال راحت در حالی که ورزش یا درگیر در ورزش بدون گرفتن بیش از حد گرم و یا خشک گفت: Jenn بخواهد از Naperville ابتدایی معلم تربیت بدنی در واحد دشت منطقه 204.

                                                                                                                                                                                                                       

“P. E. دست است و ما معمولا نزدیک” وصیتنامه گفت. “ما ورزشگاه نیست مطبوع. زمانی که ما به عقب برویم در سقوط آن خواهد شد بسیار گرم است. که یک بیت از یک نگرانی برای من. من شخصا نمی انجام هر گونه ورزش با پوشیدن ماسک.”

وصیتنامه گفت که او و همسالان خود هستند نگران اجتماعی فاصله زیادی با اندازه کلاس و کمبود پرستاران مدرسه و بهداشت و سلامت دیگر منابع است.

بسیاری از حومه مدارس شده اند در انتظار دولت راهنمایی برای نهایی کردن برنامه ای برای پاییز و انتظار به رول کردن گام های بعدی در ماه جولای.

حداکثر وایس که دسته ارتباطات خارجی برای هیئت دولت آموزش و پرورش گفت: پوشش صورت باید در تمام زمانها توسط افراد در ساختمان مدرسه به جز در حالی که غذا خوردن و طول باند. استثنا شامل کسانی که یک وضعیت پزشکی زیر 2 سال سن داشته باشند و مشکل در تنفس و یا قادر به حذف صورت پوشش بدون کمک.

پدر و مادر سارا سادات از لیسل نگرانی او 7 ساله دختر میرا ممکن است یک زمان سخت با پوشیدن یک ماسک از خواهر و برادر بزرگتر.

Sara Sadat, of Lisle, oversees her children's e-learning at their home. Her 7-year-old daughter Myra Shaik, 7, right, is a second-grader at Lisle Elementary School.

  سارا سادات از Lisle, نظارت بر کودکان خود را به یادگیری الکترونیکی در خانه خود را. او 7 ساله دختر میرا Shaik, 7, راست است که کلاس دوم در لیسل مدرسه ابتدایی. – پل Valade | عکاس

                                                                                                                                                                                                                       

“ما دوخته اند ساخته شده و حتی دستور داد یک سری از آنها را و او است که کمی ناراحت بود گفت:” سادات که بیشتر نگران مدارس نمی خواهد به اندازه کافی کارکنان پشتیبانی برای کمک به دانش آموزان جوان عمل ماسک پوشیدن و بهداشت خوب.

در ضمن سادات دختر زویا یک به زودی به دانشجوی سال اول در لیسل دبیرستان و یونس که شروع junior high مشتاق به ادامه یادگیری بدون خانواده حواس او را پرت.

“(زویا) اشتیاق ساختار و با خوشحالی به دنبال به جلو به پوشیدن ماسک در مدرسه” سادات گفت. “یونس است که به دنبال به جلو به شرکت در برخی از پاییز و زمستان ورزشی ارائه شده در بالا نیست.”

پدر و مادر مدلسازی مناسب ایمنی و مقررات برای دانش آموزان جوان بسیار مهم است برای بازگشایی موفق بودن. اما آنها نیز باید آن را سرگرم کننده می گوید کری Rafalski از Hoffman Estates, اوایل دوران کودکی معلم با هافمن استتس پارک منطقه نیم روز برنامه پیش دبستانی 3 و 4 ساله.

“من هم به اندازه کافی سخت گرفتن آنها را برای جلوگیری از چیدن بینی خود را بسیار کمتر خود را ترک ماسک به تنهایی” گفت: Rafalski اضافه کردن بسیاری از خدمات مهد کودک نیست که نیاز به کودکان 5 سال و جوان به پوشیدن ماسک.

“قطعا وجود دارد رفتن به یک تنظیم دوره” Rafalski گفت. “وجود دارد کتاب های موجود بشود نسبت به کودکان در مورد ماسک. ما نیاز به آن را به یک بازی سرگرم کننده است. با گذشت زمان و تمرین آن را تبدیل به یک بخش طبیعی از زندگی است.”

لیندسی شانه شرق دوندی گفت: او 2 – و 4-year-old پسران از ذهن نیست با پوشیدن ماسک برای هشت ساعت در روز و پنج روز در هفته در حالی که حضور در خانه مراقبت روزانه.

Lindsay Combs, of East Dundee, with her son Kane, 4, who along with his younger brother Conway, 2, has been wearing masks eight hours a day, five days a week since St. Patrick's Day while in day care. "If a 2-year-old can do it, surely your school-age children will be fine," Combs says of new state guidelines requiring K-12 students wear masks when schools start this fall.

لیندسی شانه شرق داندی با پسر کین 4 که همراه با برادر کوچکترش کانوی 2 شده است با پوشیدن ماسک هشت ساعت در روز و پنج روز در هفته از روز سنت پاتریک در حالی که در مراقبت از. “اگر 2 سال می توانید آن را انجام دهید مطمئنا خود را از کودکان در سن مدرسه خوب خواهد شد” شانه می گوید: از دولت جدید دستورالعمل نیاز به K-12 دانش آموزان پوشیدن ماسک زمانی که مدارس شروع این سقوط. – حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی شانه

“در آغاز آنها وانمود به دکتر بازی یا ابرقهرمان” گفت: شانه یک پرستار که با این نسخهها کار با بیماران روی دیالیز و باید خودش پوشیدن ماسک برای کار. “من سعی کردم به توضیح این برای پدر و مادر نگران. اگر 2 سال می توانید آن را انجام دهید مطمئنا خود را از کودکان در سن مدرسه خوب خواهد شد.”

شانه گفت: داشتن تنگ ماسک کمک می کند تا حد بی قراری و فرزندان او تا به حال هرگز هر گونه مشکل در نگه داشتن آنها در تمام طول روز به غیر از گرفتن گاه به گاه خشک بینی.

دولت دستورالعمل در حال حاضر نمی نشانی چالش های منحصر به فرد برای نیازهای ویژه دانش آموزانی که ممکن است نیاز به گزینه های جایگزین برای پوشیدن ماسک گفت: پدر و مادر کیم Ketcham از Kildeer.

Ketcham 16-سال-پسر آدم مبتلا به اوتیسم است و به زودی به تاریخ در دریاچه زوریخ دبیرستان. در حالی که او با استفاده از ماسک در حال حاضر برای فعالیت در آن گاهی اوقات می شود بیش از حد برای او که مسئولیت رسیدگی به, او گفت:.

Kim Ketcham, of Kildeer, with her sons, Adam, 16, left, and Alex, 17, says the state needs to provide more than a blanket guideline to schools requiring masks for all students this fall. Special needs students like Adam, who is autistic, may need alternatives when wearing a mask becomes too much to handle, she said.

کیم Ketcham از Kildeer با فرزندان آدم, 16, سمت چپ و الکس, 17 می گوید: دولت باید به ارائه بیش از یک پتو دستورالعمل به مدارس نیاز به ماسک برای تمام دانش آموزان این سقوط. نیازهای ویژه دانش آموزان مانند آدم است که مبتلا به اوتیسم ممکن است نیاز به جایگزین زمانی که با پوشیدن یک ماسک می شود بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به, او گفت:. – حسن نیت ارائه میدهد از کیم Ketcham

“پوشیدن ماسک به مدت شش تا هفت ساعت در روز من نمی دانم که چگونه است که رفتن به کار” Ketchum گفت. “بسیاری از کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه باید مسائل حسی. آنها ممکن است قادر به تحمل آن است.”

مدارس نیاز به دولت های محلی و مقامات بهداشتی به ارائه راهنمایی بیشتر برای اشخاص خاص با جایگزین مانند چهره سپر موانع فیزیکی و اجازه می دهد مکرر استراحت بین دوره ها در نظر گرفته شود اگر آن دسته از دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به کلاسهای درس Ketchum گفت.

“آن است که یکی از اندازه متناسب با همه” Ketchum گفت. “همه در حال رفتن به دریافت ماسک خستگی در برخی از نقطه و من نگران هستم که بچه ها با مسائل حسی در حال رفتن به آن را خیلی سریع تر از دیگران است. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال ارائه مناسب و انتظارات واقع بینانه به نگه داشتن همه امن است.”

دولت توصیه مدارس نیاز به پزشکان یادداشت برای دانش آموزان و کارکنان که قادر به پوشیدن چهره و پوشش.

ارشاد اجازه می دهد تا به صورت سپر به جای پوشش صورت به خصوص در شرایطی که آن را برای دانش آموزان مهم است برای دیدن کلمات در حال شکل مانند زبان آموزان زبان انگلیسی و در اوایل دوران کودکی دانش آموزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de