آیا شما پس از انجام کار این هفته ؟ وجود دارد رویدادهای اطراف شهر است که هر دو الهام بخش و سرگرم کردن و تغذیه بدن و همچنین روح است. در اینجا 21 بهترین چیز برای انجام در طول هفت روز آینده:

دوشنبه, مارس 9

این آتنا پروژه شناخته شده برای آن نقش در پیشرفت سری است که می درخشد نور را در آثار زنان نویسنده و دختران ایجاد تابستان اردوگاه گسترش قلمرو خود با خواندن و بیهوده گویی Clubیک بازی-خواندن کتاب-باشگاه همکاری با پاره پوشش. اولین جلسه در روز شنبه, مارس 9 از 7 به 9 p. m. در پاره پوشش در 2526 شرق, Colfax, خیابان به نظر می رسد در آتنا پروژه 2020 پیپ سری بازی مار خدا فیجی (یک Hedda Gabler Prequel)با کاترین Vondy به عنوان به خوبی به عنوان آن الهام ایبسن را Hedda Gabler. جلسات آینده دیدار خواهد کرد هر سومین جمعه از ماه از ساعت 6:30 تا 8:30 p. m. حضور و غیاب رایگان است اما یک پیش پاسخ دهید توصیه می شود; اطلاعات بیشتر در athenaprojectarts.org یا tatteredcover.com.

دریافت دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن پیش نمایش از دنور فیلم برتر جشنواره اختصاص داده شده به زنان در سینما زمانی که زنان + فیلم ارائه می دهد یک غربالگری در 7 p. m. روز شنبه, مارس 9 در Sie FilmCenter, 2510 شرق, Colfax, خیابان. برنامه نویسان را رول کمدی رمانتیکیک نگاه چگونه رام-coms ما شکل نمایش در عشق و روابط, از, انگلیسی, نویسنده و موسیقیدان و بازیگر الیزابت سنکی. در حالی که شما وجود دارد انتخاب کنید تا یک برنامه و خرید یک رمز عبور دسترسی به این جشنواره خود را اجرا می شود که از مارس 14 تا 19 و لذت بردن از یک پست-فیلم پذیرایی در هندرسون-Withey سالن. بلیط 20 دلار برای دنور فیلم اعضاء و 25 دلار برای غیر اعضا در دسترس هستند denverfilm.org.

غنی شده است از آمدن به کوه های راکی به بازی کابوی از روز تدی روزولت اما در دوره ای از بالا رفتن سرسام آور نابرابری مخاطرات اقتصادی و زیست محیطی رفاه غرب هرگز بالاتر بوده است. در میلیاردر بیابان: فوق العاده ثروتمند و مرمت و بازسازی غرب آمریکا, Denver, نویسنده و جامعه شناس دانشگاه ییل جاستین فارل رنگ یک دیوانه کننده, پرتره ای از زندگی و اطراف Teton County, وایومینگ, که در آن پرچین-تأمین کنندگان مالی نفت و مدیران ساخته شده اند وسیع مزارع و خصوصی اسکی در حالی که کار مردمی خواب ده به یک تلفن همراه صفحه اصلی. فارل بحث خواهد شد و ثبت نام این کتاب در 7 p. m. روز شنبه, مارس 9 در پاره پوشش LoDo, 1628 16 خیابان. پذیرش رایگان است; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در tatteredcover.com.

سهشنبه, مارس 10

محلی معلولیت فعال جنیفر Keelan-Chaffins هشت ساله بود که او کمک کرد تا با تصویب قانون آمریکایی های معلول سی سال پیش هنگامی که او بر روی صندلی چرخدار پیوست و در بدنام دنور-led کنگره خزیدن اعتراض. به افتخار او و علامت ادا آینده سی امین سالگرد در جولای 26, هنرمند, Gina Klawitter ایجاد کرده است یک مجسمه با عنوان “تمام راه را به سوی آزادی” که به نمایش گذاشته خواهد شد در واشنگتن دی سی و به صورت محلی به عنوان به خوبی. اما در ابتدا, جدید, مصور, کتاب کودکان توسط آنت خلیج Pimentel تمام راه را به بالاجشن Keelan-Chaffins مشارکتهای منتشر خواهد شد در راه اندازی یک حزب در 7 p. m. روز شنبه, مارس 10, در پاره پوشش Aspen بیشه 7301 جنوبی سانتافه رانندگی در لیتلتون. Pimentel Klawitter و Keelan-Chaffins خودش تمام خواهد شد در دست در این رویداد رایگان; اطلاعات بیشتر در مورد کنگره خزیدن داستان در sourcebooks.com/all-the-way-to-the-top.

چهار شنبه, مارس 11

اگر شما دست و پا چلفتی آبخوری کلرادو, رستوران, انجمن کامل رویداد برای شما: نوشیدنی قرمز, لباس قرمز. نهم سالانه نسخه از حزب شیک و مد می آید به استودیو لافت در Ellie Caulkins خانه اپرا در دنور هنرهای نمایشی مجتمع از 6:30 تا 9 p. m. روز شنبه, آوریل 11. این سال را به انجام است که شامل کلرادو شراب و ارواح را به عنوان به خوبی به عنوان آبجو از Odell دم شرکت تمرکز خود را بر سلامت روان و سلامتی در صنعت رستوران; درآمد حاصل خواهد شد به نفع سازمان تنظیم مقررات فرشته صندوق امداد و سازمان تنظیم مقررات مایل بالا فصل مشکلات صندوق. برای 45 $شما می توانید از مواد غذایی از یک دوجین دنور رستوران نوشیدنی و سرگرمی توسط هازل Miller & جمعی; بلیط VIP, $75 شامل 6 p. m. ورود به علاوه اضافی مواد غذایی و منحصر به فرد شراب. دریافت بلیط خود را در corestaurant.org/event/drink-red-wear-redODg4 سپس شروع به برنامه ریزی خود را سرخ دوخته شده است.

War of the Flowers returns to Su Teatro.

جنگ از گل بازگشت به سو تئاتر.

Felicia Gallegos-Tia

پنج شنبه, مارس 12

ثروت از دنور یک لیست رستوران ها, اتحاد در زیر یک سقف در پنجشنبه 12 مارس به جمع آوری پول برای بنیاد ملی کلیه در آن سالانه سرآشپزها بزرگ غرب جشن. شروع در 6 بعد از ظهر Exdo رویداد مرکز 1399 35 خیابان را بازی میزبان به استعداد از مرگ & Co., بورس ناهار خوری و ارائه Bindery Dos Santos, آمریکا, علم, El پنج Woodie فیشر و بیش از پانزده نفر دیگر رستوران ها و کافه ها در خدمت خود عجیب ترین گزش و نوشیدنی. و در حالی که بلیط ارزان نیست در $200, شما می صرف که بسیار در Lyft سواری به تنهایی در تلاش برای رفتن از یک شهر به دیگری ضربه تا هر شرکت کننده eatery. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در kidney.org.

برخی از موسیقی است که از طبیعت الهام گرفته شده اما در رودخانه صدای: تلاقی هنر و علمشما می توانید شنیدن موسیقی در واقع ساخته شده توسط طبیعت است. این چند رسانه ای جشن به بررسی پویا, ریتمیک, نیروی آب با تاکید بر اهمیت و شکنندگی رودخانه ها با موسیقی ایجاد شده با استفاده از هيدروگراف سبز, North Fork, Poudre, Platte و Yampa رودخانه. در 7:15 بعد از ظهر روز پنج شنبه 12 مارس در فدرال هیتس, موزه, 400 بلدرچین جاده در Longmont, عضویت در KUNC رودخانه کلرادو حوضه خبرنگار لوقا Runyon و U. S. خدمات جنگل بوم دیو مریت برای ارائه آهنگ ها و به دنبال آن میزگردی با آب محلی رهبران و دانشمندان است. بلیط 8 دلار به 12 دلار در دسترس هستند rec.ci.longmont.co.ما.

عمده لحظه در Chicano تاریخ را به زندگی می آیند زمانی که Su تئاتر remounts جنگ از گلاصلی بازگویی وقایع است که به سر آمد و در طول دلخراش Kitayama میخک اعتصاب در شهرستان جوش بیش از پنجاه سال پیش است. در خود بازی است که برای اولین بار دو سال پیش Su تئاتر کارگردان و نمایشنامه نویس تونی گارسیا می گوید داستان از پنج زنانی که زنجیر خود را به Kitayama گیاه گیتس پس از ده ماه از بن بست پایدار یک گاز اشک آور حمله county sheriffs; نتیجه یک انقلاب فرهنگی در مترو دنور. جنگ از گل بازده در 7:30 p. m. روز شنبه, مارس 12 در Su تئاتر فرهنگی و مرکز هنرهای نمایشی 721 سانتافه رانندگی که در آن اجرا می شود از طریق مارس 29; پیدا کردن سانس اکران و بلیط 17 دلار به 20 دلار در suteatro.org.

شیب غرب دنور غیر انتفاعی ترویج گفتمان انتقادی در میان کلرادو معماران و طراحان را در این بحث به یک سطح جدید با اولین شیب غرب نشریهیک نشریه که در ادامه این گفتگو در چاپ. در میان برای اولین بار به باز کردن این فصل جدید در راه اندازی یک حزب است که همچنین به عنوان باز کردن پذیرش برای هنر و زبان — an exhibition curated by Derrick Velasquez که سهام آن موضوع با اولین شماره از شیب غرب. جمع آوری برای هنر زنده, شعر و اجرای برنامه از 6 تا 8 بعد از ظهر روز پنج شنبه 12 مارس در میانه دولت و قهوه 212 سانتافه رانندگی; پذیرش رایگان است. وجود خواهد داشت یکی پانل بحث و گفتگو با مجله همکاران در 7 p. m. روز شنبه, مارس 20, در وصول دنور 1485 Delgany خیابان; اطلاعات بیشتر و دریافت بلیط رایگان به 10 دلار در eventbrite.com.

در زمانی که آمریکایی ها در تضاد هستند بیش از روابط و اقدام مثبت است که در خط کنجکاو تئاتر شرکت تولید جاشوا هارمون را پذیرش باید مورد نیاز برای مشاهده به خوبی معنای PC سفید پدر و مادر که پشت کردن زمانی که بچه خود را بهتر توسط دانش آموزان. این داستان از یک زن و شوهر عنوان یک مدرسه شبانه روزی خصوصی به دقت گردآوری متنوع بدن دانش آموز که باید به طور ناگهانی مقابله با احساسات خود را هنگامی که پسر خود را نمی پذیرفته آیوی لیگ در حالی که خود را دوست سیاه و سفید است. در حالی که بازی سرگرم کننده است, این هم فکری و آن را با شما خواهد ماند پس از ترک تئاتر است. پذیرش باز برای پیش نمایش در پنج شنبه, مارس 12 و اجرا می شود از طریق مارس 19 در کنجکاو 1080 Acoma خیابان; خرید بلیط اعم از $20 تا $50 در curioustheatre.org.

Hear ETHEL at a performance of Documerica.گسترش

شنیدن اتل در عملکرد Documerica.

حسن نیت ارائه میدهد از اتل

جمعه, مارس 13

پس از سال 2004 سنت Baldrick بنیاد سر-اصلاح رویدادها در دنور مطرح کرده اند بیش از $9.3 میلیون دلار برای تحقیقات سرطان دوران کودکی. بیش از 35 محلی جمع آوری اعانه تجلیل از کودکان مبتلا به سرطان بازماندگان و کسانی که گذشت برگزار شد در مترو دنور در ماه مارس گذشته و سال 2020 شکل گیری تا سال بزرگ دیگر. بلیک خیابان میخانه 2301 بلیک خیابان خواهد بود سایت از اول مو-razing رویداد تنظیم برای ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر روز جمعه, مارس 13; دارسی اغذیه فروشی و مشروب فروشی & میخانه در 4955 جنوبی Ulster خیابان میزبان یکی در روز یکشنبه, مارس 15 و آتش در کوه در 300 جنوبی لوگان خواهد شد کلیپرز در سهشنبه, مارس 17. به یاد داشته باشید شما فقط می توانید اهدای یک بار (تا زمانی که مو رشد می کند در سال آینده است) پس با دقت انتخاب کنید. برای تکمیل ترکیب و کسب اطلاعات بیشتر به stbaldricks.org/denver.

تخته سنگ در تئاتر محلی شرکت باعث می شود که سهم عمده جدید-بازی توسعه — در کلرادو و در سراسر جهان — با آن سالانه آزمایشگاه محلی بازی جدید جشنواره است. در این سال جدید آثار نمایشنامه نویسان ساندرا دلگدو (صدها و صدها ستاره) جسیکا هوانگ (از تبعیدیان) و جاش Koenigsberg (Vroom Vroom) خواهد بود شرکت با کنسرت به سبک صحنه خوانش از جمعه, مارس 13 طریق پنج شنبه, مارس 15 لبنی مرکز هنرهای 2590 گردو خیابان در بولدر. در طول آن سه روز شما می توانید ببینید این نقش صحبت در talkbacks دیدار با هنرمندان در احزاب و نمایشی ، پذیرش $20 برای تک-خواندن بلیط و یا خرید یک رمز عبور دسترسی به همه برای $125 در localtheaterco.org. آیا وقت گذراندن به عنوان بلیط رفتن سریع.

موریسون ممکن است بهترین و شناخته شده به عنوان خانه از سنگ قرمز آمفی تئاتر, اما آن را خالی از سکنه بیش از خاطرات از کنسرت گذشته: افسانه ای است که دامگاه از ارواح کمین وجود دارد. در 7 بعد از ظهر روز جمعه از 13th, دیدار, در صخره های سرخ باغ آبجو 116 سنگ در خیابان موریسون برای ارواح و افسانه توریک پیاده روی را از طریق این شهر خالی از سکنه تاریخ است. شما باید یاد بگیرند که در مورد ارواح فراموش نشدنی ساختمان های تاریخی این روح پر از صخره, خانه, تبر از سنگ قرمز (ما در حال صحبت کردن در مورد که juggalette هنوز هم در کمین پس از TechN9ne کنسرت) و بیشتر. بلیط ها $15 برای کودکان زیر سیزده و 20 دلار برای بزرگسالان; رزرو خود را در coloradohauntedhistory.com.

اتل یک کوارتت زهی و کل خیلی بیشتر: نوازندگان رالف Farris, پوست گوساله و بره جونز دوروتی لاوسون و Corin لی رد می شود قفل شده است به کلاسیک هر چند آنها قطعا باید از این تخصص برای کسانی که. دیدن و شنیدن برقی گروه التقاطی در عمل زمانی که چهار قطره توسط لیکوود مرکز فرهنگی 470 جنوبی آلیسون پارکوی در لیکوود برای عملکرد Documericaهای چند رسانه ای ارائه ترکیب موسیقی اصلی توسط اتل اعضا و دیگر آهنگسازان سفارش با تصاویر از سازمان حفاظت محیط زیست پروژه Documerica ملی عکاسی بایگانی. تجربه Documerica روز جمعه, مارس 13 از 7:30 تا 9:30 p. m.; اطلاعات بیشتر و خرید بلیط $22 $37 در lakewood.showare.com.

Buntport تئاتر هانا دوگان و دنور آهنگساز/نوازنده ناتان سالن را به چیزی کاملا متفاوت (در صورتی که حتی ممکن است) به مرحله شدید خلاق شرکت 49 اصلی تولید. این crazily مشترک با استعداد دو فرد کاباره De Profundis و یا چگونه به آواز خواندن در حالی که زشت گریه بر زوج عجیب و غریب هدایت یونان باستان را badass زن رهبر درمنه دوم از Caria با زنده و غیر معمول — همراهی موسیقی از جمله یک ادعا, آهنگ در مورد کثیف woodcuts. نشان می دهد برای اولین بار در 8 p. m. روز شنبه, مه 13 در Buntport, 717 Lipan خیابان که در آن اجرا می شود از طریق آوریل 4; پیدا کردن سانس اکران و بلیط 15 دلار به 25 دلار (پرداخت آنچه شما می توانید در مارس 19 و 30) در buntport.com.

اگر شما انتخاب می کنید یک صندلی در ردیف جلو از Lucha Libre & خندد: شما نمی توانید به نشستن با ماآماده می شود: در حالی که شما لذت بردن از یک چشم انداز فانتزی fisticuffs شما ممکن است نیاز به طفره رفتن بیرون رینگ هرج و مرج به عنوان آن ریخته به جمعیت. طناب پریدن پسر بد Anaya خواهد شد و مربع خاموش در برابر limber “یوگا هیولا” مایک Sydal در عنوان جلسه روز جمعه مارس 13, اما شما همچنین می توانید لذت بردن از tag-team مسابقات با Allie Gato و Lonnie والدز مقابل هایدی خمپاره انداز و کالیب له یا مینه سوتا مخرب باغ وحش در مقابل Ragnarockers در حالی که guffawing از طریق رنگ تفسیر ارائه شده توسط سام Tallent و ناتان لوند. شب سرگرمی فهرست همچنین شامل کمدی سبک میزبان Kyle Pogue و همچنین نوازندگان Caitie Hannan و Jozalyn تیز. نمایش شروع می شود در 8 p. m. در شرقی تئاتر 4335 غرب 44 خیابان; بلیط ها $16 در theorientaltheater.com, $19 در درب.

روز شنبه, مارس 14

از آن آسان خواهد بود برای رفتن سبز در روز شنبه, مارس 14 زمانی که 58 سالانه دنور روز سنت پاتریک رژه باد راه خود را از طریق مرکز شهر دنور شروع و در ساعت 9:30 p. m. در 19 و Wynkoop خیابان و سپس در پایان در 28 و بلیک خیابان. در طول مسیر رژه یکی از بزرگترین کشور خواهد شد حمل و نقل شما را به زمرد با شناور موسیقی و ایرلندی خوب تشویق رهبری Aristea بردی Fox31 لنگر و 2020 grand marshal. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در denverstpatricksday.com.

تراز کل باند چاکراها در رایگان خانواده پسند جلسات فراتر ازیک مراقبه نور لیزر تجربه در شنبه 14 مارس و روز شنبه, مارس 15 بین المللی, کلیسای, شاهدانه, 400 جنوبی لوگان خیابان. در طول فراتر از هنرمند Okuda سن میگوئل کار بر روی دیوارهای کلیسا خواهد بود افزایش یافته است توسط لیزر نشان می دهد, HD بینی و برای تلفن های موبایل به شما به عنوان شرکت در مراقبه هدایت. کلیسا باز خواهد شد از ظهر تا 6 بعد از ظهر هر روز با جلسه رایگان و در 12:20, 1:20, 2:20, 3:20, 4:20 و 5:20 p. m. در بین اویختن در سالن و بازی بازی بازی ها و یا چک کردن کلیسا هنر پاپ ، هیچ شاهدانه استفاده خواهد شد و اجازه داده شود در سایت. فراتر از آن است که باز برای تمام سنین; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در تماس با کلیسا در 303-630-9500.

صورتی پیشرفت دنور ابتکار که جشن حقوق زنان و همبستگی میان هنرمندان است که با داشتن یک سال پر مشغله در سال 2020 آغاز با یک نمایشگاه در حال پیشرفت از طریق آوریل 14 در McNichols ساختمان با نمایش بزرگ از هنرمند همکاری های آینده در اروادا مرکز در ماه ژوئن. در صورتی پیشرفت خواهد یک لحظه به افتخار راه اندازی حاضر به سکوتیک کتاب جدید ترویج اشعار و آثار هنری توسط کلرادو زنان با شعر خواندن از 1 به 3 p. m. روز شنبه, مارس 14 در McNichols, 144 غرب, Colfax, خیابان. خواهد شد که توسط یک مشارکتی “نامه ای به مادرم” کارگاه داستان نویسی با هنرمند Eriko Tsogo از 3 تا 5 بعد از ظهر با ورود به هر دو رایگان است; اطلاعات بیشتر در pinkprogression.wordpress.com.

Winslow Homer, "Fox Hunt," 1893.گسترش

وینسلو هومر “شکار روباه,” 1893.

داخل خودرو از پنسیلوانیا آکادمی هنرهای زیبای فیلادلفیا, Joseph E. معبد صندوق

یکشنبه, مارس 15
موضوع از هنرمندان آمریکایی وینسلو هومر و فردریک Remington به دنیا آمد و یک نسل از هم جدا نوسان از هومر شرقی به Remington غرب وحشی اما — به عنوان نمایشگاه جدید نیروهای طبیعی: وینسلو هومر و فردریک Remington, باز این آخر هفته در موزه هنر دنور, نشان می دهد — دو هنرمندان خود آموخته مشترک برخی مجزا آمریکا تم. نشان می دهد به بررسی مشاهدات خود را در جنگ اتصالات به Adirondacks و علاقه در نبرد مداوم با طبیعت; همکاری سد های پتری موسسه غربی آمریکایی هنر پورتلند موزه هنر و آمون کارتر موزه هنر آمریکا نیروهای طبیعی آغاز می شود تور خود را در دنور. نشان می دهد باز می شود در روز یکشنبه, مارس 15 و اجرا می شود از طریق ژوئن 7 در سد 100 West 14th خیابان پارک وی; پذیرش شامل کل موزه هزینه از $8 تا 13 دلار (رایگان برای اعضای جوانان و سنین هجده و تحت) در denverartmuseum.org.

اگر شما به روز از Fall Out Boy My Chemical Romance and Motion City Soundtrack — و شما ترجیح می دهید احترامات که شامل جنسيت-خم کردن سر به Clocktower کاباره, 1601, Arapahoe, خیابان, در 7 p. m. روز شنبه, مارس 15 به Denver کشیدن مجری برودی خطر را شکر ما در حال رفتن به پایین سلب: A Burlesque با کشیدن و ادای احترام به پاپ-پانک. ساناز پلیس برگزار خواهد شد و ستاره ها اعم از Staza سنگ به Bettie بلادونا و پنی دیدنی و جذاب انجام خواهد شد همه چیز را از رقص به بند هوایی — همه با یک پاپ-پانک تم. نشان می دهد تکرار در 22 مارس و آوریل 27; بلیط برای هر عملکرد 30 دلار به 40 دلار در حال فروش در clocktowercabaret.com.

به منظور برای یک رویداد در نظر گرفته شود برای ما 21 بهترین لیست ما نیاز به اطلاعات در حداقل سه هفته در پیش است. ارسال آن به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im