‘شعار’ تاریخ انتشار دادند و دوباره با توجه به افزایش Coronavirus موارد


لس آنجلس (CBSLA) – یکی از هالیوود بزرگترین تابستان tentpole منتشر شده – در نظر گرفته شده به مناسبت بازگشت از فیلم تئاتر صنعت از آن coronavirus-اعمال وقفه – شده است به تعویق افتاد دوباره.

برادران وارنر پنج شنبه اعلام کرد که این تاریخ انتشار برای کریستوفر نولان در “شعار” است تحت فشار قرار دادند به اوت. 12.

مردم سوار دوچرخه خود را در گذشته یک سوار کردن AMC سینما در 25 ژوئن 2020 در شهر نیویورک است. (گتی ایماژ)

این فیلم در ابتدا قرار بود منتشر شده در جولای 15. بود که پس از آن با تاخیر دو هفته به جولای 31 قبل از آخرین تاخیر.

“برادران وارنر متعهد به آوردن ‘شعار’ به مخاطبان در سالن های نمایش بر روی صفحه نمایش زمانی که شرکت کنندگان آماده و مقامات بهداشت عمومی می گویند از آن زمان ، ” برادران وارنر سخنگو در بیانیه ای گفت به انواع.

این خبر همچنین به سوال خواستار تاریخ انتشار دیزنی “مولان” که هنوز هم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

هفته گذشته Regal Cinemas اعلام آن آغاز خواهد شد بازگشایی آن تئاتر در جولای 10, در حالی که AMC اعلام کرد آن آغاز خواهد شد بازگشایی ژوئیه 15. شده است وجود دارد زیادی از سربازان ارتش در coronavirus موارد در سراسر کالیفرنیا و یک نوار زیادی از ایالات متحده بیش از چند هفته گذشته است که می تواند پرتاب این برنامه به شار. کالیفرنیا بستری نرخ COVID-19 شده است به طور پیوسته در حال افزایش است.

در حالی که کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی داد خوب برای سینما در سطح ایالت به بازگشایی در اوایل این ماه در لس آنجلس خود را هنوز رتبهدهی نشده است اجازه داده می شود برای آن تئاتر به بازگشایی شده است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو این هفته اعلام کرد که او نیز نمی خواهد اجازه دادن برای تئاتر به بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de