• کارشناس پنل ارائه اخبار خوب در تبلیغ مشاغل فروم

بشریت یک بار دیگر به دنبال ستاره ها و این بار آدلاید در حال حاضر خانه به استرالیا آژانس فضایی خواهد بود که در جلو و مرکز.

جدید فشار به سر به عقب به ماه و فراتر از آن خواهد شد نیاز به مهندسین و دانشمندان کامپیوتر, فضا, وکلا و بله فضانوردان – اما چگونه آیا شما آماده برای یکی از این مشاغل مادام العمر?

پیوستن به آدلاید-متولد ناسا فضانورد Dr اندی توماس AO در این شغل آزاد, انجمن, ارائه شده توسط تبلیغ و دانشگاه آدلاید برای یادگیری در مورد سفر خود و هیجان انگیز مشاغل صنعت فضا ارائه می دهد.

سازمان دیده بان فروم در اینجا از 6PM شنبه فوریه 6

Dr Thomas خواهد بود در مرحله پیوست Flavia تاتا Nardini از بنیانگذاران ناوگان فضایی Technologies Inovor فن آوری های بنیانگذار Dr متی Tetlow دانشگاه, دانشیار جان Culton – یک متخصص در “خارج از زمین منابع” – و فضای معدن کارشناس کتی Hulmes از اونس مواد معدنی است.

فضای حرفه و آموزش و پرورش نمایشگاه مخاطبان را تشویق به معاشرت با میزگرد در یک فضای حرفه و آموزش و پرورش نمایشگاه زیر, انجمن, برگزار می شود در دانشگاه آدلاید است Hub مرکزی از 7.30 pm.

دانش آموزان و والدین و مربیان می تواند در دیدار با نمایندگان از فضا و فن آوری شرکت ها و کارشناسان قادر خواهد بود برای پاسخ به سوال دقیق در مورد فرصت ها در این بخش است.

چه کسی می داند – این فروم به خوبی می تواند زندگی خود را تغییر دهید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de