Temecula شهردار استعفا داد پس از واکنش بیش از ایمیل در مورد افغانستان

TEMECULA (CBSLA) — Temecula شهردار جیمز “خورش” استوارت استعفا داد و پنجشنبه شب در میان واکنش بیش از یک ایمیل نوشت: او در مورد افغانستان.

ایمیل فرستاده شد در پاسخ به ساکن که در روز سه شنبه پرسید استوارت چگونه او برنامه ریزی شده برای پایان دادن به خشونت های پلیس و نژادی پلیس در جامعه است.

Stewarts ایمیل پاسخ ارسال شده آنلاین اظهار داشت: “من اعتقاد ندارم هر فرد خوب از رنگ کشته شده توسط پلیس.” او همچنین گفت که او تا به حال چندین آفریقایی دوستان است.

استوارت در پاسخ به واکنش شنبه در Facebook پست اظهار داشت که پیام فرستاده شد با استفاده از صدا-به-متن و تکنولوژی است که او نمی proofread ایمیل قبل از ارسال آن. او گفت که او به معنای به می گویند که هیچ کسی از رنگ بود به قتل توسط پلیس در کالیفرنیا و یا کنار رودخانه شهرستان است.

استوارت نوشته شده یک عذرخواهی به Facebook پنج شنبه شب اعلام استعفای فوری او که اعلام شده در قسمت:

“شهر Temecula من می شنوم شما من با شما موافقم و من عمیقا متاسفم.

من مدیون همه عذرخواهی از جمله شهروندان ما از همه پیشینه ها و اقوام شهرستان, کارکنان و همکاران محترم در شورای شهر. شما باید حق را به صدمه دیده است و جرم است. من غلط املایی و خارج از کاف پاسخ به یک ایمیل در یک موضوع جدی اضافه شده درد در یک زمان که در جامعه ما و کشور ما است رنج می برند. من ممکن است بهترین نویسنده و من گاهی اوقات misspeak اما من نمی racist. من عمیقا حسرت این اشتباه و من خود را در آن به طور کامل. من واقعا متاسفم.

من درک می کنم که حتی از صمیم من عذر خواهی نمی تواند اصلاح این وضعیت است. زیرا عمل کار برآید به سخندانی من گام خواهد شد خود را به عنوان شهردار و عضو شورای شهر بلافاصله موثر. آن شده است افتخار خدمت به این شهر و شهروندان آن است. عشق من برای Temecula و ساکنان آن است که فراتر از بیان است.”

شهردار Pro Tem Maryann ادواردز گفت: در بیانیه ای که استوارت بود “سخت کوش و صادق است.” او گفت: این شهرستان دارای پذیرش استعفای او شد و “آماده برای بستن این فصل و در ادامه ما تعهد دراز مدت برای جلوگیری از نژادی و بی عدالتی در هر فرم.”

ادواردز را در شهرداری وظایف باقی مانده از سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de