تگزاس ورزشکاران: تغییر نام ساختمان رها کردن ” چشم تگزاس

AUSTIN تگزاس — یک گروه از دانشگاه تگزاس بازیکنان فوتبال و ورزشکاران در سراسر چندین ورزشی به نام در مدرسه یکشنبه به تغییر نام چندین ساختمان های دانشگاه, تغییر سنتی آهنگ مدرسه و اهدای یک درصد از ورزشی اداره درآمد به سازمان حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

این نامه گفت: آن فرستاده شده از طرف Longhorn ‘œstudent ورزشکار بدن.’� آن گفت: تیم فوتبال شرکت خواهد کرد در همه مورد نیاز فعالیت های تیم پیش از فصل آینده اما بازیکن را نمی خواهد کمک در جذب بازیکنان آینده و یا شرکت در فارغ التحصیلان حوادث.

                                                                                                                                                                                                                       

دو-صفحه unsigned توجه داشته باشید ارسال شده در حساب های رسانه های اجتماعی از ده ها تن از Longhorns ورزشکاران اشاره کرد مدرسه شعار ‘œWhat اینجا شروع می شود تغییر جهان است.” آن گفت: این گروه منتقل شد به موضوع فراخوان خود را برای پردیس تغییرات پس از تظاهرات فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

‘œThe حوادث اخیر در سراسر کشور با توجه به نژادی و بی عدالتی در آورده اند و به نور سیستمیک نژاد پرستی که همواره در کشور ما رایج و همچنین نژاد پرستی است که در طول تاریخ دامنگیر ما پردیس,’� بیانیه ای گفت:.

‘œWe هدف نگه ورزشی اداره و دانشگاه به یک استاندارد بالاتر نه تنها درخواست آنها را به نگه داشتن وعده های خود را از محکوم کردن نژادپرستی در دانشگاه ما اما به فراتر از این اقدام به تگزاس راحت تر و فراگیر برای ورزشکاران و جامعه است که پس از شور و شوق حمایت از این برنامه’� نامه است.

ده ها تن از بازیکنان فوتبال راهپیمایی با مربی تام هرمان هفته گذشته از محوطه ورزشگاه به دولت و کنگره به افتخار فلوید.

بازیکنان گفت: آنها می خواهند این مدرسه به آدرس نگرانی های خود را با دانشگاه اقدام یا طرح با شروع ترم پاییز در اوت. 26. آن را بلافاصله روشن اگر این گروه دارای رهبر یا سخنگوی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI هستم همیشه مایل به معنی گفتگو در مورد هر گونه نگرانی ما دانشجو-ورزشکاران,’� مدیر ورزشی کریس Del Conte گفت. ‘œWe همان را انجام خواهد داد در این وضعیت و نگاه به جلو به داشتن آن بحث.’�

این نامه گفت: بازیکنان می خواهید به تغییر نام چندین ساختمان های دانشگاه به نام بعد از دولت و مسئولان مدرسه با روابط تگزاس عصر Jim Crow قوانین و تبعیض نژادی است.

بازیکنان نیز می خواهید در تگزاس که یکی از ثروتمندترین ورزشی ادارات در کشور به کمک 0.5% از درآمد سالانه کمی بیش از 1 میلیون دلار در بر اساس تازه ترین آمار و ارقام به سازمان ها و سیاه زندگی مهم جنبش است.

در این نامه همچنین خواهان تگزاس به توقف استفاده از آن آهنگ سنتی ‘œThe چشم تگزاس,’� که مورد انتقاد قرار گرفته برای اتصال آن به خنیاگر نشان می دهد با شخصیت های blackface در اوایل 1900s. این آهنگ به طور منظم آواز در تقریبا در هر سازمان, دانشگاه, رویداد ها و بازیکنان در تمام رشته های ورزشی جمع آوری به عنوان تیم به خواندن آن بعد از هر بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

این گروه همچنین می خواهد بخشی از رویال-یادبود ورزشگاه به نام Julius آمریکا, برای اولین بار, سیاه, varsity بازیکن فوتبال در تگزاس است. آمریکا که در سال 2018 شد یک دانشجوی سال اول در سال 1969 ملی, قهرمانی تیم, آخرین همه-پیراهن سفید تیم به پیروزی ملی عنوان شده است. وهیتیر بازی نمی کند آن فصل به دلیل اول شد واجد شرایط تحت قوانین NCAA.

تگزاس پیش از اقدام به مسائل اطراف برخی از مؤتلفه آمار و ارقام و سیاست های نژادپرستانه در تاریخ آن است.

در سال 2010 مدرسه حذف نام سابق Ku Klux Klan رهبر از خوابگاه و در سال 2015 به حذف یک مجسمه سابق رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس. در سال 2017, مدرسه حذف چندین اساسنامه کنفدراسیون آمار و ارقام از جمله ژنرال رابرت E. Lee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de