پاسخ همه پدر و مادر باید در مدارس

  • بیشتر coronavirus به روز رسانی از شنبه
  • این داستان در مورد کوروناویروس بحران است رایگان برای همه خوانندگان – لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک

س: باید مدارس بسته می شود به منظور کاهش گسترش coronavirus?

استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته (AHPPC) پشتیبانی نمی کند و بسته شدن با توجه به فقدان شواهد قابل توجهی بیماری در کودکان و عدم گزارش بیماری عمده در مدارس.

وجود دارد فرصت های قابل توجهی برای بهبود اجتماعی فاصله در مدارس و مشاوره بیشتر ارائه خواهد شد به این بخش است.

تعطیلی مدارس و به احتمال زیاد موثر تر زمانی که با نزدیک شدن به اوج این بیماری همه گیر و اجرا برای یک دوره کوتاه. یک گزینه ارائه شده باید برای کودکان ضروری ارائه دهندگان خدمات.

Q هنگامی که sanitisers صابون و دیگر نظافت و بهداشت مواد توزیع می شود به SA مدارس ؟

اولین سفارشات عمده دریافت کرده بودند در روز جمعه آینده بیشتر در طول این هفته است.

تحویل اعزام شد تا به بالا 13-نیاز به سایت در روز دوشنبه.

Q چه در مورد کنترل دمای دستگاه?

این تقاضای بالا موارد دارای اولویت برای سلامت تنظیمات. وزارت آموزش و پرورش در حال بررسی گزینه های به منبع این موارد باید مقامات بهداشتی توصیه متوسط چک.

س NSW برتر Gladys Berejiklian تشویق پدر و مادر به نگه داشتن دانش آموزان در خانه. آنچه در مورد SA ؟

بهداشت عمومی توصیه این است که به خصوص در مورد خطر از دانش آموزان جمع آوری در مکان های عمومی و به طور بالقوه تحت نظارت توسط بستگان سالمند. پدر و مادر که مایل به نگه داشتن کودکان در خانه باید مسئولیت ارائه نظارت کافی.

پدر و مادر دریافت خواهد کرد منابع برای فعال کردن یادگیری را در خانه. از آن خواهد شد در دراز مدت commitment ماندگار, ماه هفته نیست.

Q چه برآورد غایب نرخ در مدارس ؟

بر اساس اطلاعات دریافت شده از 398 مدارس به تاریخ 231 تا به حال یک دانش آموز شرایطی نرخ 20 درصد و یا بالاتر در جمعه 20 مارس.

Q چه پدر و مادر باید انجام دهید اگر آنها نگران هستند?

اضطراب است که انتظار می رود با توجه به وضعیت بی سابقه ای. وزارت آموزش و پرورش اطمینان خانواده ها این اقدام در بهترین مشاوره از مقامات بهداشت عمومی.

Q آیا این وضعیت در مدارس عمومی در مورد آن قابلیت?

وزارت آموزش و پرورش در حال راه اندازی یک منبع آنلاین به طور مستقیم به کار در کنار سخت کپی مواد آموزشی. این خواهد بود که با سایت رهبران اول سپس قبل از رفتن زندگی می کنند به اواخر این هفته.

Q بسیاری از خانواده ها نیست باید خوب آن را در خانه و یا ممکن است دشوار زندگی ترتیبات. چگونه می شود آنها را پشتیبانی می کند?

مدارس درک خانواده های خود شرایط بسیار خوبی است. مدارس نیاز به اطمینان حاصل شود که در صورت بسته شدن دانش آموزان و والدین دسترسی به حداقل دو هفته از یادگیری می شود ادامه داد: خارج از سایت.

Q چه اقدامات گرفته شود برای اطمینان از کودکان با حضور در مدرسه ندارند تب ؟

والدین باید به کودکان در خانه اگر آنها در حال تجربه هر گونه علائمی مانند تب و سرفه.

Q چه در حال انجام است برای محافظت از معلمان که در معرض خطر جدی بیماری ؟

وزارت آموزش و پرورش می خواهم به نگه داشتن مردم خود را امن است. گزینه های در دسترس هستند از جمله انعطاف پذیر کار ترتیبات و ترک مواد. این مدیریت در یک مورد به مورد و بر اساس.

The AHPPC does not support closure given a lack of evidence of significant disease in children and lack of reported major disease spreading in schools.
media_cameraاین AHPPC پشتیبانی نمی کند و بسته شدن با توجه به فقدان شواهد قابل توجهی بیماری در کودکان و عدم گزارش بیماری عمده در مدارس.

Q هفته گذشته Unley دبیرستان بازگشایی شد با وجود یک دانش آموز تست مثبت است. به همین دلیل بود که این مدرسه نه بسته ؟

دانش آموز مناسب نیست معیار برای بسته شدن. تحت دستورالعمل کشوری یک فرد عفونی است در یک دوره 24 ساعته قبل از بروز علائم ، در آن دوره هر کس دیگری در یک فضای محدود برای حداقل دو ساعت با آن فرد طبقه بندی شده به عنوان یک تماس. این Unley دانش آموز تا به حال شده است در یک اتوبوس سفر با دیگر دانش آموزان “در آستانه” از 24 ساعت و با اتوبوس سفر بود تنها در حدود 45-50 دقیقه است.

Q استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که کودکان قابل پخش از coronavirus. این است که درست است ؟

که رسمی مشاوره از یک اجماع عمومی افسران بهداشت در سراسر کشور. اما Garvan موسسه تحقیقات پزشکی پروفسور استوارت تنگیه گفت: “وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از بدون علامت (به عنوان مثال. ظاهرا سالم) افراد جوان در جامعه که آلوده می شوند … آنها احتمالا نه خود جدا.”

Q اگر کودکان نمی گسترش این بیماری COVID-19, آن را خوب است برای آنها را با پدربزرگ و مادربزرگ?

دانشگاه کوئینزلند پروفسور ایان هندرسون گفت: “شهروندان مسن و کسانی که مبتلا به بیماریهای زمینه ای نیاز به محافظت می شود از قرار گرفتن در معرض.”

س چرا کودکان محروم از مراقبت از سالمندان امکانات ؟

کودکان در سن 16 سال و یا کمتر مجاز به بازدید از تنها استثنا به عنوان آنها به طور کلی قادر به تطابق با اقدامات بهداشتی. معافیت می تواند شامل که در آن ساکن است در مراقبت تسکینی.

Q وجود دارد به نظر می رسد متناقض توصیه های بهداشتی در کشورهای مختلف. چرا این است ؟

استرالیا علم مرکز رسانه ای می گوید: “مشکل این است که شواهد به تفسیر باز است”.

Q می تواند ما دیدن شواهد ؟

هیچ. توصیه شده است ساخته شده است. در مقابل دولت بریتانیا منتشر شده خاص خود را توصیه.

Q چه دلایل دیگر مدارس در حال باز نگه داشته?

بسته به شمار خطر بزرگی برای آموزش و پرورش کودکان, سلامت روان و تندرستی.

تاثیر بر بحرانی نیروی کار و پتانسیل قرار گرفتن در معرض از بستگان سالمند مراقبت از کودکان نیز از اهمیت. حدود 15 درصد از کل نیروی کار و 30 درصد از بهداشت و درمان نیروی کار ممکن است نیاز به زمان کار برای مراقبت از کودکان.

س باید نوزادان, کودکان نوپا و کودکان پیش دبستانی نگه داشته شود ؟

این COVID-19 تاثیر در غیر این صورت کودکان سالم بوده و حداقل تا به امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de