$5,000 کارت هدیه و دیگر لحظات روشنایی در صنعت

با وجود اجتماعی فاصله, رستوران, صنعت مردمی و مشتریان خود را با هم متحد شدند (استعاره) برای کمک به یکدیگر را فراهم لحظات روشنایی در زمان تاریک. برخی از رستوران ها در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن کارکنان خود را پرداخت می شود و کار در حالی که دیگران در حال ارائه رایگان کارکنان وعده های غذایی. و سازمان های غیر انتفاعی teaming تا با رستوران ها و غذا سالن برای کمک کردن جایی که آنها می توانید.

جاش Wolkon بنیانگذار راز سس رستوران گروه می گوید که پس از این بخشنامه از شهر آمد را به تمام کافه ها و رستوران ها به خانه مشتریان او تا به حال به اخراج 180 نفر در چهار رستوران Steuben را بالای شهر, Steuben را Arvada, وستا و آس خوردن خدمت اما Steuben را بالای شهر است باز ماندن در حال حاضر برای منظقه وانت و تحویل. “این چند خشن, بی خوابی, روز,” او می گوید. “با کارمند خرید اینترنتی من حتی در زمان حال به فکر می کنم از خودم و کسب و کار.”

اما او هنوز هم ارائه دو وعده غذا در روز برای کارکنان و در ادامه به پرداخت هزینه بهداشت و درمان از طریق ممکن است. مشتریان خود را بیش از حد پنوماتیک; یکی از آنها را خریداری 5000 $کارت هدیه, و گروه های دیگری که تا به حال به خود را لغو catered, رویداد, کاهش یافته است را به آنها سپرده است. در اوایل این هفته Wolkon راه اندازی یک مینی بازار در پاسیو از آس اجازه دهید به کارکنان را به خانه مواد غذایی فاسد شدنی.

جاستین Brunson, صاحب, پیر عمده و رودخانه خرس آمریکایی گوشت چیزی مشابه به دور لوازم رستوران به تیم خود. “هرگز در یک میلیون سال را من همیشه فکر می کردم من می تواند راه اندازی یک بازار آزاد جایی برای کارکنان من در وسط رستوران من به دلیل شیوع” آشپز ارسال شده در Instagram صفحه.

در سبزی های کاپیتول هیل مزرعه به جدول eatery که انباشته از یک پایه مشتری وفادار پوشا سه دهه در کسب و کار آشپز/صاحب پل Warthen می گوید: “ما در اینجا در سبزی ها خطر همه چیز را به حفظ کل ما کارکنان و ارائه آنها را به دو وعده غذا در روز و لوازم در این زمان است.” رستوران ارائه شده است همه جلو خانه, کارکنان, بیست ساعت در هفته (در یک نرخ بالاتر از استاندارد نوک-کارمند رای). Warthen است retooled منو برای بایگانی اطلاعات و تحویل رایگان و همچنین ارائه قبل از وعده های غذایی مشتریان می توانند reheat در هر زمان.

نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود و کار نیز در ذهن Giles Flanagin co-owner آبی تابه پیتزا. در حالی که غرب کوهستانی و کنگره پارک pizzerias همیشه عمل خود را تحویل (به جای تکیه بر خدمات شخص ثالث) رستوران نیز تا به حال جلو خانه کارکنان است که نمی تواند انجام کار معمول خود را در حال حاضر. بنابراین Flanagin تبدیل چندین سرور به رانندگان تحویل (که پرداخت می شود در بالای نوک حداقل دستمزد و دریافت گاز بازپرداخت) تا عادی کسب و کار رستوران می تواند بازگشت. “در حالی که آن را بسیار آسان تر و ارزان تر) به صورت دود [co-owner جف Smokevitch] و من به استفاده از یک شخص ثالث ارائه خدمات از روز ما باز ما تصمیم به گرفتن مالی و ریسک عملیاتی و استخدام افراد بزرگ به ارائه محصولات ما” Flanagin یادداشت ها.

محله نوار و پیتزا فروشی Jackrabbit Slims در حال انجام چیزی مشابه نگه داشتن مشتریان تغذیه با ارائه مواد غذایی خود را به کول, Clayton, Whittier و افق محله. بنابراین شما ممکن است صاحبان چاک و کتی فریمن آوردن شما پیتزا و دیگر آیتم های منو. Jackrabbit باریک نیست در اصل مجموعه ای برای تحویل به طوری رستوران POS سیستم تنظیم نشده به پذیرش راهنمایی در تلفن سفارشات. در عوض 20 درصد نکته است که اضافه شده برای تحویل سفارشات که صاحبان می گویند را به سمت نگه داشتن bartenders شاغل. جزئیات کامل در دسترس هستند در Jackrabbit Slims سایت.

Friends & Family will be serving free meals at Zeppelin Station.گسترش

دوستان و خانواده خواهد شد و خدمت به وعده های غذایی رایگان در Zeppelin ایستگاه.

دانیل Lirette

دوستان و خانواده است, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه فرصت های آموزشی و بهداشت و سلامتی طرح برای مواد غذایی و آشامیدنی کارکنان. سازمان تنظیم تا دوستان و خانواده وعده غذایی برنامه
در Zeppelin ایستگاه (3501 Wazee خیابان) به ارائه رایگان انتخاب کنید تا وعده های غذایی از مواد غذایی سالن فروشندگان و رستوران دیگر به تازگی بیکار نوار و رستوران کارگران است. خدمات غذا در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ظهر تا 2 بعد از ظهر سه شنبه ها و پنج شنبه ها آغاز مارس 24 و ادامه تا زمانی که ممکن است 7. دوستان و خانواده است که به دنبال حامیان مالی به کمک تامین مالی عملیات پس از تماس کوین Galaba در [email protected] یا Zeppelin ایستگاه در [email protected] برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای اهدای. کسانی که مایل به انتخاب کنید تا مواد غذایی خواهد بود provied یک شماره تلفن به طوری که آنها می توانید متن سفارش خود را قبل از وانت. بازدید از دوستان و خانواده Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

Avanti و چو (آشپزی مهمان نوازی توسعه و سلامتی) در حال همکاری برای عملیات وعده غذایی خانواده, یک سازمان غیر انتفاعی تشکیل شده برای کمک به صنعت مهمان نوازی ساعتی کارکنان و خانواده های آنان با ارائه وعده های غذایی آماده و ارائه خدمات بهداشت روان. غذا وانت ارائه شده است و از ظهر تا 2 بعد از ظهر دوشنبه (اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد). این سازمان می پرسد که شما فقط یک فرم شناسایی و اثبات گذشته رستوران/بار/مهمان نوازی اشتغال است. وعده های غذایی توزیع خواهد شد در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده تا زمانی که آنها را اجرا کنید. مکان فعلی در Avanti F&B 3200 پیکس خیابان; Quiero Arepas, 1859 S. خیابان مروارید; اولیویا 290 S. خیابان داونینگ; Il Posto, 2601 Larimer خیابان; آمریکایی علم 4132 W 38 خیابان و کوهستانی شیر و برگر (Sloan دریاچه), 1565 N. رالی خیابانی. بازدید از عملیات وعده غذایی خانواده و چو وب سایت برای جزئیات بیشتر و این گروه در Facebook صفحه رویداد برای کسب اطلاعات در این وعده غذایی انتخاب یو پی اس.

هر سه پیتزا فروشی محلی مکان در دنور خواهد بود پنوماتیک به یک علت خوب است در 25 مارس. در اینجا جزئیات از رستوران گروه:

در پاسخ به تلفات در مهمان نوازی کارگران در طول تعلیق در محل ناهار خوری در کلرادو رستوران ها و میله پیتزا فروشی محلی اهدا خواهد شد 50 درصد از درآمد حاصل از انتخاب تا سفارشات از طریق وب سایت خود را بعد چهار شنبه, مارس 25 به رستوران کارگران جامعه پایه و اساس است. سازمان بحران صندوق امداد تلاش در حال ارائه مستقیم کمک و وام به مهمان نوازی بی حد و حصر کارگران و رستوران ها در حال حاضر تحت تاثیر coronavirus خاموش شدن مفصل در اینجا: https://www.restaurantworkerscf.org/

در هر سه پیتزا فروشی محلی دنور مکان (Broadway, ارتفاعات, استاپلتون) از باز تا نزدیک شام را تشویق به سفارشات در پیتزا فروشی محلی سایت برای pick-up تنها که اجازه می دهد تا سیستم خود را به تلو تلو خوردن وانت بار و جلوگیری از خطوط تشکیل دهنده: https://www.pizzerialocale.com/

البته بسیاری دیگر از رستوران ها و سازمان ها در حال انجام بهترین آنها می توانند برای کارکنان و مشتریان پس به یاد داشته باشید به نکته خوبی و مهربانی را به کسانی که کار سخت به نگه داشتن مواد غذایی خوب در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net