این یک boozy آخر هفته با ویسکی از سراسر جهان, آبجو در اسکی و دو بار ته صبحانه نوشیدنی ساخت ظاهر بین یک حزب پیتزا و اهدای درایو. اگر شما و در مورد شما مطمئن هستید برای پیدا کردن برخی از خوشمزه رویداد به غلغلک دادن علاقه داشتن به خود را و اوه شستن دست های خود را. (به عنوان لغو رخ دهد به دلیل coronavirus نگرانی های ما اضافه خواهد شد اعلامیه به ذکر وقایع به جای حذف آنها را از تقویم.)

Crush Pizza & Tap wants to give you a piece of the pie as part of its five-year anniversary this weekend.گسترش

له Pizza & شیر می خواهد به شما یک قطعه از پای به عنوان بخشی از آن پنج سال در سالگرد این آخر هفته.

علامت Antonation

فریداy, مارس 13
تور ویسکی-جشنواره مزه ویسکی پر زرق و برق تبدیل شده است Whiskeys جهان در سال 2020 اما در غیر این صورت مقدار باقی می ماند همان مورد بالا پایان رویداد که فرود در دنور در روز جمعه, مارس 13. حجاب به عنوان مثال هنوز هم تشویق می کند زن مهمان به همین “بلوز و شلوار” — پس ویسکی-دوست داشتن زنان بهتر raid مادر خود را در کمد لباس در جستجوی لباس های که هیچ کس در کلرادو است فرسوده از سال 1983 (اگر شما می توانید پیدا کردن یک قدرت صورتی کت و شلوار با خالی شانه و یک peplum قنتد, ژاکت, از همه بهتر است). اما ارائه خود را vestments تصویب تجمع در درب, شما درمان شود به همان گسترده مزه با بیش از 200 مارک و نور و غذا و فرصتی برای ثبت نام مزه کلاس. این رویداد اجرا می شود از 7 تا 9:30 p. m. در چهار فصل 1114 14th Street, و بلیط ($100 یا 150 دلار) در فروش در حال حاضر در Whiskeys جهان را از سایت. نرم افزار نکته: استفاده از کد PIGLOVE (نپرس) برای صرفه جویی 20 درصدی در پرداخت.

چه بهتر از رایگان پیتزا ؟ نه خیلی زیاد. وجود دارد یک دلیل gambit استفاده شده است برای فریب دانش آموزان به مدرسه-حوادث حمایت و جلب رضایت کارکنان ناراضی دهه — و این آخر هفته شما حتی نمی نیاز به قرار داده تا با شما را طاقت فرسا و حریص همکاران برای دریافت در در عمل است. شروع جمعه, مارس 13 له Pizza & شیر 1200 غرب 38, خیابان, جشن پنج سال در کسب و کار با سه روز از معاملات و انحرافات. خرید هر گونه نوشیدنی و دریافت رایگان خلال روز جمعه (اوایل آیند; به سادگی تنها طول می کشد تا 250 برش شده اند doled) و سپس خود را آماده پای سوراخ برای یک روز کامل از وقایع روز شنبه از جمله کیک تولد, برنج Krispie درمان در تمام طول روز کودکان و نوجوانان DIY پیتزا باشگاه در 11 a. m. (12 دلار) یک تند بال چالش در ظهر و قرعه کشی برای برنده شدن یک سال از پای در 4 p. m. در نهایت را پر کنید تا در تخم مرغ های سبز و ژامبون پیتزا صبحانه — ما در حال نزدیک شدن به روز سنت پاتریک بعد از همه — در یکشنبه صبحانه از ساعت 10:30 صبح تا 2 بعد از ظهر بازدید از پیتزا فروشی را noFacebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

The GrowHaus' building may be closed, but its annual seed swap — and its ongoing mission — is still on.

این GrowHaus’ ساختمان ممکن است بسته اما سالانه آن دانه مبادله — و آن در حال انجام ماموریت است.

علامت Antonation

روز شنبه, مارس 14
توجه داشته باشید: این رویداد لغو شده است پس از آن برنامه ریزی شده بود در دنور کتابخانه های عمومی که در حال حاضر نمی میزبانی مجامع عمومی به عنوان یک coronavirus احتیاط. این هفته GrowHaus های غیر انتفاعی جامعه مزرعه و بازار که در خدمت الیریا-سوانسی محله از شاد, روشن, نقاشی ساختمان در خیابان نیویورک برای یک دهه مجبور شد به نزدیک ساختمان به طور نامحدود به دلیل مسائل ساختاری. در حالی که در سایت رشد عملیات و بازار در حال حاضر بسته شده و عملیات دیگر — از جمله کلاس های هفتگی جعبه مواد غذایی و توزیع این سازمان سالانه بذر مبادله — در حال حمل به طور معمول. بنابراین در شنبه 14 مارس در GrowHaus’ دانه مبادله برگزار خواهد شد والدز-پری شعبه کتابخانه 4690 تاک خیابان از 1 تا 3 بعد از ظهر این رویداد شده است به طور قابل توجهی به صورت مختصر با توجه به آخرین لحظه تغییر محل (وجود خواهد داشت نه هر موسیقی زنده و یا مواد غذایی) اما شما هنوز هم باید این فرصت را به شرکت در یک دانه-شروع کارگاه آموزشی در 1:30 p. m. و به تجارت آلی و موروثی دانه با دیگر باغبان. نگاهی به GrowHaus’ Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر و نشان می دهد تا به حمایت از یکی از مهمترین و موثر و پویا مواد غذایی غیر انتفاعی در شهرستان.

توجه داشته باشید: شهر فریسکو ارسال شده لغو این پیام در وب سایت خود را: “BrewSki لغو شده است از فراوانی از احتیاط و بر اساس راهنمایی از اجلاس شهرستان سلامت. کامل بازپرداخت صادر خواهد شد در دو روز آینده. شستن دست های خود را خارج برای برخی از سرگرم کننده دستهای خود را دوباره و ببینید شما در 2021!” با وجود آب و هوای گرم و لذتبخش بوده ایم تجربه چند هفته گذشته آن را هنوز هم زمستان در کلرادو و این بدان معناست که اسکی. لذت بردن از برخی از بهار اسکی و کف صابون در روز شنبه 14 مارس به عنوان شهر فریسکو دارای پنجم آن سالانه BrewSki یک جشنواره آبجو در اسکی. حزب آغاز و در ساعت 2 بعد از ظهر در فریسکو نوردیک مرکز 616 تفریح و سرگرمی راه که در آن شما را به مسیرهای توقف در هشت آبجوسازی چادر برای تنقلات در طول دوره. چادر بستن در 4 p. m. اما نگران نباشید: مزه همچنان تا 5 بعد از ظهر در جشنواره را پس از حزب. لباس (به زور!) تشویق; پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ثبت نام (30 دلار آنلاین, $35 در سایت روز) در شهر وب سایت.

Sarto's celebrates brunch with two-for-one bottomless mimosas all March. Get ready to drink twice as fast.

Sarto را جشن از صبحانه با دو برای یک ته mimosas تمام مارس. آماده به نوشیدن دو بار به عنوان سریع.

دانیل Lirette

یکشنبه, مارس 15
تا حدودی از دست داده و در وحشت اطراف ورود coronavirus در کلرادو مرکزی حقیقت (و این است که شستن دست های خود را با ودکا مشروع جایگزین برای ضد عفونی کننده دست): افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن هستند به احتمال زیاد به تحمل فشار از بیماری. اینها همان افرادی که ممکن است مشکل داشته باشند و آن را به فروشگاه های مواد غذایی برای انبار کردن مواد غذایی سالم پس از عمل مرکز Jefferson County غیر انتفاعی است که میزبانی یک درایو مواد غذایی در انتظار افزایش تقاضا در روز یکشنبه, مارس 15 از 1 تا 5 بعد از ظهر با توقف کمک مالی مرکز در 8755 West 14th خیابان در لیکوود با غیر فاسد شدنی و مواد غذایی (کره بادام زمینی, دلچسب, سوپ حبوبات, میوه های کنسرو شده و ماکارونی و سس به طور خاص درخواست) برای کمک به انبار غذا آشپزخانه قفسه های به طوری که افرادی که بیشتر در معرض خطر باید منابع اگر آنها آلوده شوند. می کند که احساس می کنید بهتر از بی باک از فروشگاه به فروشگاه در وحشت جستجو برای کاغذ توالت? یافتن پست های بیشتر در اکشن سنتر را در Facebook صفحه.

اگر شما تمایلی به تمرین هر شکل قابل توجهی اجتماعی فاصله (به خصوص وقتی که می آید به صبحانه) حداقل مطمئن شوید که بدن خود را غرق در prosecco (که نمی خواهد وارد کردن یک ویروس اما ممکن است آرام اضطراب خود را برای صبح). Sarto را 2900 غرب 25th, خیابان است و به شما در این ماموریت هر شنبه و یکشنبه برای بقیه مارس با خود بگو معامله در ته mimosas و bellinis. برای 18 $شما نه یکی بلکه دو فلوت پر شود با شامپانی و آب میوه و بیش از بیش و بیش از دوباره. بازدید Sarto وب سایت برای جزئیات بیشتر.

نگه داشتن خواندن برای آینده مواد غذایی و نوشیدنی لذت ببرید….

SAME Cafe has been providing simple but healthy and filling meals for everyone, regardless of ability to pay, for over a decade.گسترش

همان کافه ارائه شده است ساده اما سالم و پر کردن وعده های غذایی برای همه بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت برای بیش از یک دهه.

دانیل Lirette

پنج شنبه, مارس 19
پارک شهر را در همان کافه, 2023 شرق, Colfax, خیابان, جشن چهارده سال در کسب و کار در این سال آن را یک دستاورد بزرگ برای هر رستوران ساخته شده حتی بیشتر چشمگیر است زیرا دنج ناهار نقطه یک غیر انتفاعی کمک مالی مبتنی بر eatery که هرگز قرار دادن قیمت در منوی آن است. شام پرداخت آنچه که آنها می توانند یا در greenbacks یا داوطلب ساعت و بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی هر کس لذت می برد سالم مواد غذایی در حالی که تحت درمان با عزت. و در همراهی با آن ماموریت این شرکت سالانه جمع آوری کمک در پنج شنبه, مارس 19 تا همه بخورند جشن و سرور است و برابری طلب امر: لباس “کلرادو dressy” که به معنی هر چیزی از محموله شلوار به لباس سفارشی و در حالی که هزینه بلیط $75 (که شامل صفحات کوچک از همان سرآشپزها و دانش آموزان در کافه کوک به کار آشپزی آموزش برنامه; دسر از محلی شیرین و مغازه ها و از جمله اختراع اتاق; حراج خاموش; و شراب ارائه شده توسط شراب خاموش Wynkoop), نیز وجود دارد که پرداخت آنچه شما می توانید و داوطلب گزینه های. سرگرم کننده اجرا می شود از 5:30 تا 8:30 p. m. در فضای گالری ضمیمه 95 جنوبی خیابان چروکی; پیدا کردن تمام جزئیات در همین وب سایت.

روز شنبه, مارس 21
توجه داشته باشید: این حوادث لغو شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی در طول coronavirus وضعیت اضطراری. ایتالیا prosciutto و اسپانیا jamón ibéricoکه هر دو به دنبال پس از و چشیده توسط فهیم Stateside شام. اما امریکا به نسخه خود را از گوشت خوک درمان — کشور ژامبون — و الان Benton از بنتون در کوه دودی کشور پای یکی از این کشور مهمترین purveyors از خوک بنابراین شاداب شما نمی خواهد اجازه دهید مادر خود را در هر نقطه در نزدیکی آن از ترس او را به طرز وحشتناکی به طبخ آن آمده شام عید پاک. و در حالی که شما معمولا برای سفارش کالا از تنسی در روز شنبه, مارس 21 و یکشنبه, مارس 22 پای در حال ورود در دنور برای اسراف الان بنتون ادای احترام شام و گاه به گاه ملاقات و خوش آمد می گوید. شنبه شب بلوط در داخل منبع در 3350 برایتون بلوار میزبانی سه دوره خانواده-سبک غذا را با ظروف مانند لواش آرد ذرت با فلفل شیرین و پنیر و ترشی میگو با ژامبون cracklings و سرکه هلو پای گرفتن بلیط برای 6 یا 7 بعد از ظهر صندلی (100$بدون مشروب الکلی $145 با) در Eventbrite. بعد از ظهر بعد عضویت بنتون در ایسابل (همچنین در منبع) از 2 تا 4 بعد از ظهر برای کمتر داد و بیداد کن اما کمتر ومزه رویداد که شامل بیکن شسته کوکتل بیشتر نیش از بلوط و ایستگاه برای هر دو اصلاح ژامبون و خاویار; بلیط ها $65 در Eventbrite.

Caroline Glover will be participating in a fundraiser for fellow chef Patrick Ayres in Steamboat Springs on March 31.گسترش

کارولین Glover خواهد شد و شرکت در جمع آوری کمک برای همکار آشپز پاتریک Ayres در استیمبت اسپرینگز در 31 مارس است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

سهشنبه, مارس 31
در سهشنبه, مارس 31 ملی غربی مجتمع 4655 هومبولت خیابان میزبان پنجمین سالانه خوردن کلرادو مواد غذایی نشان می دهد که در آن مواد غذایی خریداران و تولید کنندگان می توانید اتصال. از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در حدود 100 کلرادو تولید کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی سازندگان و توزیع کنندگان از جمله Ela خانواده مزارع, هکتار در وارن تکنولوژی کوپر دسته کوچک سس تند, شاد, برگ کمبوچا چوب را کوه بالا کارخانه یا محل تقطیر Polidori سوسیس و Strava کرافت قهوه را در دست می شود به بحث در مورد محصولات خود را. علاوه بر این انتظار می رود سخنرانان صحبت کردن در مورد کلرادو دانه از صنعت و به طور فزاینده ای محبوب “صفر اثبات” نوشیدنی ها و جمع آوری لکه های. حضور و غیاب رایگان و برای عموم آزاد; ثبت نام در وب سایت رویداد.

شما ممکن است فکر می کنم Steamboat Springs است که بیش از حد به سفر برای شام, اما زمانی که برخی از دولت بهترین سرآشپزها در حال همگرا وجود دارد برای پنج دوره جشن علت ارزش شما باید دو بار فکر می کنم. در سهشنبه, مارس 31 Aurum Steamboat, 811 Yampa خیابان میزبانی یک وعده غذایی به نفع آشپز پاتریک Ayres از جدول تناوبی که مبتلا علاج سرطان مغز فقط 32. یک تیم از کوه سرآشپزها از Steamboat و Breckenridge (از جمله Ayres خودش) را در بازدید از سرآشپزها که شامل کارولین گلوور (آنت) جاش Niernberg (بن 707 نوار غذایی در Grand Junction) و الکس Seidel (کالای & ارائه); هر دو گلوور و Niernberg شد به تازگی اعلام کرد به نیمه نهایی برای جیمز ریش پایه بهترین آشپز کوه منطقه (Seidel در زمان خانه عنوان بهترین آشپز غربی در سال 2018). شام را دریافت دو ظروف در هر دوره — یکی گرم و یکی سرد هر دو با استفاده از همین موضوع ماده — سپس رای گیری به عنوان یک جدول که به عنوان آماده سازی آنها ترجیح می دهند. به نقطه خود را رزرو برای این جمع آوری کمک 250 دلار, ایمیل, phil@destinationhospitality.com.

Penelope Wong' and her signature chili-garlic wonton dumplings will be at Women Cook on April 27.گسترش

پنه لوپه وانگ’ و امضای خود را با فلفل قرمز و سیر wonton کوفته را در زنان کوک در مارس 27.

پنه لوپه ونگ

دوشنبه, آوریل 27
جایگاه زن در (حرفه ای) آشپزخانه با توجه به زنان طبخ. شانزدهم سالانه جمع آوری کمک برای کار گزینه های برای زنان, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه رایگان آموزش آشپزی به زنان برنامه ریزی شده است جمعه, مارس 27 و آشپز ترکیب واقعی است که از دنور صحنه رستوران: Liliana Meyers (عضو سافتا), Cindhura ردی و آستین نیکل (Spuntino) دانا رودریگز (سوپر مگا بین کار و کلاس) پنه لوپه وانگ (یوان Wonton) کارولین گلوور (آنت) و بسیاری از بیشتر تبدیل خواهد شد خود را بهترین گزش از 6 تا 9 بعد از ظهر در EXDO رویداد مرکز (1399 خیابان 35). بلیط ($75 برای اتاق ایستاده, $125 برای پذیرش کلی در WOW وب سایت) شامل همه شما می توانید خوردن و نوشیدن به علاوه رضایت از دانستن اینکه شما در حال کمک به کسی که در راه خوشمزه حرفه ای.

اگر شما می دانید از تاریخ است که باید در این تقویم ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im