Tempco افزایش بودجه برای بنسنویلل و چوب دیل شربت خانه مواد غذایی

در این دوران دشوار ارائه شده توسط شیوع COVID-19, Tempco بخاری برقی پارسیان چوب دیل شده است و قادر به ادامه کار و حفظ نیروی کار خود را از بیش از 400 کارکنان به عنوان یک “کسب و کار ضروری” زیر و مطابق با رژیم صهیونیستی است. پریتزکر اجرایی سفارشات.

Tempco شده است افتخار از توانایی خود را به حفظ اشتغال و دستمزد کارکنان خود را در یک محیط کاری امن در طول COVID-19 شیوع. Tempco بوده و حتی خودمان افتخار از کارکنان آن است که در ادامه به ارائه کار سخت و فداکاری خود به خدمت Tempco مشتریان در طول این زمان نامشخص است.

                                                                                                                                                                                                                       

Tempco کارکنان همواره سپاسگزار از خود شرایط خود و آگاه از دیگران که ممکن است کمتر خوش شانس. به عنوان COVID-19 بحران پیشرفت تعدادی از Tempco کارکنان منعکس شده بر خود را خوب شرایط در طول این زمان از داشتن یک شغل پایدار و دستمزد در Tempco و به رسمیت شناخته شده است که دیگران در جامعه ما شد نه به عنوان خوش شانس به آنها را به دلیل اثرات COVID-19 در اقتصاد ما.

به عنوان یک نتیجه بسیاری در جامعه ما هم گذاشته شده است خاموش و یا از دست داده اند شغل خود را از طریق هیچ گسل از خود را باعث مردم را به مبارزه برای تغذیه خانواده خود را. انگیزه میل به کمک به دیگران یکی از Tempco فروش مدیران Kathie Terranella داوطلب به رهبری یک درایو به جمع آوری کمک مالی از Tempco کارکنان برای کمک به کسانی که نیاز دارند به صورت محلی. Tempco کارکنان مثل همیشه پا به چالش.

در ایمیل ارسال شده به Tempco کارکنان Terranella نوشت: “من احساس می کنم خیلی خوش شانس و خوش شانس هنوز هم به کار می شود و به طور منظم چک من می توانید بر روی تعداد. من مطمئن هستم که شما تمام احساس به همان شیوه. با خیلی از کنترل من, من تصمیم به تمرکز بر روی آنچه که من می توانید کنترل کنید. و یکی از چیزهایی که من می توانید انجام دهید این است که به کمک خوراک کسانی است که ممکن است داشتن یک زمان سخت. من از همه شما به من ملحق یک کارمند محور درایو غذایی به نفع بنسنویلل و چوب دیل Food Pantry.”

به عنوان جای تعجب ندارد Tempco کارکنان پاسخ سخاوتمندانه. بیش از یک دوره دو هفته یک مبلغ قابل توجهی از پول مطرح شد. از جمله تطبیق دلار ارائه شده توسط Tempco یک بررسی برای $5,000 ارائه خواهد شد به بنسنویلل و چوب دیل شربت خانه مواد غذایی در شنبه, ژوئن 20.

Thomas A. Adames, Tempco رئیس جمهور گفت: “من بسیار خوشحال هستم و تحت تاثیر قرار با کارکنان ما سخاوت و نگرانی برای کسانی که نیاز دارند در طول این زمان به چالش کشیدن. ما یک تیم استثنایی از افراد مشغول به کار در Tempco و من بسیار افتخار از تیم ما و سخاوت خود را به کسانی که در جامعه ما است. کارکنان ما فارغ از خود سخاوت نشان دهنده این اصول که بر اساس آن Tempco تاسیس شد.”

Tempco تاسیس شد فرمین Adames, Sr. در اوت 1972 به تولید عناصر گرمایش الکتریکی برای طیف گسترده ای از, صنعتی, تجاری, علمی, پزشکی و برنامه های کاربردی. امروز Tempco تولید حدود 30 نوع مختلف از عناصر گرمایش و ترموکوپل با صدها نفر از تغییرات طراحی در خدمت تولید کنندگان تجهیزات اصلی و کاربران نهایی به طور یکسان در پلاستیک بسته بندی, پزشکی و صنایع غذایی خدماتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de