خرس نباید انجام شده در رایگان آژانس تا زمانی که آنها دوباره ثبت McManis

آن را ندارد عناوین مانند کارفرمایی معاملات و تنگ پایان travails اما خرس ویژه تیم تحت تغییرات بزرگ در رایگان آژانس و می تواند آماده برای ساخت آن نسبتا کم اما بسیار مورد نیاز و سود در فصل گذشته.

در ایمنی اردن لوکاس و linebacker Barkevious Mingo خرس در این هفته امضا دو ثابت-به همراه نوازندگان در مرحله سوم. آنها نیز دوباره امضا طولانی اهمیت پاتریک ترازو و ایمنی Deon خار و گزارش آورده ایمنی DeAndre هوستون-کرسن. خود را شلوغ (linebacker Joel Iyiegbuniwe) و بهترین (wide receiver Cordarrelle پاترسون) ویژه-teamers در حال تثبیت شده و یک تازه وارد مانند آرتی می سوزد و هنوز ناشناخته Devante پیوند نیز می تواند یکی برای بزرگ لگد زدن-بازی نقش.

                                                                                                                                                                                                                       

اما خرس اجازه وطنی ویژه تیم های شیطان نیک Kwiatkoski ترک در رایگان آژانس های مشابه به عنوان همکار linebacker کوین Pierre-Louis است که قبل از ما به خود قابل توجه ترین عامل رایگان است که بدون علامت باقی می ماند — Sherrick McManis.

مبادا ما را فراموش کرده ام, خرس اضافه شده مواد منفجره ویژه تیم های عمق در فصل گذشته از جمله پترسون و Pierre-Louis, اما آن را تا زمانی که آنها از آموخته های خود را در اوایل فصل اشتباه در مصرف McManis’ کلاه ایمنی که کریس تنبور گروه آغاز شده به طور کامل کلیک کنید. در هفته دو و سه که McManis بود سالم ابتدا خود را جایگزین شکن Skrine شروع به پریدن کرد و آفساید از دست رفته در یک نقطه بعد از آن استعداد دنور 2 امتیاز و نزدیک به یک پیروزی و شیکاگو واگذار فصل-بالا 105 کیکآف بازگشت متری در واشنگتن است.

McManis’ بازگشت به میدان در هفته 4 همزمان با خرس’ بهترین پیروزی این فصل و بعد از دو بازی او ساخته شده بحرانی نزدیک-بازی-تبدیل بلوک با قابل توجه فشار در Tarik کوهن زدن توپ بازگشت در لندن پس از goal-line مجبور اشتباه که در زمان هفت امتیاز در خارج از هیئت مدیره و تحویل یکی دیگر از مهم کمک در Cordarrelle پترسون را کیکآف بازگشت نمره در مقابل پرستاران.

در این بازی که McManis رنج می برد پایان فصل کشاله ران آسیب در مقابل غول, خرس مجاز دوم-بالاترین کیکآف بازگشت مجموع 2019. پس از آن بود که یک گام به جلو و دو گام به عقب با پترسون شکستن شل در دیترویت به باز هفته 13 — McManis برای اولین بار در زمان غیر فعال بودن پس از هفته 3-قبل از هکرها قبلا چپ برای مرده بازگشت بازی نیش زده شیکاگو در منجمد تندرا دو هفته بعد در آن بهترین نمایش این فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

در واقع این به سادگی مورد عدم ساخت heart grow fonder; McManis’ عدم وضوح تا به حال اثر سوء در حالی که بازگشت او ساخته شده یک مشخص شده اگر نه تفاوت فوری در فصل گذشته.

در حال حاضر می آید بخشی که در آن ما همه یادآوری است که McManis است خرس’ طولانی ترین-بازیکن شاغل که بدان معنی است که هیچ تیم پس از Lovie اسمیت یکی مانده به آخر گروه در شیکاگو در سال 2011 می داند آنچه در آن مانند به آب و یک فصل کامل بدون نرم-صحبت و همه کاره نورث وسترن محصول. ما مشاوره Ryan سرعت اجازه می دهد تا احساسات به عامل در تصمیم گیری ؟ اگر چه ما فکر می کنیم McManis سزاوار بهتر خرس ارسال از سفر خود به IR به پایان فصل گذشته و یا از دست دادن نهایی زمین نشستن کامل هواپیما در وحشی-کارت شکست دو سال پیش و تمایلات قطعا به نظر می رسد در بازی با جیمی گراهام ثبت و Nick Foles تجارت مطلقا نه.

افسوس آن نباید مورد نیاز در تصمیم گیری در McManis که ثابت شده ارزش خود را بارها و بارها به سه جداگانه خرس رژیم. و اگر یک جریان به ظاهر است که با جذب شدن به سمت 30-یه چیزی در آن همه چیز-در-در-2020 رایگان-عامل روش نمی خواهد آن را حس برای بازگشت به 32 ساله رهبر خرس’ تیم های ویژه برای بسیاری از دهه گذشته که اخیر شرایطی بدیهی است که صدمه دیده است واحد?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de