یک تعطیلات به پایان می رسد و دیگری آغاز می شود — مانند زندگی است. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای جشن روز ولنتاین در دنور این که آیا شما در یک رابطه, یا, سوار, خود ارضایی, و آنها در حال گرفتن در راه اوایل این سال است. دنور نیز جشن دیگری ویژه روز این هفته: Neal Cassady Birthday Bash را به جیوه کافه برای یازدهم سالانه اشاره به ضرب و شتم ،

همه که و بیشتر در این هفته لیست بهترین چیز برای انجام در دنور!

جمعه, آوریل 3

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید مهاجر محلی-فعالان حقوق — سازمان Coloradans for حقوق مهاجر و آمریکا کمیته خدماتی دوستان — آغاز جمع آوری به طور منظم در خارج از مرکز بازداشت مهاجرت در 3130 اوکلند در خیابان شفق به صورت غیر خشونت آمیز تظاهرات. عشق می داند هیچ مرزهای هیچ دیوار را بازگشت به تسهیلات در دوشنبه, فوریه 3 از 6 تا 7 بعد از ظهر با معمول ابزار noisemakers علائم و آواز برای نشان دادن همبستگی با کسانی که در داخل این تاسیسات شامل یک میکروفن باز کردن به مردم که زندگی متاثر شده اند بازداشت یک فرصت برای صحبت می کنند. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد Facebook صفحه.

چهار شنبه, فوریه 4

تجربی فیلمساز استیسی هدایت است که در حال حاضر برگزاری نمایشگاه لبه کیمیاگری — سینمایی و نصب و راه اندازی به تصویر می کشد فیلم صامت دوران غول Mary Pickford و Janet Gaynor به عنوان جادوگران کار برای ایجاد زندگی — در موزه هنرهای معاصر دنور. مخلوط کردن تصاویر ویکتوریا ابزار علمی, حشرات و گیاهان هدایت است انیمیشن در پس داستان های علمی تخیلی و عمیقا ریشه در فن آوری و فرهنگ از گذشته است. فیلمساز را مورد بحث لبه کیمیاگری و کار خود را با دستیار متصدی زو Larkins در 7 p. m. روز شنبه, فوریه 4 در وصول 1485 Delgany خیابان; بلیط برای بحث 10 دلار به 15 دلار در دسترس هستند mcadenver.org.

پنج شنبه, فوریه 5

این دنور یهودی, جشنواره فیلم, در حال حاضر نورد به آن 23 سال تبدیل به یک ماشین خوب روغن شناخته شده برای ترویج فیلم ها با یهودی تم از فیلم های مستند در مورد چهره های سیاسی مانند گلدا مایر و بحث برانگیز رهبر, بنیامین نتانیاهو, هولوکاست داستان و زندگینامه basketballers رمان نویسان جاز برچسب رکورد بنیانگذاران و روزنامه ناشران برای آمدن از سن داستان کمدی و فراجنسیتی درام. این سال را به چنگ زدن به کیسه آغاز بکار در چهار شنبه, فوریه 5 با باز-شب غربالگری اوج #makemusicnotwarداستان یک اسرائیلی-فلسطینی جوانان ارکستر را لرزاند سیاسی اختلاف در Elaine گرگ تئاتر در Mizel, فرهنگ و هنر, مرکز 350 جنوبی خیابان کوکب. شب آغاز می شود با یک VIP پذیرش در 6 p. m. و پس از این فیلم در 7; جشنواره همچنان با روزانه قراضه از طریق فوریه 19. باز شب VIP بلیط ها $55 در حالی که به طور منظم بلیط محدوده از $12 تا 14 دلار برای هر نمایش به 330 دلار برای جشنواره منتقل می کند. اطلاعات بیشتر در jccdenver.org.

چهار شنبه, مه 6

Bloomsday بازی نوشته شده توسط Denver بومی استیون Dietz و با الهام از سرندیپیتی از Joycean افسانه هاو روایات قومی اسیر در یک روز. آن را نیز زمان سفر عاشقانه است که در آن یک زن و شوهر را در حال حاضر و گذشته خودشان گرفتار در یک تور پیاده روی از طریق دوبلین. جادا سوزان دیکسون هدایت بولدر گروه تئاتر شرکت تولید Bloomsdayکه باز می شود به صورت پیش نمایش در 7:30 p. m. روز شنبه, مه 6 و جمعه 7 فوریه و پس از آن اجرا می شود و پنج شنبه ها از طریق روزهای یکشنبه از طریق مارس 1 در لبنیات مرکز هنرهای 2590 گردو خیابان در بولدر. پیدا کردن تاریخ و بلیط $10 به $38 در betc.org/event/bloomsday.

روز شنبه, فوریه 7

مردی Gras اتفاق می افتد در تاریخ 25 فوریه سال جاری و کارناوال در سراسر جهان نشان دهنده هفته و یا پس از مهار نشده جشن قبل از پرهیز از لنت است. اما دنور به نظر می رسد خود را در تقویم بین المللی که در آن تعطیلات نگران هستند بنابراین کارناوال در حال آمدن است در اوایل در قالب RiNoval — از جمعه, فوریه 7, به روز شنبه, مارس 9. دنور بازار مرکزی در 2669 Larimer خیابان خواهد بود مرکز اقدام, اما وجود خواهد داشت جشن در مکان های دیگر در بلوک. شروع با یک $60, ایتالیایی, کارناوال, مزه, منو, در, Il Posto (2601 Larimer خیابان) در تاریخ 7 فوریه (رزرو در ilpostodenver.com و سپس ضربه دنور بازار مرکزی در 8 مخصوص, کوکتل, بین المللی, گزش, دی جی و لباس از 10 شب تا 1 صبح خرید 15 دلار بلیط که شامل یک ماسک پر, یک نوشیدنی خوش آمدید و 5 دلار کمک مالی به صندوق جهانی حیات وحش اختصاص داده شده برای امداد آتش در استرالیا در eventbrite.com. قرار دادن تا آخر هفته با خانواده پسند (نقاشی چهره jugglers ویژه آیتم های منو) کارناوال جشن در بازار از ظهر تا 2 بعد از ظهر در 9.

درمان از طریق هنریک جامعه جدید-رانده شده نشان می دهد باز می شود در Chicano علوم انسانی و هنر شورای گفتن یک تعاونی داستان چگونه هنر و فرهنگ می تواند التیام هنرمند به عنوان به خوبی به عنوان بیننده. کمک به آن لگد در پذیرش از 6 به 9 p. m. روز شنبه, فوریه 7 در CHAC, 222 سانتافه رانندگی و یا پیوستن به گالری در جشن ولنتاین-شایسته بعد از شفا در شنبه فوریه 15, از ظهر تا 5 بعد از ظهر با آزتک ها, رقصنده, دکلمه, مواد غذایی و انواع درمانگران انجام چیزی که خود از مبحی معانی رمزی اعداد برای درمان ریکی. هنر نمایشگاه اجرا می شود از طریق مارس 28; اطلاعات بیشتر در مورد هر دو حوادث در chacgallery.org.

فقط در زمان برای روز ولنتاین, Westwood Re:چشم انداز 3800 موریسون جاده است debuting در یک نمایشگاه هنری است که شیرین نه تنها برای مرغ عشق, بلکه کل محله. حزب راه اندازی برای همه شما نیاز دارید این است که عشق و شکلات اجرا می شود از 5 تا 9 بعد از ظهر روز جمعه, فوریه 7; مهمانان را دریافت کنید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از موضوعات از Cultura شکلات Factoría & Café که به زودی افتتاح در سایت و همچنین به عنوان پیش غذا از آشپز ادوین Sandoval را Xatrucho و تولیدی صنعتی مایان فولاد خیابان-کامیون مواد غذایی X’tabai Wymysorys. بلیط ها فقط 10 دلار در انجمن توسعه وب سایت سازمان. در حالی که شما وجود فرو رفتن حتی عمیق تر به طعم فصل با ثبت نام در یکی از Cultura پخت و پز کلاس بعد از دو هفته: یک موس شکلات بچه های کلاس در 2 p. m. روز شنبه, آوریل 8 ($5); مول کلاس از 6 تا 8 بعد از ظهر روز چهارشنبه 12 فوریه (25 دلار) و chocoflan کلاس از 10 تا 11 صبح روز شنبه 15 فوریه (25 دلار). هنوز هم وجود دارد فضاهای در دسترس برای همه کلاس اما آنها در حال رفتن به سرعت (به عنوان شکلات تمایل به انجام آن).

شما بدون شک صرف مقدار زیادی از زمان زل زده بود و کاوش در کلرادو چشم انداز حماسه. پس چرا شروع به کمک به آن ، تاسیس در سال 1912 کلرادو, ديد کوه, باشگاه می آموزد تکنیک های کوهنوردی منجر سفر به بیابان و جنگ اثرات تغییر آب و هوا با کاشت درختان مخالف سدها و مؤثر در سیاست های مربوط به فضای باز آب و بیشتر. در جمعه, فوریه 7, باشگاه میزبان افتتاحیه آن بهره مند جشنشامل سخنرانی توسط جهان مشهور و ماجراجو اریک Weihenmayer یک نشسته شام سکوت و زنده مزایده کوهنوردی دستاورد جوایز و بیشتر با تمام درآمد حاصل از رفتن به سمت باشگاه جوانان و بزرگسالان آموزش برنامه های. مبادله خود را چکمه های پیاده روی برای “کوه شیک کوکتل لباس” شروع در 5:30 p. m. در آشیانه در استنلی بازار 2501 دالاس در خیابان شفق قطبی. پیدا کردن بلیط با شروع در $150 در cmc.org.

Drip, drop: "Leaking Life" will whet your creative appetite.گسترش

قطره قطره: “نشت زندگی” را تیز خود را خلاق اشتها.

حسن نیت ارائه میدهد از Shunsaku هایاشی

فیلمساز و هنرمند Shunsaku هایاشیکه متخصص در پردازش دیجیتالی دست کشیده تجربی انیمیشن است که در حال حاضر مانند رویایی متحرک, نقاشی, ساخت دور در شمال کلرادو از جمله دیدار برگشت به Counterpath که در آن او بوده است گذشته مهمان در نهان جشنواره فیلم. هایاشی میزبان یک برنامه کوتاه, انیمیشن, پیشرو با “نشت زندگی” یک فیلم که نشان داده شده است در تعدادی از جشنواره ها در سراسر جهان از جمله 69 برلین بین المللی که در آن برای اولین بار از یک سال پیش. تاریخ فیلمساز برای صمیمی غربالگری در 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه 7 در Counterpath, 7935 شرق 14th, خیابان; پذیرش رایگان است اما کمک ها قدردانی در درب. اطلاعات بیشتر در counterpathpress.org.

باله Folclórico Nacional de México د سیلویا Lozano56 ساله عملکرد وسعت اختصاص داده شده خود را به حفظ مکزیکی اسطوره و داستان سرایی, رقص, مد, فرهنگ و موسیقی است. گروه تئاتر همراه با کنسرت گروه سازهای از یازده مناطق از مکزیک به ارمغان خواهد آورد و خیره کننده طراحی رقص به نیومن مرکز هنرهای نمایشی 2344 شرق Iliff خیابان در 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه 7. بلیط ها $15-$65 در newmancenterpresents.com.

نیل Cassady درگذشت چند دهه پیش اما حزب از این افسانه ای دنور رقم همچنان ادامه دارد. در 8 p. m. روز شنبه, فوریه 7 یازدهم سالانه نیل Cassady Birthday Bash را در راه طبقه بالا در عطارد, کافه 2199 کالیفرنیا خیابان. این جشن شامل headlining عملکرد توسط دیوید Amram کوارتت و همچنین به عنوان یک ظاهر توسط نیل پسر جان آلن Cassady; سخنرانان به اشتراک گذاری شعر و داستان در مورد Cassady که بزرگ شد در دنور ملاقات با جک کرواک زمانی که او برای اولین بار از این شهر بازدید و شد الهام بخش برای دین Moriarty در در جاده ها. قبل از این باش, پنج امتیاز ساکن جان هیدن منجر خواهد شد یک تور پیاده روی از Cassady دنور ثابت (این برگ از پژوهشگاه مواد و انرژی در 3 p. m.). پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تور و تولد باش (بلیط ها $25) در nealcassadybirthdaybash.com. و برای اطلاعات بیشتر در Cassady و کرواک ما را ببینید تصاویر به صورت خودکار از نقاط اطراف دنور که شکل در داستان خود را در westword.com/slideshow.

جان کارپنتر اقتباس از کریستین, یک رمان استفان کینگ, ممکن است راهابی مادر, اما مقدار زیادی از دیگر خودرو های ترسناک طرفداران تقدم و به دنبال آن در سال 1983 انتشار. برای مشاهده و لذت جیغ صفحه نمایش میزبان ترزا Mercado جمع چهار نفر از آنها را برای جهنم بر روی چهار چرخ!, یک ماه اکتشاف موتوری میکرو-نوع. برای اولین بار است Psychomaniaیک شوم دوچرخهسواری-باند فیلم از سال 1973 در 9:30 p. m. روز شنبه, فوریه 7 با غربالگری پیش بحث اماتور, خود ارضایی, موتور سیکلت علاقه مندان Bryan فلاناگان به چیز revved. این مجموعه قابل اجرا در همان زمان هر جمعه در ماه فوریه در Sie FilmCenter, 2510 شرق, Colfax, خیابان اضافی با برنامه نویسی هر هفته از باطل پارتی روز عشاق (والنتاین 14 فوریه به ظاهر زنده توسط Dead End Drive-In مدیر Brian Trenchard-Smith در فوریه 28. دریافت اطلاعات و بلیط 7 دلار به 12 دلار در هر برنامه در denverfilm.org.

چهار شنبه, آوریل 8

اگر شما لازم نیست که یک یار آن را کاملا درست به اسراف کمی عشق ولنتاین خود را. در واقع حتی اگر شما کسی را دوست دارم چرا که نه ؟ Tulaire زیبا ویت ریدج بوتیک در 6195 غرب 44 خیابان اتحاد خود را با کودک عشق متحرک 2020دو روز بشکه سرگرم کننده و مراقبت از خود ویژه تاروت خوانش صندلی ماساژ و یک عکس حرفه ای ایستگاه اجازه دهید نور در استودیو همه گسترش بیش از آخر هفته. البته شما همچنین می توانید فروشگاه تا شما قطره با تمام شیرین فصلی merch در فروشگاه. خودتان را افزایش می دهد در پنج شنبه, فوریه 8 از 10:30 صبح تا 5:30 p. m. و یا پنج شنبه, مارس 9 از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر; اطلاعات بیشتر در tulaire.com.

به دنبال چیزی خارج از عادی برای ولنتاین خود را? بیرون رفتن در اندام برای عشق در روز شنبه, فوریه 8 در دو ویژه pop-up بازار است که هر دو انشعاب از معمول ارائه شده از گل و شکلات و لباس زیر در idiosyncratically راه های فوق العاده. برای دوستداران آن نهفته فصلی نسخه CRAVT بازار, به اشتراک گذاری عرفانی اجناس از پانزده دست برداشت فروشندگان دعوت ساحران و جادوگران به فروشگاه از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر در Ritualcravt, 7700 غرب 44 خیابان در ویت ریدج. و یا در آغوش لاتین-هنر عامیانه آمریکایی و صنعتگر handmades از سراسر نیمکره غربی از جمله کالاهای ساخته شده است حق در اینجا در کلرادو در Hecho Con Amor, خرید, رویداد, 11 صبح تا 4 بعد از ظهر در Hijos دل سل 2715 غرب خیابان هشتم. خرید خوشحال! اطلاعات بیشتر در ritualcravt.com یا lcac-denver.org/hijosdelsol.

قرار دادن تا سال موش جشن در ناتان ییپ بنیاد چینی پارتی سال نو در شنبه 8 مارس. از 5:30 تا 11 بعد از ظهر گرفتم می توانید انتظار کامل شام چینی, اجرای, یک سکوت, دیسکو, کارائوکه, پیشگویان, خوشنویسان و چینی “بازار شب” در گرند هایت دنور 1750 Welton خیابان. حزب پایه و بزرگترین جمع آوری کمک با درآمد حاصل از رفتن به سمت کار خود را حمایت از آموزش و پرورش در جوامع روستایی. پیدا کردن بلیط 150 $تا 250 $در nathanyipfoundation.org.

نشان دادن قدردانی برای Chicano علوم انسانی و هنر شورای فرهنگی touchstone و بی باک از این شهر Latinx جامعه برای بیش از چهل سال در قلب و سل از CHACیک ولنتاین مضمون جمع آوری کمک که قبلا شناخته شده به عنوان Milagros de Corazón. هدف از این رویداد برای حمایت باور نکردنی سازمان است که جان سالم به در تغییر محل در سال 2018 است و هنوز هم اساسا همان است که تمرکز خود را: یک حزب جو و حراج سکوت از زیبایی تزئین چوبی قلب ایجاد شده توسط هنرمندان محلی و دوستان CHAC. جرعه چت و پیشنهاد از 6 به 9 p. m. روز شنبه, فوریه 8, در CHAC, 222 سانتافه رانندگی; پذیرش $15 یا 20 دلار در هر زن و شوهر در درب. اطلاعات بیشتر در chacgallery.org.

برای بیش از یک دهه مورگان Adams بنیاد استفاده کرده است arty حوادث به صندوق پژوهش در درمان های جدید برای بچه ها و بزرگسالان جوان مبارزه با سرطان است. بزرگترین از این حوادث است artmaیک دوسالانه باش که ترکیبی از جمع آوری کمک های مردمی و افسانه هنر با بیش از 200 قطعه اهدا شده توسط محلی و منطقه ای و حتی ملی به رسمیت شناخته شده و هنرمندان و تمام درآمد حاصل از رفتن به بنیاد کار می کنند. این سال را نشان دهم artma خواهد بود در دنور مرکز طراحی 575 جنوبی برادوی از 6 به 10 p. m. روز شنبه, آوریل 8. بلیط ها $75; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد در artmaonline.org و علت در morganadamsfoundation.org.

وجود دارد یک تعداد نامحدود از راه برای ساخت مارتینی; زرق و برق دار نسخه که اکثر گرفتن توجه ما (و خشم!) آنهایی هستند که در ترکیب تصادفی سبز — نه جین یا ودکا — با یک off-the-wall عطر و طعم و سپس پونز “tini” بر روی پایان (پاپ کورن-tini هر کسی؟). برای تشخیص اینکه یک مارتینی است که جین و ورموت; ودکا قابل قبول است اما تنها در خرج کردن. روز شنبه, فوریه 8, ببینید چگونه دنور میله ساخت نوشیدنی های خود را در pussy licking مارتینی حزب. سالانه جمع آوری کمک برای پسران امیدوارم که دختران امید — یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند مشاوره درسی و تحصیلی به تحصیلات دانشگاهی با انگیزه کودکان و نوجوانان محروم از پس زمینه — طول می کشد در طول تاریخ کلرادو مرکز 1200 برادوی از 7 به 10 p. m., با غذا و رقص به همراه bartenders’ خلاقیت. بلیط های در حال 75 $یا $125 در پسران امیدوارم که دختران امیدوارم سایت.

Actors will take on whatever Tattered Cover gives them during Stories on Stage.

بازیگران را در هر پاره پوشش می دهد و آنها را در طول داستان به روی صحنه است.

حسن نیت ارائه میدهد از پاره پوشش

پنج شنبه, مارس 9

چشمگیر ادبی خواندن مجموعه داستان روی صحنه خواهد چیزهای کمی در فوریه و تبدیل بیش از داستان گزینش به یک سازمان است که می داند چند چیز در مورد کتاب: پاره پوشش دنور موسسه که نگهداری نسل از خوانندگان شاد برای نزدیک به پنجاه سال است. برای داستان در مرحله: پاره پوشش ارائهبازیگران, گابریلا Cavallero ست Dhonau و Ryen هیلتون خواهد بود با خواندن هر TC ظروف در 1:30 یا 6:30 p. m. روز یکشنبه 9 فوریه در Su تئاتر فرهنگی و مرکز هنرهای نمایشی 721 سانتافه رانندگی کنید. پذیرش 15 $28 در storiesonstage.org.

علاقمندان فیلم می توانید فرار از اتاق نشیمن لباس های سرگرم کننده و پیوستن به دیگران از نوع خود در ارزان اطراف در درخشان ترین شب در هالیوودبه Sie FilmCenter سالانه جوایز اسکار مشاهده ، اما شما ممکن است بخواهید به برخی از جرعه فیلم با مضمون کوکتل خرید برخی از چو از WongWayVeg کامیون مواد غذایی و یا ارائه خود را به اسکار میدارد در $10 رای گیری را به ترک خانه با کیف پول خالی. گرفتن تمام عمل بین 4 و 10 p. m. روز شنبه, فوریه 9 با شروع فرش قرمز لباس شب-مشاهده در 4:30 بعد از ظهر; ورود زود هنگام توصیه می شود که فضا محدود است. دریافت اطلاعات در denverfilm.org.

صخره های سرخ حماسه است زیرا از آن نمایش ها (و آمفی تئاتر چیزی). و در حالی که آن را قطعا نمی آهسته در زمستان نمی تواند خوب را به شجاع عناصر برای دیدن نشان می دهد ؟ وارد محلی, مجموعه سری, “صمیمی داخلی سنگ قرمز تجربه” در مرکز بازدید کنندگان که شامل کلرادو نوازندگان مضمون بوفه شام و نوشیدنی و حتی پشت صحنه تور. بعدی گرفتن محلی در مجموعه 5 p. m. روز شنبه, فوریه 9, زمانی که وطنی خواننده و ترانه سرا Kayla مارکی خواهد پیوست محلی, رگی, باند Stylie. مارکی یک Westword جوایز موسیقی Hall of Famer مخلوط پاپ و محلی در حال حرکت درونگرا آهنگسازی. پیدا کردن بلیط 60 دلار در axs.com.

مهلت در نظر گرفته شود برای 21 بهترین است که سه هفته قبل از رویداد. ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im