گوشه دختران در حال شکستن. من نمی تواند کمک کند اما احساس verklempt.

من برای اولین بار تحت پوشش گروه برای Westword چند ماه پس از جلسه frontwoman Breanna Ahlgren و درامر مدی Pietruszka در یک DIY نشان می دهد در اوایل سال 2016. (من با نوازنده بیس جسیکا Pulido بعد که تابستان اما قبل از اینکه قطعه ای زد. او می شده است, تحصیل در خارج از کشور در اروپا و به دنبال مثبت دنیوی در عکس آنلاین شات در پراگ.) توسط نیمه تابستان, من می دانستم که من دوست داشتم موسیقی خود را و عاشق بداهتا خانه احزاب است که بر خاست تا در چهار خوابه بیکر ییلاقی آنها به اشتراک گذاشته شده, واقع فقط بلوک از سلام شیرجه و تغییر South Broadway.

قطعه ای زد در جولای 2016. پس از آن ما شد سریع دوستان است. ما در اوایل بیست سالگی و به طور فعال به دنبال آن لذت ببرید که ما تقریبا همیشه یافت می شود. بعدی فصل تابستان از من دعوت کرد به برخی از ادغام merch دختر بچه roadie, راننده, عکاس و مدیر (هر چند ما با استفاده از اصطلاح “momager” یک ادای احترام به Kris Jenner و ساعت ما غرق به Keeping Up With the Kardashians ماراتن در خانههای اتاق نشیمن) در یک تور که زخم شمال تا آیداهو و به شمال غربی اقیانوس آرام و سپس پایین West Coast, بازی, این, punchy, گاراژ,-y, زرق و برق پانک فمینیستی موسیقی است که مردم را دوست داشت.

گروه موسیقی ساخته شده است در مورد جوان, زنان, زندگی, افکار و تجارب و زنان جوان آن را دوست داشتم. Breanna را تغزلی فرمول بود که فریب آمیزی ساده است: او نوشت که او چه می دانست از این منظر که او بود. همه چیز عادلانه بود بازی از جمله خاموشی, علف های هرز, پارانویا, انت مردان از همه راه راه اینترنت (“خود بسر برده تا جین/جلوگیری از ارسال من unrelatable الگوهای رفتاری” و خارج از غرفه در این رده) و آرزوی خود را دوست خواهد کمپرسی او افتضاح ،

The Corner Girls were irresistible.گسترش

گوشه ای بودند غیر قابل مقاومت.

Elle کارول

خوب به عنوان آنها بودند و با توجه به این که هیچ کس دیگری در دنور انجام شد آنچه آنها انجام می دهند, دختران واقعا باید یک نفس در مورد آن. آنها به طور طبیعی مخالف به فرض-y موسیقی-صحنه gatekeeping و یک نقطه به نقطه شامل مردم است. آنها بازی “ماچ” در همه زمان ها که تا به حال یک تماس-و-پاسخ که رفت “چه کسی بهتر ماچ?/من یا من؟” (این همیشه به دست آورده چند می خندد به خصوص از مخاطبان جدید.) Breanna را جمعیت عمل از قبل تا زمانی که تلاش شد به رضایت او. آنها را در انتخاب یک مدل تم های خود را برای سال 2018 UMS مجموعه. آنها عینک صرفه جویی-فروشگاه مدل لباس و تاج یک ملکه از جمعیت در پایان شب. آنها جرأت شما را به صورت کاملا مفتون. و بالاتر از همه دختران ذاتی درک چگونه به زنانگی به نظر می رسد قدرتمند جذاب و بی باک. آنها حاضر به این باور است که جوان زنانگی چیزی برای شرمنده و آنها حق داشتند.

که شهامت و بی باکی, همراه با یک سازش امتناع را به یک تک ذره ای از جنسیتی مزخرف ساخته شده بود از شروع. در نوامبر 2015 بررسی برونکوپنومونی نشان می دهد دختران, حضور, Reverb استفاده , نویسنده امی McGrath, تف, “شاید آنها رانده وحشی فازی گیتار و تلویزیون جاذب موسیقی پاپ و یا شاید آنها فقط مست و تا خیلی دیر اما یک چیز برای مطمئن شویم که: سهشنبه شب در Larimer, سالن, شده است می تواند مجموعه ای برای یک قسمت جدید از دختران رفته وحشی.” یک ماه بعد بررسی و با هم Pangea کنسرت دختران نیز با حضور McGrath دوباره bemoaned یک “مزاحم جدید دنور سنت” که در آن “مست, خانمها به دنبال برخی از ناخواسته در کانون توجه بمباران کوچک Hi-شیرجه مرحله است.”

یکی نیست به هر چیزی را دراز Breanna پخش McGrath را Girls Gone Wild-مرجع تیتر و پاراگراف متهم مست دختران تجاری در “ناخواسته زمان” در سراسر یک کولاژ از عکس های رقص دختران که بیش از او جا به جا واژه “فاحشه” و “فاحشه” در صورتی حروف. او پس از آن ارسال شده کولاژ به گروه در Facebook صفحه با عنوان “ما قول می دهم نه به شما تماس برنامه نویس اگر شما در بین ما نشان می دهد!!!”

It's hard to imagine Denver without the Corner Girls.گسترش

آن را سخت به تصور کنید دنور بدون گوشه ،

Elle کارول

این احساس Riot Grrrl — و یا حداقل آنچه دختران ما به دنیا آمد و پس از انتشار دو لباس شنای زنانه دوتکه کشتن سوابق تصور Riot Grrrl احتمالا مانند.

من به یاد داشته باشید اولین بار من شنیده ام نام مستعار “Menver” اما من به یاد داشته باشید دختران شد سه زن در برابر نیروی عظیم منهدم کننده همه چیز است که احمقانهاما-نه-بدون-برخی-حقیقت نام مستعار ضمنی. دنور DIY صحنه قطعا تا به حال مشابه عدم تعادل جنسیتی (همانطور که در بالا, بنابراین در زیر یا, نه, بنابراین زیرزمینی) و به محض تازگی از سه نفر در یک گروه با هم تغذیه دختران اولیه تجدید نظر شود.

اما آن را بیشتر از آن است که بیش از حد: دختران ساخته شده است یک نقطه از نمایشگاه زنانگی از آواز خواندن در مورد آن از عذرخواهی برای آن و یا کمرنگ جلوه دادن آن است. آنها نمی بنابراین مقدار مقاومت در برابر برچسب های محلی همه گروه دختر تا آنجا که همه در ساخت موسیقی مورد جوان و زنان و یک کمی از دست داد و کمی از خود راضی همه در یک بار. در گروه کر “پیاده روی از شرم”: “من می توانم پیدا کردن من لباس زیر من گفت که شما می توانید آنها را نگه دارید/آنها جفت مورد علاقه من, من فقط امیدوارم که شما نمی خر خر کردن آنها.” یا در “Exed از”: “من رنگ موهای من دریافت یک خال کوبی جدید/من به نوعی یک فرد متفاوت نسبت به من بود با شما.” محلی خود را همه پسر گروه هرگز نمی تواند.

در بالا از آن همه دختران خوب بود زمان. آنها شکست را به صحنه در آخرین روز از دنور بیشتر غیر قابل تنظیم قبل از شبح کشتی DIY اوج. آنها بازی Deer شمع و آب زیرزمین کلیسای هم بلند رفته است. یک شب در حال حاضر از بین رفته Backspace آنها تصمیم به ایجاد مجموعه خود را و لباس, دختر گاوچران, مضمون فقط برای ضربات. (برای ثبت شد به طور قابل توجهی جلوتر از yeehaw-دستور کار روند. اعتباری که در آن به علت.) حرکت به تاسیس سالن آمد و به طور طبیعی و از آنها می خواهم تا پایان های مرحله با Hinds, گیلاس Glazerr و Tacocat.

به این منظور در گوشه دختران بودند مقاومت کنند. Breanna مرحله گفتگوی بورسی هوشمندانه است شادی بخش و فریبنده خود آگاه است. او دختر وار در صحنه و در زندگی تمایلی برای سرگرم کردن این ایده که زنانگی نمی تواند جدی گرفته شود. شما دست کم گرفتن هوش خود را در خطر خود شما. او را نسبت به فقط در مورد همه چیز, اما همسر yerba, Angry Orchard و شکر-رایگان Red Bull که همه ما نوشید توسط boxload در تور است. در سمت تلنگر, مهدیه: گلهای صادقانه قادر به به طور آهسته از پژمرده توهین نوعی از طریق و از طریق لئو که باعث می شود من معتقدم که در طالع بینی. او یک کتاب باز و نامرد از آن است. اما رفتن که متریک جسیکا یک دیوار آجری — حداقل در ابتدا. او غیر قابل نفوذ به غریبه ها به خصوص مردان که عشق ورزیدن به او. او مدرسه قدیمی, سرد, متفکر و غیر ممکن شرمسار. که او را نوازنده بیس احساس می کند مانند یک شاخی شوخی چرا که او مانند یک نوازنده بیس: او محفوظ است, مخفیانه, خنده دار, یک دنیا مذاکره و به نظر می رسد بزرگ در عینک آفتابی.

در اوایل این سال من تا به حال صرف شام با جسیکا در برادوی جنوبی چیدن در tapas در یک رستوران جدید که این کشش از برادوی مرکز دختران جمعی, جهان, شد, دیرین, گی, نوار به نام مرکب Basix. این احساس کمی بیش از حد نمادین نشسته با صدا غذا خوردن dab در وسط یک تغییر برادوی و تغییر دنور به عنوان زندگی از گروه خود جلب کرد ، به عبارت دیگر آن را دقیقا همان نوع از بینی تصویر است که می تواند شما را به تکه پاره در داستان-کارگاه داستان نویسی. ما مومی دلتنگ مورد گروه و چه آن را به معنای بود برای همه ما, خنده در مورد چگونه بلوغ و واقعی بزرگسالی بسته شدن در سریع. ما روز به عنوان بی باک فمینیستی پانک پارتی دختران در هنگام شب می تواند اندازه گیری در تکیلا عکس و نوار عکس در hi-شیرجه داده اند راه به استخدام فارغ التحصیل مدرسه و روابط بلند مدت. گوشه ای Girls’ آهنگ ها همیشه برای این نوع از دختران ما استفاده می شود: جوان و فقط شروع به شکل زندگی و زنانگی و روابط. اعضای دیگر کسانی که دختران و از آن زمان به حرکت می کند. وفقه مارس از زمان و طولانی مدت فروپاشی گوشت…من حق خانم ها ؟

شما می دانید که چگونه از آن است. گوشه دختران در حال پرتاب یکی از آخرین سلام-شیرجه زدن در روز شنبه و پس از آن شکستن باند برای خوب نتیجه محروم محلی صحنه ترین آن منبع قابل اعتماد از چشم زرق و برق و deliriously لذت نقاشی با مداد رنگی-punk آهنگ ها. ما در حال تغییر شهر خواهد بود فقیر برای آن است.

گوشه دختران وداع با نشان دادن ویک ‘n’ به Narwhals و کمال آشامیدنی در شنبه 29 فوریه در hi-شیرجه, 7, South Broadway, hi-dive.com.

گوش دادن به گوشه و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im