‘با تشکر از شما کالیفرنیا برای حفاظت از شبکه دوباره’: ISO بالابر مرحله 2 اضطراری

لس آنجلس (CBSLA) — کالیفرنیا مستقل اپراتور سیستم ، که نظارت بر بهره برداری از سیستم برق فله کالیفرنیا ، بلند مرحله 2 اضطراری در یکشنبه شب و تشکر از ساکنان برای تلاش های خود را در جهت حفاظت.

ایزو در اطلاعیه ای در توییتر گفت: «از کالیفرنیا به خاطر محافظت دوباره از شبکه تشکر می کنم.»

یک اورژانس مرحله ۲ که هم شنبه و هم یکشنبه برای مدت کوتاهی اعلام شده بود، به این معنی است که «ایزو تمام اقدامات کاهش دهنده را انجام داده است و دیگر قادر به ارائه الزامات انرژی مورد انتظار خود نیست.»

ایزو کالیفرنیا گفت به دلیل گرما و فشار شدید بر روی سیستم الکتریکی، به عنوان بسیاری از 3 میلیون خانه می توانست قدرت خود را از دست داده است.

پس از بلند کردن اورژانس مرحله ۲، ایزو کالیفرنیا گفت «هیچ قطع برق توسط اپراتورهای شبکه سفارش داده نمی شد» بر روی سیستم برق ولتاژ بالا.

قطع های دیگری در طول روز در روز یکشنبه وجود داشت که در داخل شرکت های سودمند جداگانه فعال بودند.

گلندیل آب و قدرت قطع نورد برای مدت کوتاهی در روز یکشنبه بود، اما قدرت به زودی روشن شد.

ادیسون کالیفرنیای جنوبی و وزارت آب و برق لس آنجلس گزارش دادند که هر دو در تلاش برای رفع حدود ۱۰۰ قطع پراکنده هستند.

شنبه شب هزاران مشتری SCE و LADWP ساعت ها قدرت خود را از دست دادند. در حالی که زمان پاسخ تخمینی اولیه برای کسانی که تحت تاثیر قرار بین چهار تا 12 ساعت بود، مقامات LADWP بعدها گفتند که برخی از مردم ممکن است قدرت تا 36 ساعت بعد ترمیم نمی شود.

کاليفرنياها تا ساعت 9 بعد از ظهر تحت هشدار فلکس باقي ميمونه یکشنبه شب برای کمک به جلوگیری از غرق شدن سیستم الکتریکی و ایجاد خاموشی های برنامه ریزی نشده.

از ساکنانی که در خانه می مانند خواسته می شود AC خود را پایین تر از ۷۸ درجه نگه دارند، پرده ها و دراپ ها را بسته نگه دارند و بین ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۹ بعد از ظهر از استفاده از لوازم بزرگ اجتناب کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de