4 بهترین کباب نقاط در ارواین

ارواین (Hoodline) – در جستجوی جدید کباب مورد علاقه ،

Hoodline crunched اعداد برای پیدا کردن رستوران بالا در خدمت چنین کرایه در اطراف Irvine با استفاده از هر دو Yelp داده و خود ما secret sauce برای تولید یک لیست رتبه بندی شده از بهترین نقاط برای سرمایه گذاری دفعه بعد شما در شکار.

ارواین-منطقه خریداران تاریخی صرف بیشتر مارس در رستوران ها از هر ماه از سال با توجه به اطلاعات کسب و کار محلی و معاملات از Womply یک ارائه دهنده نرم افزار است که کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک مدیریت نظرات مشتریان. تخمین زده می شود روزانه مشتریان در ارواین-منطقه رستوران رز به 56 در هر کسب و کار در ماه مارس سال گذشته 6 درصد بالاتر از متوسط برای بقیه سال.

Hoodline ارائه می دهد اطلاعات محور تجزیه و تحلیل اتفاقات محلی و روند در سراسر شهرستانها. لینک های گنجانده شده در این مقاله ممکن است کسب Hoodline یک کمیسیون در کلیک و معاملات.


1. معروف دیو نوار-B-Que

عکس: گربه A./YELP

در صدر فهرست پاسگاه از معروف دیو نوار-B-Que زنجیره ای. واقع در 13122 جاده خوشی سنتی آمریکا نقطه است که بالاترین امتیاز کباب رستوران در ارواین مباهات چهار ستاره از 637 بررسی در Yelp از.

2. Agora Churrascaria

عکس: AGORA CHURRASCARIA/YELP

بعد کسب و کار منطقه Agora Churrascaria در سال 1830 خیابان اصلی با چهار ستاره از 1,837 بررسی در Yelp برزیل steakhouse, خدمت, کباب و بیشتر ثابت شده است به یک محلی مورد علاقه.

3. Stonefire کوره

عکس: STONEFIRE کوره/YELP

غرب پارک عضو Stonefire کوره های زنجیره ای در 3966 بررنکا پارک وی یکی دیگر از برترین انتخاب است. Yelpers به سنتی آمریکا نقطه ارائه می دهد که کباب و سالاد, چهار ستاره از 1,234 بررسی است.

4. Gui رستوران BBQ & Bar

عکس: GUI کباب RESTAURANT & BAR/YELP

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم است Gui رستوران BBQ & Bar, آسیایی, تلفیقی نقطه ارائه می دهد که, کباب, کباب و بیشتر در نرتهوود. آن را یکی دیگر از رفتن به, با چهار ستاره از 78 Yelp از بررسی. سر را به 4860 ارواین Blvd. مجموعه 101 به خودتان ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im