بهترین پخش زنده کنسرت در دنور

مارس آغاز کنسرت و جشنواره های نجومی زمانی که نوازندگان آماده به بازی به عنوان بسیاری از شهرستانها که ممکن است. اما رستوران ها و سالن های بسته حداقل تا آوریل 11. این تغییر شدید است خرد صنعت موسیقی به عنوان ما آن را می دانم. هر کنسرت برنامه ریزی برای دو ماه آینده است یا تعویق و یا لغو خروج از یک بحران مالی برای گروههای خود خدمه و محل کارکنان و کل صنعت مهمان نوازی.

اما موسیقی هرگز نمی میرد. در حالی که ما در عمل اجتماعی فاصله و هنرمندان و گروهها و سازمان ها شروع به زندگی می کنند جریان حوادث است که هر کسی می تواند اتصال به. در زیر برخی از live-stream کنسرت بر اساس دنور و اتفاق می افتد در این آخر هفته. حمایت از هنرمندان محلی لحن و نشان می دهد برخی از عشق.

کلرادو قرنطینه متحرک
دوشنبه از طریق جمعه, مارس 20 به 22 ساعت 11 تا 12 صبح

جنگل هیاهو محصولات جدیدتر دنور زندگی می کنند-موسیقی تولید شرکت میزبانی سه روز زنده جریان spotlighting نوازندگان محلی و هنرمندان و سازمان ها. بهترین از همه 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به COVID-19 امداد. صف او هنوز اعلام نشده اما مطمئن باشید که به دنبال Facebook صفحه رویداد برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به جریان زندگی.

Kayla مارکی
روز شنبه, مارس 21 8 p. m.

خواننده و ترانه سرا Kayla مارکی است که انجام یک مجموعه صوتی مستقیما از اتاق نشیمن خود را در شب شنبه. متولد و تربیت در دنور, Kayla امیدوار به ارائه درمان از طریق موسیقی و قصه گویی در طول این زمان دشوار است. او را پذیرش کمک های مالی از طریق CashApp. دنبال Facebook رویداد برای کسب اطلاعات بیشتر.

اینترنت دیوانه V1
روز شنبه, مارس 21 7 بعد از ظهر تا 12 صبح

الکترونیکی محلی-موسیقی برچسب کاملا حق ثبت میزبانی یک late-night live-stream با بیحوصلگی حرف زدن در ازای آن “قرار دادن نام اینجا V2” رکورد ، خوش شانس برای دارندگان بلیط نه تنها شما دریافت هزینه اما شما همچنین می خواهید یک فرصت برای گوش دادن به همان صف در اینترنت دیوانه V1 جمله محلی از دی جی ها و تولید کنندگان از دانشجویان عضله خیاطه, LUVr, Einida یازده اندرو بن Bosher و Dsqise. با کلیک بر روی لینک برای دسترسی به زندگی می کنند جریان در شب شنبه.

NoCo زنده از صفحه نمایش
روز شنبه, مارس 21 12 p. m.

اعضای northern Colorado جامعه موسیقی در حال میزبانی یک زندگی جریان جشنواره در تمام طول روز شنبه. صف شامل هشت نوازندگان از کلرادو شمالی از جمله آهسته غارها پست بهشت و سارا Slaton. کمک های مالی پذیرفته شده و تقسیم خواهد شد. میان انجام گروههای که از خانه های خود و یا استودیو. دنبال Facebook صفحه رویداد برای دسترسی به جریان زندگی.

کوه های راکی مجازی جشنواره
هر جمعه شروع 20 مارس ساعت 10 صبح تا 10 شب

جدید به صحنه کوهستان راکی مجازی جشنواره نمایش خواهد ده کلرادو بر اساس گروههای هر جمعه شروع مارس 20. در طول پانزده دقیقه استراحت بین مجموعه پخش خواهد شد ترویج محلی هنرمندان تجسمی و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد هر گروه از جمله اطلاعات تماس و Venmo حساب در مورد شما می خواهید برای اهدای. به دنبال جشنواره Facebook صفحه برای دریافت جزئیات رویداد.

جریان برای یک علت
روزهای جمعه و شنبه, آوریل 20 به 21 و مارس 27 به 28, 7 p. m.

دست چپ دم بنیاد غیر انتفاعی است که بودجه های محلی و نیازهای جامعه مانند پروژه های مسکن و هنر و فرهنگ فعالیت های میزبانی این زندگی جریان سری کنسرت. این بنیاد در حال جمع آوری پول برای به تازگی ایجاد شده نوازی صندوق که کمک به سهولت درد که گروههای خود خدمه و مهمان نوازی کارگران رنج می برند به دلیل تعطیلی. موزیسین Dango رز از فیل احیای میزبان کنسرت سری. این Tierro Band با Bridget قانون را لگد کردن این رویداد برای اولین بار در مارس 20. رفتن به این جریان برای یک علت سایت برای دسترسی و یا کمک مالی.

Tori Pater
روز شنبه, مارس 21 6:30 p. m.

وطنی تولید خواهد شد در حال حاضر یک ساعت یک مبارک زنده از اتاق نشیمن. Tori Pater, نیمی از Dyrty Byrds شناخته شده است محلی برای آکوستیک-گیتار تسلط و آهنگسازی. او احتمال پخش زنده از خانه خود و یا استودیو شنبه شب. کمک های مالی پذیرفته شده و خواهد شد تقسیم بین Pater, نوازندگان محلی که او بازی کرده است و سروانتس’ کارکنان. دنبال Facebook رویداد به جریان زندگی می کنند لینک در روز شنبه.

و در اینجا زندگی می کنند جریان از هفته گذشته که شما هنوز هم می توانید جم:

جاناتان مراتع و اریک مارتینز
مارس 18 سال 2020 5 p. m.

وطنی تولیدات میزبانی اول آن یک ساعت یک مبارک زنده با نوازندگان محلی Jonathan مراتع کنگره و اریک مارتینز از Dyrty Byrds. مراتع مستقیم از پشت محوطه پس از شنوندگان درخواست برای پوشش و موسیقی اصلی. مارتینز بازی از استودیو و به اشتراک گذاشته شده تمام درآمد حاصل با دیگر نوازندگان که بازی در محلی 46 هر شب چهارشنبه به علاوه محلی 46 کارکنان. اگر شما در خلق و خوی برای برخی از, گذاشته پشت, مردمی, راک اند رول, این ممکن است با جم خود.

Lespecial
مارس 13, 2020, 9 بعد از ظهر

Lespecial است برروی سه نفر از بوستون و نیویورک. آن برنامه ریزی شده بود به بازی در Bluebird تئاتر در جمعه مارس 13, درست قبل از coronavirus هرج و مرج آغاز شده به بیش از شهرستان. این گروه به پایان رسید تا بازی یک مجموعه کامل به هر حال در از دست دریاچه به خانه بسته بندی شده. Lespecial ثبت و زندگی جریان عملکرد در Facebook برای همه برای لذت بردن. با کلیک بر روی لینک به آن را بررسی کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de