ده گونه های ماری جوانا برای کمک به شما در فعال ماندن در خانه

اگر شما استفاده شاهدانه بالا رفته در حالی که شما گیر شده است در خانه شما تنها نیستید. حلق آویز کردن در گهواره خسته کننده می شود زمانی که آب و هوا با چه رسد به هنگامی که خورشید شروع به درخشیدن.

در تئوری خود در انزوا به نظر می رسد فرصت مناسبی برای نوشتن این کتاب شما همیشه می خواستم برای به روز رسانی جبهه حیاط محوطه سازی شده است که رو به وخامت در سال و یا حجاری در زمستان شما را لکه بدن به یک تابستان تپش قلب. اما اجازه می دهد تا واقعی: تقریبا هیچ کدام از آن اتفاق می افتد.

گاهی اوقات یک toke همه جرقه شما نیاز به آن آب خلاق جریان یا بندر اضافی در هر اونس از انرژی و تمرکز. اگر چه شاهدانه تاثیر می گذارد متفاوت همه در اینجا ده علف هرز گونه های شناخته شده برای نشاط بخشی و پر انرژی و خلاق اوج — به عنوان طولانی به عنوان شما آن بیش از حد نیست.

Strawberry Diesel

توت فرنگی دیزل

هربرت Fuego

توت فرنگی دیزل
توت فرنگی دیزل را در طول روز اثرات فوق العاده, دادن مقدار مناسب از انرژی بدون اثرات جانبی مانند اضطراب سنگین خشکی دهان یا overthinking که برای پخش آهنگ بعدی. در حالی که من هنوز هم خیلی بیشتر جستجو چپ وجود ندارد میوه ای در دیزل که من دارم نیست. گیلاس دیزل یکی دیگر از شیرین بو انفجار مفید قدرت و می تواند جایگزین کافئین برای نیمه دوم روز من هنگامی که من به خانه از محل کار. توت فرنگی دیزل ممکن است آسان تر برای پیدا کردن در دنور و اثرات بسیار مشابه است.

Chiesel is sought after for its rare productive high.گسترش

Chiesel است که به دنبال پس از آن نادر تولیدی بالا است.

هربرت Fuego

Chiesel
شاید آن را فقط ساده تر ژنتیک و یا شانس است که باعث ایجاد چنین هماهنگ برخورد از قدیمی مدرسه مزمن با Chiesel. در ابتدا نشاط بخشی, بالا نمی مخروطی خاموش اگر شما چیزی به تمرکز بر روی…و بر خلاف بسیاری از محرک گونه نیست که غیر ممکن است برای انجام با Chiesel. هر گونه می تواند به شما wierds اگر شما بیش از حد سیگار اما من رتبه Chiesel وجود دارد با برخی از مولد ترین اوج من و ام تا به حال. این واقعیت است که آن را مانند طعم علف هرز charcuterie مدیره نکنه یا.

Star Dawgگسترش

ستاره Dawg

هربرت Fuego

ستاره Dawg
به طور منظم tokers قدردانی ستاره Dawg روانی بلند و پشت سر هم سریع رفعت که می تواند تحریک خلاقیت و کنجکاوی است. مزایای پزشکی شامل درمان روحی, خستگی, خوردن, اختلالات سردرد و حالت تهوع.

مردود
با وجود داشتن بیش از حد خنثی بالا برای سلیقه من استرس تا حد زیادی غیر عامل در طول هفته تلاش بیرون رانده و munchies تقریبا وجود ندارد. که نه تنها خوش آمدید — پس از munchies نیست دقیقا مطلوب ترین اثر جانبی که ما محدودیت سفر به فروشگاه مواد غذایی — اما همچنین فشار علاوه بر مفید برای تلاش خود را برای stoner تابستان بدن خواهد شد که سخت تر از حد معمول برای رسیدن به بدون ورزشگاه و pull-up میله های زندان.

Super Silver Hazeگسترش

سوپر نقره ای رقیق

هربرت Fuego

سوپر نقره ای رقیق
سوپر نقره ای رقیق عطر و طعم ممکن است پشته با دیگر پیر سويه هاي جوي اما بالا است که هنوز هم نسبتا آرام با وجود شهرت خود را. اگر چه در آن زمان باعث به حرکت کمی کندتر از مغز خود را و شما را مستعد ابتلا به cottonmouth فشار است که هنوز هم بسیار قابل اعتماد در طول روز و برای پروژه های خلاق. مزایای پزشکی شامل درمان خستگی و استرس و اختلالات خوردن و بی تفاوتی بیش از حد.

Koko Puffs

Koko پاف

هربرت Fuego

Koko پاف
بالا واقعی است نقطه فروش برای Koko پاف و می توان آن را بخشی از یک صبحانه متعادل اواسط روز pick-me-up و یا یک شب toke که نمی خواهد مرا بیدار در شب. وظایف روزانه و مکالمات بدون من دور شدن و یا پارانویا و هل دادن از طریق munchies آسان بود که من تا به حال چیزی به تمرکز بر روی. پزشکی بیماران استفاده کرده اند Koko پاف برای غم و اندوه روانی سردرد گلوکوم و اختلالات خواب.

Durban Kushگسترش

دوربان کش

هربرت Fuego

دوربان کش
اگر چه آن را سخت به تمرکز در زمان بعد از سیگار کشیدن دوربان کش بالا نسبتا تولیدی ارائه افزایش انرژی و شور و شوق و بدون سنگین munchies. اثرات نشاط بخشی گفت: به رها کردن به یک آرامش بدن بالا اما هرگز به نظر می رسد اتفاق می افتد زمانی که من را دوربان کش برای چرخش در صبح روز یکشنبه و یا حتی به عنوان یک نور قبل از تمرین toke. فقط نگه داشتن آب در اطراف چون دهان خود خواهد بود و حتی خشک تر از حد معمول است.

Cherry Hillsگسترش

گیلاس تپه

هربرت Fuego

گیلاس تپه
نور THC قدرت گیلاس تپه باعث فشار هر دو محدود و متنوع — محدود اما هنوز هم لذت بخش خود به خود و همه کاره به عنوان یک میکسر با قدرتمند تر از رقم. خود را در آن برطرف من تنش و اضطراب در حالی که ارائه یک جرقه کوچک در انرژی; هنگامی که دودی و یا پس از بالا THC فشار و یا ضربه زدن به آن می تواند روز خود را بیش از حد سرما…به نقطه بی حالی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Grapefruit

گریپ فروت

هربرت Fuego

گریپ فروت
گریپ فروت دانه اثرات ایدهآل نیست اما آنها آسان تر به پیش بینی از کسانی که از بسیاری از گونه های جدیدتر. سرخوشی, خلاق, انرژی تقریبا فوری است که برای تسکین استرس و جزئی روحی; آن را نیز مناسب برای استفاده روزانه و قبل از بازی اگر نه افراطی. اضطراب و خشکی دهان عوارض جانبی شایع هر چند به عنوان از دست دادن تمرکز.

Sueño
Sueño را تیز بوی میوه ای مرا به یاد یک میوه-و-سالاد پنیر همراه با دو IPA. هر دو به خوبی با یک روز وزوز و این دقیقا کاری است که این گونه به من می دهد. اگر چه بعد از آن اثرات را می توان تا حدودی lulling و تخلیه آنها بسیار نشاط بخشی, برای اولین بار از دو ساعت نمی القاء munchies آنجا که گونه های دیگر. بزرگ که برای 6 تا 9 بعد از ظهر کشش قبل از خواب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر