تایلندی کارآفرین متصل Michelin bistros به کسانی که در نیاز

بانکوک — ناتالی بن Narkprasert کسب و کار بود که در پاریس. اما او قفل شده بود توسط COVID-19 محدودیت و گیر کرده در تایلند است.

قلب او در تایلند بیش از حد — و آن را ached برای هموطنان بودند که درد و رنج در این بیماری همه گیر. او فکر او مادر بزرگ خود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œShe را 94 سال و پس از آن من واقعا نگران او در طول COVID مانند او چگونه است رفتن به مقابله و انجام همه چیز, بنابراین من فقط فکر کردم در مورد تمام افرادی که در حال مبارزه در طول این زمان که ممکن است حتی یک خانواده و یا یک خانه,’� او گفت:.

بنابراین او استخدام یک شبکه ای از داوطلبان از جمله Michelin سرآشپزها برای کمک به کسانی که در میهن که در حال حاضر متوسط درآمد متلاشی شد همه گیر محدودیت.

او گروه COVID تایلند کمک می رسیده است و بیش از 30000 نفر در بیش از 100 مکان با بسته های مراقبتی و تازه پخته شده مواد غذایی است.

در اخیر بعد از ظهر 28 ساله بود جلو و مرکز در بانکوک گرما کمک به توزیع وعده های غذایی کوچک و کم درآمد جامعه در کنار خط راه آهن.

در نور آبی و تی شرت و او و داوطلبان فشرده جعبه تند با گوشت چرخ کرده مرغ و برنج به دست ساکنان. آنها نیز به اقلام ضروری مانند لباس دست عفونی و ماسک صورت.

                                                                                                                                                                                                                       

اکثر ساکنان شاغل هستند به عنوان خدمتکاران فروشندگان خیابان یا فروشگاه دستیاران و بسیاری از کار نکرده و برای حدود دو ماه.

‘œIt به معنای زیادی به ما. ما در مواجهه با مشکلات,’� گفت Jintana Jantornsri یکی از بزرگان جامعه. ‘œWe نمی تواند حتی پرداخت اجاره. بسیاری از آنها هیچ شغل و نمی توانید هر چیزی فروش. همه چیز دشوار است.’�

Narkprasert تصمیم گرفت برای کمک به پس از ممنوعیت پرواز خود را متوقف بازگشت به فرانسه جایی که او اجرا می شود و اموال و تجارت الکترونیکی و کسب و کار.

او شروع به کوچک خرید مواد غذایی به صورت محله ای نیاز دارند اما در حال حاضر بیش از 450 داوطلب که جلو و با هم غذا کمک های مالی و مراقبت در بسته های بیش از 32 استان.

Narkprasert نگه داشته است مشغول ساخت تجدید نظر و فیلدینگ درخواست برای کمک و سپس مهارت های تطبیق با نیازها و یافتن منابع محصولات و امکانات حمل و نقل است.

نتایج چشمگیر هستند. شامل در شبکه یک رشته از بالا به امتیاز رستوران های بانکوک. برای این روز ماموریت سرآشپزها از پنج eateries جمع آوری شده در بو.lan که ارائه آن ،

آنها آماده 300 نفر از پد krapow gai تند با گوشت چرخ کرده مرغ, برای راه آهن-سمت جامعه.

سه تا از رستوران های درگیر به دست آورده اند ستاره میچلین هر چند که نیازی به نقطه گفت: مگان لئون, مکزیک-آمریکا طبخ و مواد غذایی نویسنده است که رهبر پروژه برای مواد غذایی اهدای درایوهای.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt فقط در مورد گرفتن با هم و سعی کنید برای تغذیه مردم و مطمئن شوید که مردم از دسترسی به غذا خوب است و آنها را به احساس خوبی در مورد خود و کمک به خانواده هایی که نیاز به,’� او گفت:.

Narkprasert کسب و کار حرفه ای به طور ناگهانی متوقف و او را ندیده شوهر خود را برای ماه می باشد. اما او می گوید او هیچ تاسف.

او حتی فکر می کند بازگشت به زندگی قدیمی خود را ممکن است یک چالش است. این است که او گفت: “œa واقعا سخت و زمان به بازگشت به آن را فقط به خاطر اینکه من هنوز هم این هدف کمک به مردم بیشتر.’�

‘œI همیشه می توانید پول بعد اما من فقط می خواهم به نگه داشتن کمک به مردم در حال حاضر و پس از آن ما را ببینید که چگونه از آن می رود’� او گفت:.

___

آسوشیتد پرس تصویری روزنامه نگار Tassanee Vejpongsa کمک به این گزارش.

___

این داستان تصحیح املای Narkprasert در سراسر.

___

در حالی که nonstop اخبار در مورد اثرات coronavirus تبدیل به امری عادی, بنابراین بیش از حد قصه های مهربانی. ‘œOne چیز خوب’� یک سری از AP داستان با تمرکز بر glimmers از شادی و خیرخواهی در زمان تاریک است. خواندن این سری در اینجا: https://apnews.com/OneGoodThing

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de