نبرد نشده است: افزایش عفونت دیده می شود در سراسر جهان

ولینگتون, نیوزیلند — تعداد جهانی coronavirus موارد در ادامه به افزایش پنج شنبه در بسیاری از کشورهای بزرگ شده است که بلند کردن اجسام مستندات از جمله ایالات متحده حتی به عنوان عفونت های جدید تثبیت و یا کاهش یافته است در بخش هایی از غرب اروپا است.

هند ضبط شده است حدود 15000 عفونت های جدید در هر روز و برخی از کشورهای جمعه با توجه به وزش مستند اقدامات به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس در کشور بیش از 1.3 میلیارد دلار است. دولت زودتر برداشته سراسر کشور مستند در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد بیمار است که ریختن میلیون ها شغل.

                                                                                                                                                                                                                       

بیمارستان ها در پاکستان در حال چرخش به دور بيمار اما با اقتصاد وجود دارد teetering دولت همچنان مصمم به بازگشایی این کشور است.

موارد جدید نیز رو به افزایش شدت در مکزیک و کلمبیا و اندونزی است.

برزیل با بیش از 1.1 میلیون نفر و 51,000 مرگ و میر شده است تحت تاثیر قرار بیش از هر جای اما آمریکا است که گزارش شده بیش از 2.3 میلیون نفر و 120,000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده موج در موارد در سراسر جنوب و غرب در حال افزایش ترس است که پیشرفت در برابر ویروس لغزش دور متحده بازگشایی و بسیاری از آمریکایی ها مقاومت در برابر پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci خواهد شد بازگشت به کاپیتول هیل در یک مملو حاضر در این کشور را پاسخ. دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص را قبل از شهادت یک کمیته مجلس.

                                                                                                                                                                                                                       

شهادت او می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک هفته رالی در اوکلاهما که او تا به حال خواسته مقامات دولت را به کم کردن سرعت تست به دلیل بیش از حد بسیاری از موارد مثبت در حال چرخش است.

بسیاری از تجمع برانگیخت نمی پوشیدن ماسک و برای برخی از این نافرمانی در برابر آنچه آنها را به عنوان دخالت دولت. مقامات کاخ سفید بعد از آن سعی کردم به راه رفتن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در تست نشان می دهد آن را به معنای واقعی کلمه گرفته شده است.

دکتر مایکل رایان سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری ارشد گفت: ثبت تعداد موارد جدید نمی تواند توضیح داد با افزایش, تست, تنها, توجه, بسیاری از کشورها دیده می شود بزرگ را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

‘œThe بیماری همه گیر در حال حاضر اوج و یا در حال حرکت به سمت قله در تعدادی از کشورهای بزرگ,’� او گفت:.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در آن زمان بیش از سه ماه برای جهان برای دیدن 1 میلیون و تایید عفونت اما فقط هشت روز به دیدن اخیر 1 میلیون نفر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe بزرگترین تهدید ما در حال حاضر ویروس خود را; این عدم همبستگی جهانی و رهبری جهانی” او گفت: طی یک ویدیو کنفرانس برای دبی مبتنی بر جهان حکومت نشست.

حتی برخی از کشورها که تا به حال موفقیت اولیه در مهر کردن ویروس در حال پیدا کردن جیب تجدید حیات.

در استرالیا, Victoria وزارت امور خارجه روز سه شنبه گزارش داد 17 نفر در نتیجه بسته شدن دو مدارس ابتدایی در ملبورن. دولت برتر Daniel Andrews گفت: وجود خواهد داشت قابل توجه جامعه انتقال در میان موارد جدید.

چین گزارش 22 مورد جدید از جمله 13 در پکن یک روز پس از شهرستان سخنگوی دولت گفت: مهار اقدامات تا به حال آهسته حرکت شیوع جدید در پایتخت است که آلوده بیش از 200 نفر است.

و کره جنوبی گزارش شده 46 مورد جدید از جمله 30 مربوط به ورود بین المللی.

این کشور شده است تلاش برای بنیادی حیات این ویروس در سئول شهری که در آن صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند برای سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد مانند درب-به-درب فروشندگان و انبار کارگران که نمی توان به ماندن در خانه.

کره جنوبی نیز گفت: آن را تست 176 کارگران در جنوب بندر بوسان پس از شیوع ویروس در میان خدمه یک کشتی باری را که تا کنون بیمار 16.

عربستان سعودی گفت: این سال را به زیارت یا حج به شهادت سایت ها لغو نمی شود بلکه تنها œvery تعداد محدود’� از مردم خواهد شد مجاز به شرکت. حج به طور سنتی تساوی حدود 2 میلیون مسلمان از سراسر جهان به مدت پنج روز شدید عبادت و مناسک در مکه.

در سراسر جهان بیش از 9 میلیون نفر تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 472,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. کارشناسان می گویند این اعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و موارد که در آن بيمار بدون علائم است.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de