TED-Ed باشگاه به Metea دانشجو احساسات

دانش آموزان ملزم به ارائه در کلاس و در حال حاضر وجود دارد یک سخنرانی تیم اما یک باشگاه جدید با تمرکز بر صحبت های عمومی در Metea دره دبیرستان ثابت محبوب به دلیل وابستگی به یک نام تجاری شناخته شده است.

TED-Ed باشگاه در مدرسه در شفق به حدود 20 عضو این شانس را به اشفتگی فکری موقتی و تحقیق و تمرین و تحویل TED سبک صحبت راهنمایی زیر از رسمی تد سازمان که به تولید کنفرانس که در آن سخنرانان به مذاکرات در “ایده های ارزش گسترش است.”

                                                                                                                                                                                                                       

ورودی Metea سالمندان Kishor Moorthy, Vinay Agarwal و Shreya جوشی آغاز شده و این باشگاه در ابتدای سال سوم. اعضا پس از 13 هفته برنامه ای از تد سازمان به انتخاب موضوع خود آمد تا با تصاویری سپس ارائه بحث در طول زندگی یکی را ضبط.

“این واقعا یک راه خوب برای اجازه دهید دانش آموزان به اشتراک گذاری صدای خود را و به اشتراک گذاری آنچه که آنها پرشور در مورد” Kishor گفت.

مذاکرات TED در حال حاضر یک مشترک بخشی از دبیرستان آموزش و پرورش Kishor گفت: با سلامت در معلمان نشان دادن مذاکرات در مورد راه های جدید برای شناسایی سرطان و معلمان زبان انگلیسی نشان از عمق شیرجه سخنرانی در مورد نوع زبان مورد استفاده در دمای تد صحبت کنید.

“من همیشه شیفته چگونه مذاکرات TED نشان می دهد واقعا ایده های انقلابی,” Kishor گفت. “این همیشه چیزی است که در پایان من از راه دور با این نام تجاری جدید به درک از چیزی است که من حتی نمی فکر می کنم جالب بود قبل از.”

دانش آموزان را در انتخاب موضوعات خود را متناسب با این قالب و آمد تا با مذاکرات در از دست دادن وزن و مقابله با تعلل در حال رشد به عنوان یک “سوم-فرهنگ بچه” و اتصالات در حالی که ماندن درست به شخصی و هویت فرهنگی.

                                                                                                                                                                                                                       

دیگر مذاکرات در دانش آموزان تولید شده در طی این باشگاه برای اولین بار از سال تا به حال عناوینی از جمله “4 درس زندگی هر کس می تواند یادگیری از پناهگاه سگ ها” و “من مد روز و شما می توانید بیش از حد.”

Kishor به نام TED-Ed بحث “وجود دارد بیشتر به سحر و جادو از ملاقات چشم؟” در آن او در مورد چگونه عشق خود را انجام سحر و جادو کمک کرده است او در ارتباط با دیگران و اعتماد است که همیشه وجود دارد یک ترفند یافت می شود را حل کند و حتی گیج کننده ترین مشکل است.

گروه اول شد TED-Ed گروه در میان سه دبیرستان در دشت واحد منطقه 204. Kishor و همسالان خود طرح آن را در سال آینده افزایش زمان دانش آموزان را به تمرین سخنرانی خود را تحویل و در ادامه به ترویج دانش آموز محتوا در رسانه های اجتماعی.

این باشگاه مذاکرات را در یوتیوب در MVHSTedEdClub کانال و همچنین رسمی TED-Ed کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de