در 14 فوریه سابق ماری جوانا کارآفرین اسکات بسته شد گناه در شش اتهامات چه بوده است و به عنوان یکی از بزرگترین گلدان موارد تقلب در کلرادو تاریخ است.

Westword به دست آمده است انتخاب متن از آزمایشی که صورت گرفت بیش از یک دوره بیش از دو هفته در, Arapahoe, دادگاه منطقه. در میان چیزهای دیگر, آنها سند شهادت از مایکل ستنهوس که التماس گناه برای نقش خود را در بسته های مربوط به مواد مخدر حلقه; مقامات یافت و کشف و ضبط بیش از 2500 پوند ماری جوانا به ارزش حدود 5 میلیون دلار از الیزابت اقامت در 2016. ستنهوس گفت: بسته خواب بودن Scarface علف هرز.

همچنین وزن در منابع اجرای قانون که کراوات بسته اقدامات به پدرش مایکل بسته ثروتمند San Diego real estate توسعه دهنده و یک هدف نخست از یک هنوز در انتظار کت و شلوار مدنی در ابتدا در زمینه 2017.

در همین حال وکیل دیوید Olsky کارت قرمز قانون Partners, LLC که teaming با همکار هنری باسکرویل به نمایندگی از شاکیان پیر و کریستف Raygot مدنی شکایت نگران است که بسته نمی بازگشت برای یک جلسه در مارس 6, زمانی که او می تواند محکوم به به عنوان بسیاری از 32 سال پشت میله های زندان.

“ما عمیقا نگران آن است که بیش از دا را قوی اعتراض اسکات بسته بود و اجازه رفتن به رایگان قبل از صدور حکم در مه” یادداشت Olsky مربوطه از طریق ایمیل. “او یک قایق بادبانی دسترسی به میلیون ها دلار روابط به مکزیک از طریق همسرش و دلیل کمی برای بازگشت به کلرادو است.”

این Raygots هر دو از اتباع خارجی (Pierre از تایلند, Christophe مستقر در پرتغال) و در یک مصاحبه قبلی با Westword, باسکرویل با اشاره به این که رویدادهای اصلی تحت پوشش در این اصلاح با توجه رخ داده است در سال 2015 زمانی که غیر-ساکنان کلرادو نیست مجاز به قرار دادن پول به طور مستقیم به یک شاهدانه نگرانی در اینجا. قانون تغییر کرد و سال بعد.

کت و شلوار مدعی است که اسکات و مایکل بسته تشکیل دو شرکت به نام SMP Properties LLC یک در کلرادو دیگر در نوادا — که در هم تنیده با هماهنگی و سبز این شرکت در مرکز هر دو کیفری و مدنی می پردازد. با توجه به بسکرويل کلرادو شعبه SMP خواص “متعلق به یک مرکز که در آن یک رشد عامل بود در دنور و یک مرکز که در آن یک رشد عامل بود در کلرادو اسپرینگز. وجود دارد تعدادی از بار اسکات نمایندگی بیش از Facebook Messenger که آنها به دست آوردن جدید رشد می کند و به دنبال پول برای خرید یک مرکز جدید — اما به نظر می رسد که کسانی که نمایندگی درست نیست.”

The caption on this photo read: "Scott Pack and Jannette Pack on the roof of the luxury apartment they rented for themselves that was paid for by the company."

عنوان این عکس را بخوانید: “اسکات پک و Jannette بسته بر روی پشت بام آپارتمان لوکس آنها اجاره ای برای خود که برای پرداخت توسط این شرکت است.”

هماهنگی و سبز

علاوه بر این باسکرویل گفت: “به نظر می رسد که پول اختصاص یافته به طور مستقیم به ماری جوانا کسب و کار و به اعتقاد ما آن استفاده شد به بازپرداخت سرمایه گذاران دیگر و یا اختصاص یافته به بسته’ جیب.”

در طول محاکمه عامل DEA مایکل مارشال به طور خاص اشاره اسکات و مایکل بسته و همچنین اتهام همکاری conspirator رودی Saenz که برنامه ریزی برای یک وضعیت کنفرانس فردا 21 فوریه در مورد خود او به عنوان سرمایه داران از الیزابت رشد. ری پدیللا مواد مخدر-وظیفه-نیروی مسئول همچنین گفت که پدر و پسر هر دو شناسایی شده به او را به عنوان سرمایه گذاران.

یک سوم شاهد Skytyler چاوز شهادت داد که اسکات “همیشه با پدرش” زمانی که او با او ملاقات کرد. او همچنین اظهار داشت که او را دیدم هرگز اسکات پک رشد ماری جوانا چرا که “او وجود دارد به یک دلیل مختلف. او وجود دارد برای پاس کردن پول است. او وجود دارد به یک گانگستر…سعی کنید یک گانگستر می شود.”

“به یک سرمایه گذار ؟” دادستان خواسته است.

“یکی در همان اگر شما در برخورد با این نوع از فرایند” چاوز پاسخ داد. “تلاش می شود. نمی گویند شما بودند. شما عمل مانند آن است که برای اطمینان حاصل کنید.”

در طول زمان خود را در موضع Stonehouse گفت: “اسکات بیرون آمد و از سن دیگو که مایل به Scarface از ماری جوانا در جهان است. او تا به حال خدمه که او می خواست به خارج کردن او از بهترین تولید کنندگان در جهان است و او را به این ده برابر بهتر از من می توانید آن را اه-اه-اه-اه.”

بسته آزمایشی آغاز شد و در 27 ژانویه و در صبح روز 14 فوریه او به اعدام محکوم شد شش جنایات: “دو فقره تحت کلرادو جرایم سازمان یافته کنترل عمل (COCCA) — الگوی اخاذی با تهدید و توطئه; کلاس اول مواد مخدر جرم; توطئه به کشت ماری جوانا; و دو فقره تقلب اوراق بهادار” با توجه به 18 منطقه قضایی دا ،

از طرف Raygots, Olsky ابراز قدردانی برای نتیجه: “مشتریان من با تشکر از دا برای آوردن پرونده از اسکات پک و داوران برای آمدن به حق حکم. در آن احترام و عدالت بوده است در خدمت.” با این حال او می افزاید: “عدالت را به معنای کوچک مگر اینکه او در واقع در خدمت زمان در زندان است.”

یک منبع آگاه می گوید Westword که بسته باند $500,000 تا یک مقدار بسیار کمتر از مبلغ مورد نیاز خود را به تمام قربانیان; او شما همچنین نیاز به پوشش هزینه های دادگاه و پرداخت مجازات های دیگر است که می تواند اعمال شده در صدور حکم است. علاوه بر این بسته به اتهام نقض شرایط اوراق قرضه خود را در نوبت قبلی پس از ترک دولت بدون اجازه و بعد از نزدیک شدن Pierre Raygot در سوزاندن مرد, نوادا, جشنواره که در آن دو اصل در سال 2010.

انتخاب به خرگوش می تواند منجر به یک کار بسیار جالب فصل در آنچه در حال حاضر یک داستان جذاب است.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده Pierre Raygot و کریستف Raygot v. اسکات پک, et al.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im