‘ساحل بسته بندی خواهد شد’: 30K مردم در انتظار OC سواحل این آخر هفته به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد

هانتینگتون بیچ (CBSLA) — به عنوان درجه حرارت گرما در کالیفرنیا مردم در حال رفتن به ساحل.

اورنج کانتی سواحل باز برای اولین آخر هفته این ماه پس از بسته شدن بیش از جولای 4th. جمعیت زیادی انتظار می رود که مردم در جستجوی راه هایی برای خنک کردن.

“ما در واقع بیرون آمد و به ساحل امروز” گفت: San Dimas ساکن کریستین کرن. “ما در حال تلاش برای ضرب و شتم گرما در سان دیماس چون معمولا 90 تا 95 درجه است.”

برخی از beachgoers سفر کرده بود از خارج از دولت

“این شگفت انگیز است” گفت: ققنوس ساکن ماکسول ویلسون. “این است که به معنای واقعی کلمه 30 درجه کمتر از آنچه در آن خواهد بود در خانه. در خانه ما می شود خارج از شاید 30 دقیقه و پس از آن باید برای رفتن بلافاصله برگشت داخل.”

هانتینگتون بیچ نیروی انسانی 65 نگهبانان یک تعریف کامل به دلیل جمعیت انتظار می رود در اینجا.

“احتمالا ما در حال صحبت کردن 30,000 شاید بیشتر از آن را نشان می دهد” گفت: هانتینگتون بیچ ایمنی دریایی LT. کلود دانشجو ترکی. “ساحل بسته بندی خواهد شد. بسیاری هستند همه باز است.”

مردم در حال یادآوری به گسترش بر روی شن و ماسه و عمل اجتماعی فاصله.

“نگران نیست در مورد آن گفت:” ارواین ساکن کتی Toombs. “ما باید یک نقطه در نزدیکی آب و ما مطمئن شوید که ما در حال فاصله گرفته از همه.”

“من فکر می کنم هر کس باید با پوشیدن ماسک در داخل زمانی که آنها در حال رفتن به مغازه ها و همه چیز” گفت: beachgoer مورفی Demara. “اما در مرور می بینم مردم با پوشیدن ماسک, اما من نه شرکت در آن چون با نسیم در آینده از اقیانوس من فکر می کنم همه ما باید خوب است.”

اقیانوس جمعه در هانتینگتون بیچ اسکله بود 68 درجه حدود پنج درجه گرمتر از حد معمول است.

نجات غریق گفت: آنها در حال انتظار برای بسیاری از مردم به اب راه رفتن و شنا و در حال هشدار به شناگران به سازمان دیده بان برای تبدیل جریان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net