روز دل است بر ما. اینکه آیا یا نه شما باید یک یار تا گرم و نرم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای سرگرم کننده برای انجام. جست و خیز فانتزی شام و گرفتن مضحک نشان می دهد به جای. یا شاید عسل خود را و شما می توانید دوک آن را در مسیر مسابقه است. از نه چندان رمانتیک فیلم کمدی به یک سیرک به نفع توله سگ را در این 14 فوریه (یا 13th) روز عشق برای خودتان و هر کس دیگری که شما می خواهید به دعوت همراه برای سوار شدن.

A scene from the classic film, Harold and Maude.گسترش

یک صحنه کلاسیک فیلم Harold and Maude.

Harold and Maude

هفتم سالانه ضد پارتی روز عشاق (والنتاین شامل Harold and Maude
مدرن خانه بدوش
2936 Larimer, خیابان
پنج شنبه, فوریه 13, 7 p. m.

شیر را به عجیب و غریب, عشق, داستان Harold and Maudeیک فیلم در مورد یک مرض مرد جوان که در می یابد شادی بودن با یک زن مسن است که فقط به عنوان وسواس با زندگی او با مرگ است. در حالی که آن را به دور از معمولی خود را رام-com, عاشقانه این فیلم نشان می دهد که عشق نیست فقط سیاه و سفید است. ارائه شده توسط Denver, کتابخانه عمومی این رویداد می گیرد در خانه بدوش مدرن و ارائه خواهد شد فيلم مورخ و منتقد والتر دفتر. تنقلات خدمت خواهد شد در حالی که مهمانان سرگردان در اطراف فروشگاه ، دریافت بلیط رایگان با ثبت نام آنلاین.

An anatomically incorrect rendering of a sheep's heart.گسترش

آناتومی بدن انسان نادرست ارائه یک گوسفند قلب است.

روز ولنتاین کباب
دنور موزه طبیعت و علم
پنج شنبه, فوریه 13, 7 تا 9:30 p. m.

تاریخ کمدین جسی هانسون و کت Atwell برای روز ولنتاین آستانه کمدی رمانتیک با طرف علم برای 21-و-تا brainiacs. انتظار می رود کباب laced با حقایق در مورد قلمرو حیوانات عشق-تکنیک ساخت از دنور, موزه طبیعت و علم دانشمندان; تحت اللفظی چاقو به قلب به عنوان آنها نشان می دهد که چگونه به تشریح اعضای بدن (احتمالا یک گوسفند) و ولنتاین مضمون کوکتل و دسر. را Galentine pal یا یار خود و سرگردان حیات وحش سالن در بین این جشن فعالیت های. بلیط ها $30 برای اعضا و 35 دلار برای غیر اعضا; هر دو را می توان خریداری اینجا.

Go go-kart racing this Valentine's Day.

Go Go-kart مسابقه این روز ولنتاین است.

Unser قرتنج و رویدادها

همه-شما-می-مسابقه سرعت دوستیابی رویداد
Unser قرتنج و رویدادها
7300 برادوی
جمعه, فوریه 14, 6 تا 11 بعد از ظهر

ترجیح می دهند پدال به گلبرگ? شیر را به یار خود را به سمت رقابتی با به چالش کشیدن او و یا او را به رفتن توالت نبرد در طول این ویژه همه-شما-می-مسابقه بزم در روز ولنتاین. بررسی برای $59-هر شخص رویداد شروع در 6 p. m.; یک جلسه آموزشی در 6:30 p. m. بعد از آن شما می توانید تمام شب. فراموش نکنید که برای استراحت در برخی از نقطه سعی کنید به یکی از راحتی مواد غذایی و نوشیدنی ویژه در محل Trackside میخانه.

من سیرک ولنتاین: سود برای نجات توله سگ
زراد خانه مرکز هنرهای نمایشی
300 قوی خیابان برایتون
جمعه, فوریه 14, 6:30 p. m.

در سال گذشته این قلبی در سود رفت و خیلی خوب است که مردمی پشت سیرک ولنتاین تصمیم به جمع آوری پول برای سگ کمی از تاسیسات نجات توله سگ دوباره. اما این فقط یک احساس خوب در مراسم خیریه; آن را یک شب آتش تنفس, jugglers, aerialists, آکروبات, contortionists, طناب بند بازی هنرمندان و بیشتر. نیز وجود دارد یک توله سگ شایان ستایش زمان پخش سیرک با مضمون مواد غذایی و نوشیدنی, حراج خاموش و شراب بخت ازمایی. هدف این است که به منظور بالا بردن $54,000. بلیط ها $15 برای کودکان و نوجوانان و 25 دلار برای بزرگسالان است.

A terrarium filled with succulents.

یک گلخانه پر از succulents.

خود را ساخت گلخانه
Empourium دم کردن شرکت
4385 غرب 42nd خیابان
720-361-2973
روز شنبه, مارس 14 7 تا 9 بعد از ظهر

چرا می گویند آن را با گل زمانی که شما می توانید ابراز عشق با یک گلخانه که شما ساخت با یار خود را به جای ؟ این برکلی آبجوسازی تیمی با شاخه & برگ را کمی شاداب زندگی گیاهی به فضای این روز ولنتاین است. حتی اگر شما نمی توانید یک تاریخ با شما کلاس شما همه چیز شما نیاز به ایجاد یک عزیزم شاداب گلخانه به خانه و پرورش با عشق تمام طول سال های طولانی. گرفتن یک آبجو در حالی که ایجاد و برقراری این جشن ساده موفقیت فقط برای 25 دلار در یک فرد است. پیش تماس بگیرید برای رزرو یک نقطه.

Mercury Cafe

جیوه کافه

براندون مارشال

تانگو عاشقانه و شعر
جیوه کافه
2199 خیابان کالیفرنیا
303-294-9258
جمعه, فوریه 14, 7 تا 10 بعد از ظهر

بازیگران طلسم سحر و جادو در سالن این جمعه با یک بیت از تانگو در عطارد کافه. اولین بار, ارتباط جنسی می تواند به یادگیری اصول اولیه در 7 p. m. و پس از متوسط کلاس در 8 p. m. و هر 10 دلار است. برای یکی دیگر از $15, شما می توانید اقامت به صورت زنده موسیقی توسط Tango کوارتت و عمل خود را حرکت می کند. یا سر پایین برای 10 p. m. عملکرد لقب “شعر عشق” و نوازش خود را با عسل و یا یک پاینت آبجو و بریدن کیک برای یک پایان شیرین برای تعطیلات قلب.

قلب خود را دریافت کنید ، روز ولنتاین کشیدن نشان می دهد
#VYBE
1027 شمالی برادوی
720-573-8886
جمعه, فوریه 14, 8 p. m.

اگر هر روز تعطیل بود و ارزش تمام puns آن خواهد بود روز ولنتاین و میزبان Patty پلوتونیوم است که مطمئن شوید که برای پرتاب کردن تعداد کمی از آنها در طول این روز ولنتاین کشیدن نشان می دهد در VYBE دنور. پر زرق و برق از drag queens, Jell-O سرنگ عکس ترشی پشت و لیوان آبجو کمک خواهد کرد را در این روز دل به یاد ماندنی به حداقل می گویند. این که آیا شما به تنهایی با دوستان و یا شما عزیزم را بازو شب مطمئن شوید که به یک شورش.

پارتی روز عشاق (والنتاین با پانک راک, Burlesque
مارکی تئاتر
2009 Larimer, خیابان
303-487-0111
جمعه, فوریه 14, 8 p. m.

چه می گوید: “من شما را دوست دارم” بیش از یک شب تشویق بیشتر دختران نوازندگان تکان دادن به کلاسیک راک پانک بازدید? برای برخی از این نهایی شب عاشقانه. مگان افزایش یافت Loeffler و ویتنی Tays نیکولز گرم اواز یا موسیقی دو سرگیجه با یک کدبانو و میزبان خود را برای یک مهمانی پر از توری قرمز و شبدر با طرف قاتل خواننده و شیرین رقص حرکت می کند. بلیط ها $15 در هر فرد است. این یک 21-و-رویداد.

Get into some silent disco.گسترش

به برخی از خاموش دیسکو.

دانیل Lirette

کوپید احمق سکوت دیسکو
ViewHouse Ballpark
2015 بازار خیابان
جمعه, فوریه 14, 9 بعد از ظهر تا 12 صبح

حرکت بدن خود را در یک جهان همه خود را به دیگران نوسان در اطراف زمین است. مهم نیست که اگر شما یک عاشق, شریک, بهترین دوست و یا کاملا تک این حزب برای همه است. اگر شما تمایل, شما می توانید معنی وضعیت خود را با تب و تاب بودن دستبند: قرمز صورت گرفته و زرد برای مطمئن نیستید و سبز به صورت “پیش بروید و لاس زدن با من شما sexy beast.” دی جی سه will rock شب بی سر و صدا دور و $5 توت فرنگی matcha کوکتل را سوخت پای خود را.

راز کمدی روز ولنتاین نشان می دهد
جمعه, فوریه 14, 10 p. m.
محل TBD

جایی در جنوب دنور, Lizzy Wolfson و مایک Hawkburns در حال میزبانی یک نمایش کمدی اما کمدین و فضا خواهد شد. آنچه تعجب نمی خواهد این موضوع; این روز ولنتاین است, بعد از همه. انتظار قصه های بد بخت, عشق, خنده دار, تاریخ و شام اشتباه رفته و هر چیز دیگری که ممکن است مرتبط با داستان عاشقانه و کمدی. نیز وجود خواهد داشت نوشیدنی توسط Rustica دم شرکت. هنگامی که شما خرید یکی از $6.06 بلیط میزبان ایمیل شما تمام اطلاعات مربوطه. بیا تنهایی را دوست و یا خنده را با مامانی. همه کاملا قابل قبول است.

آیا شما یک رویداد شما می خواهید Westword را پوشش می دهد ؟ ارسال جزئیات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im