HOUSTON TEXANS (11-7)

کمپ سایت: هوستون

                                                                                                                                                                                                                       

در سال گذشته: برنده AFC جنوبی برای دومین سال متوالی و چهارمین بار در پنج فصل پشت قوی بازی از کارفرمایی Deshaun واتسون. ضرب و شتم اسکناس در کارت دور با باز گشت قبل از هدر دادن 24-0 سرب در 51-31 دست دادن به کانزاس سیتی در بخشی دور.

اضافات مهم: RB, دیوید جانسون, WRs Brandin آشپز و Randall Cobb SSs اریک موری و Jaylen واتکینز OTs Roderick جانسون و برنت Qvale, LB Tyrell, Adams, DT راس Blacklock د Jonathan Greenard.

مهم زیان: WR DeAndre هاپکینز RBs کارلوس هاید و Lamar Miller, CB, Johnathan یوسف, NT, D. J. خوان.

همه گیر و چالش تگزاسی باید حرکت گرفتن بازیکنان بازگشت به اردوگاه و امن نگه داشتن آنها را در شهر است که به عنوان کانون برای کوروناویروس. بیمارستان ها احساس فشار به عنوان شهر می بیند هزاران مورد جدید در هر هفته با وجود ساکنان بودن خواست به ماندن در خانه به جز برای کارهای ضروری.

اردوگاه نیاز: WR خواهد فولر نیاز به نشان می دهد او را سالم و آماده به در نهایت بازی فصل کامل پس از محدود سال از صدمات. او می شود تیم شماره 1 گیرنده با هاپکینز در ایالت آریزونا. واتسون باید ادغام جانسون به جرم و تنظیم جدید-نگاه واحد و بدون هاپکینز. جدید دفاعی هماهنگ کننده آنتونی ویور باید با بازیکنان جدید در ثانویه به منظور بهبود عبور دفاع بود که در میان بدترین ها در NFL فصل گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

انتظارات: مربی لایحه اوبراین می داند که به سادگی به پلی آف و یا برنده شدن در دور اول بازی است که به اندازه کافی برای این کار حق رای دادن دیگر و متمرکز در نظر گرفتن گام بعدی. از آن خواهد شد وظیفه بلند بدون هاپکینز که انجام جرم برای سال, اما تگزاسی هنوز هم می تواند خطرناک تیم پشت واتسون و با دفاع های J. J. وات.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de