که کشیده از آتشین خودرو, تصادف به رسمیت شناخته شده برای اقدامات قهرمانانه

DECATUR, Ind. (CBS محلی) — ایندیانا نوجوان مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان پس از صرفه جویی در زندگی یک زن پس از تصادف آتشین.

جب ریچی, 16, گفت که او در یک ماشین سواری با مادر خود و برخی از دوستان در آمریکا 27 در Adams County on Aug. 3 هنگامی که آن را screeched به توقف برای جلوگیری از یک راننده متوقف شده در خط سمت چپ.

“ما در fast lane و آنها [به راننده] فقط متوقف نمی کشیده به روی شانه و یا به چمن. آنها فقط متوقف در وسط سمت چپ خط,” او گفت: CBS وابسته WSBT.

یکی دیگر از راننده در جاده ها که بعد ملیسا Garmen گفت: نه می تواند به توقف در زمان. وسیله نقلیه خود را ضربه ماشین ریچی سوار شد و پشت سر هم به شعله های آتش.

“من فرار راست و اطراف به دختر خانم برای دیدن اینکه آیا او مرده بود یا ناخودآگاه” ریچی گفت. “حتی اگر او مرده بود و خانواده او هنوز هم می خواهید او را ببینید. که طرز فکر من من تا به حال به این فرد است.”

این Kosciusko County, نوجوانان قادر به جلو و Garmen از ماشین قبل از پاسخ ابتدا وارد شدند و قبل از این که ماشین منفجر شد.

“من به یاد داشته باشید این خودرو در آتش” Garmen گفت. “من به یاد داشته باشید در یک نقطه در آینده به اندازه کافی و من دیدم جب صورت در پنجره من. او گفت: “من قصد دارم به شما و من به یاد داشته باشید قرار دادن دست من وجود دارد و دیدن او و من باید گذشت دوباره.”

گرمن بود در بخش مراقبت های ویژه برای 23 ساعت پس از حادثه مبتلا به سوختگی به بازو و دست شکسته جناغ سینه و ضربه مغزی.

“من زندگی من برای تشکر به این بچه جوان,” او گفت:.

ریچی برنامه ریزی شده بود به طور رسمی به رسمیت شناخته شده برای قهرمانی خود را سه شنبه شب در یک جلسه به طور منظم از دکتور شورای مشترک.

زنی که پلیس او را متوقف وسیله نقلیه در وسط خط سمت چپ بر روی یک بزرگراه بود به اتهام رانندگی بی پروا و یک یادگیرنده اجازه تخلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>