آیا مایکل بلومبرگ فکر می کنم کاربران ماری جوانا هستند احمق ؟

که واقعا یک سوال است. او در حال حاضر ساخته شده نظر خود را شناخته و…در کلرادو.

“من نمی توانستم بیشتر احساس به شدت در مورد آن” بلومبرگ گفت: جمعیت در موسسه آسپن در سال 2015 و پس از او پرسیده شد که افکار خود را در این ایالت قانونی کردن ماری جوانا تفریحی. “آن است که متفاوت از الکل است. این یکی از stupider چیزهایی که اتفاق می افتد در سراسر کشور ما است.”

آنچه در آن بود که یونس هیل گفت: به دیو فرانکو در Superbad پس از آوردن فرانکو, شاشیدن, شلوار خود را در مدرسه? “مردم را فراموش نکنید.”

در حال حاضر در حال اجرا برای رئیس جمهور در شلوغ دموکراتیک اولیه بلومبرگ امیدوار است که پول دور شوی گذشته خود تصمیم گیری ها و اظهارات. کنار گذاشتن سیاست های دیگر در حال حاضر اجازه دهید نگاهی به چگونگی بلومبرگ درمان, حشیش جامعه است.

بیش از یک دهه قبل از او به نام کلرادو تصمیم گیری برای قانونی کردن گیاه احمق بلومبرگ در حال حاضر سنگی رابطه با گلدان به عنوان شهردار جدید نیویورک. اگر چه سالانه ماری جوانا بازداشت به اوج خود رسید و تحت سلف خود, رودی جولیانی در اوایل 2000s بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سیاست و اصرار در بازداشت به سطح پایین گلدان در اختیار داشتن چراغ به اطراف 440,000 دستگیری برای در اختیار داشتن ماری جوانا به تنهایی بیش از ده سال عمر خود را در طول زمان به عنوان شهردار با توجه به سیاست مواد مخدر داد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این حرکت ایجاد یک ارتباط سرد با جوامع اقلیت با آمریکای لاتین مردان و مردان بازداشت شده در نرخ 3.5 برابر بیشتر و 7.8 بار بالاتر بود نسبت به مردان سفید پوست با توجه به تحقیقات از ملکه کالج. اما بلومبرگ غافل از این می دوزند موجی از خشم عمومی نسبت به امتیاز سفید و یا به سادگی ایمنی بدن به یک گه در مورد آن است و در واقع بستری برای گلدان سیگار کشیدن در ’60s.

“شما شرط می بندم من. و من از آن لذت می برد او گفت:” وقتی پرسیده شد که در سال 2001 اگر او می خواهم تا کنون سعی سیگار کشیدن ماری جوانا.

مدت کوتاهی پس از او انتخاب شد شهردار بلومبرگ ابراز تاسف برای نظر. به rub پذیرش در چهره اش, سازمان ملی اصلاح قوانین ماری جوانا ایجاد $500,000 مبارزات انتخاباتی در سال 2002 با استفاده از نقل قول در پوستر دیوار در اطراف شهرستان. این حرکت اگر هوشمندانه انجام نمی زیادی برای جلوگیری از بلومبرگ ، او نمی بازگشت زدایی برای در اختیار داشتن ماری جوانا تا سال 2012 سال قبل از نهایی خود را دوره زد.

میلیاردر گذشته همچنان به امد و شد زیاد او در زمان مبارزات انتخاباتی مهم نیست که چقدر پول به او می اندازد آن که بر روی صفحه نمایش کامل در فوریه 19 دموکراتیک بحث است. او ادعا کرد که آمده در ماری جوانا از روز خود را به عنوان شهردار اما بلومبرگ همچنان یکی از دو دموکراتیک نامزدها (جو بایدن دیگر) که نمی فدرال حمایت قانونی.

بلومبرگ را محقر پلت فرم ماری جوانا اصلاحات شامل decriminalizing اختیار “مقدار کمی” از ماری جوانا در سراسر کشور محو گذشته جنایات برای سطح پایین در اختیار داشتن و ترک بقیه به کشورهای “برای این لحظه” در حالی که دولت او طول می کشد “بهداشت و ایمنی به حساب آورد.” او همچنین اذعان دارد که “جنایی رویکرد به ماری جوانا کاهش یافته است به طور نامتناسبی در جامعه است.”

با وجود ناقص گذشته با گلدان و عدم حمایت فدرال قانونی بلومبرگ هنوز در تلاش برای رسیدن به هیپ جوان رای دهندگان صرف buttloads از پول نقد در تبلیغات با محبوب Instagram صفحات آباد توسط کاربران ماری جوانا از جمله یک صفحه که برچسب خود را “منبع بهترین شاهدانه محتوا در اینترنت است.”

خصوصی حساب کاربری @FourTwenty در حال حاضر 3.7 میلیون پیروان و معمولا پست های الگوهای رفتاری مورد دوستان که صحبت بیش از حد در مفصل دایره یا چگونه قرمز چشم خود را پس از مصرف بیش از حد بزرگ بونگ rip. اما در فوریه 12, حساب نوشته شده یک تصویر از یک جعلی مکالمه بین @FourTwenty و بلومبرگ را Instagram صفحه بحث یک همکاری بین این دو است.

“آیا شما دود علف هرز در تمام طول روز به جای فرض مسئولیت های معمولی بالغ ؟” FourTwenty حساب می پرسد.

“نه” بلومبرگ پاسخ.

“متاسفم نمی تواند آن را انجام دهد. پرنیان خاموش است” خوانده حساب می نویسد. مکالمه امر بوده ام تا به حال آن را در واقع اتفاق افتاده است اما یک برچسب در زیر عکس نوشته شده “#اسپانسر شده از طرف @mikebloomberg.”

و اگر شما به اندازه کافی بالا, او ممکن است سعی کنید به حمایت رای خود را بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im