اتحادیه معلمان خواستار همه الاییواسدی مدارس بسته می شود برای مبارزه با کروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) – اتحادیه به نمایندگی از لس آنجلس یکپارچه مدرسه معلمان خواستار این منطقه به مدارس در پاسخ به شیوع کروناویروس.

ایالات معلمان لس آنجلس جمهور الکس Caputo-مروارید خواست لس آنجلس Unified School District مقامات به “فعالانه همه منشور و مدارس دولتی” در این منطقه در طول یک وب سایت کنفرانس پنج شنبه.

“ما اعضای حرفه ای هستند..و آنها در حال رفتن به آنجا برای زمانی که آن را برای رسیدن به محل بستن مدارس را تعطیل,” او گفت:. “ما انتظار داریم که به صورت بسیار سریع و بسیار شتاب و واقعا اتفاق می افتد بسیار به سرعت در طول روز بعد یا بیشتر.

“در حال حاضر ما می گویند ما معتقدیم یک بسته نیاز به سرعت اتفاق می افتد.”

بیشتر: آخرین به روز رسانی Coronavirus

خواستار “رویکرد پیشگیرانه می شود که پیش از بازی به جای یک رویکرد واکنشی”, Caputo-مروارید نیز نامیده می شود برای 10 نقطه “شبکه امنیت اجتماعی” برنامه از جمله اضافی دو هفته مرخصی با حقوق برای پوشش ممکن است coronavirus قرنطینه دوره مراقبت های بهداشتی رایگان برای coronavirus بیماران و دسترسی به اینترنت رایگان برای دانش آموزان است.

این اتحادیه در بیانیه ای می آید ساعت پس از الاییواسدی مقامات صادر ممنوعیت اجتماعات بزرگ اما در عین حال تا آنجا که به لغو کلاس های حضوری و یا نزدیک مدارس. این منطقه اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus در اوایل این هفته.

در یک یادداشت به رهبران مدرسه الاییواسدی سرپرست Austin Beutner گفت که هر یک مجمع بزرگ و یا جمع آوری مانند خانه باز باید لغو و یا به تعویق افتاد.

از روز شنبه وجود دارد هیچ گزارش از هر گونه موارد از coronavirus در هر الاییواسدی مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>