نو جوان جایگزین Juwara کمک می کند تا بولونیا ضرب و شتم اینتر 2-1

میلان — نوجوان جایگزین موسی Juwara کمک بولونیا آمده از پشت در به پیروزی 2-1 در اینتر میلان روز یکشنبه در یک ضربان دار سری یک بازی دیدم که هر دو تیم به 10 کاهش می یابد بازیکنان و اینتر از دست داد.

Juwara لغو کردن Romelu Lukaku را بازکن قبل از موسی بارو به ثمر رساند برنده 10 دقیقه از زمان است.

                                                                                                                                                                                                                       

اینتر باقی مانده است سوم در ایتالیا ردیف بالا اما آتالانتا می تواند حرکت به درون یک نقطه با یک پیروزی در کالیاری بعد. از لیگ قهرمانان مشاجره ناپولی نیز در بازی بعد برابر رم با تنها سه امتیاز با جدا کردن این دو در شکار برای یک بیستم لیگ برتر نقطه.

این Nerazzuri به دنبال کاهش شکاف دوم-محل لاتزیو به یک نقطه و در زمان سرب در 22 دقیقه است. Lautaro MartÃnez رهبری اشلی یانگ عبور کردن حق پست اما Lukaku دست به شیر در دوباره بجای اول برگشتن.

بارو نزدیک به تساوی در اوایل نیمه دوم اما تلاش خود را ضربه به سمت راست.

آن را به نظر می رسد به عنوان اگر بولونیا را انداخته بود دور بازی زمانی که هافبک روبرتو سوریانو نشان داده شد و کارت قرمز برای مخالفت در 57 و پس از آن لحظه بعد از بازدید کنندگان به دور یک پنالتی که Mitchell Dijks افتاد Antonio Candreva.

اما دروازه بان بولونیا Å�ukasz Skorupski parried MartÃnez اهلی مجازات و پس از آن به سرعت واکنش نشان داد به همچنین توقف روبرتو Gagliardini را پیگیری.

مجازات شد و در میان تعدادی از شانس اینتر از دست رفته و آن را از چپ به غم و اندوه خود را ولخرجی به عنوان بولونیا وارد در 74.

                                                                                                                                                                                                                       

افتضاح ترخیص از Gagliardini بیرون آمد به 18 سال Juwara که اخراج آن را در قدرت خود را برای اولین بار در سری آ به یک هدف است.

لحظاتی بعد اینتر نیز به 10 مردان هنگامی که مدافع الساندرو Bastoni نشان داده شد زرد دوم برای یک ناپاک در Juwara و ارسال کردن.

بارو مشبک برنده سه دقیقه بعد در پایان با یک ضد حمله با یک زاویه دار رانندگی که میده تحت سمیر Handanović.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de