در حالی که حشیش صنعت اشتها برای استفاده از انرژی است که در حال حاضر به طور گسترده ای مستند ما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد سایر اشکال قانونی گلدان و تاثیر آن بر محیط زیست مانند بسته بندی و استخراج زباله و همچنین به عنوان چگونه رشد مواد مغذی بر خاک.

یکی از عوامل زیست محیطی ما را نمی بینم آینده ؟ ترپن ها.

ترپن ها مولکول هایی هستند که مسئول بوی و طعم حشیش گره ای درختان کاج و هر گیاه عطر. به عنوان تولید کنندگان شروع به پرورش شاهدانه برای رسیدن به عطر و طعم پروفایل که طعم تر مانند پرتقال و انگور و کاج و یا از علف هرز ترپن ها به سرعت تبدیل شد تمام خشم در قانونی شاهدانه — به نقطه ای که آنها در حال حاضر استخراج شده و مخلوط با THC تمرکز بیشتر ومزه کهنه را نم زدن.

اما با توجه به کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست ترپن ها نیز کاملا رد پای کربن. طبقه بندی شده به عنوان یک ترکیب آلی فرار (VOC), ترپن ها می تواند در ترکیب با سایر ترکیبات آلی فرار و در نهایت ایجاد گازهای که به محیط زیست آسیب برساند. به عنوان گروه پس از اتمام تحقیقات به چگونه بسیاری از ترکیبات آلی فرار در مترو دنور گلدان صنعت تولید ما با CDPHE حفاظت از محیط زیست متخصص Kaitlin Urso که کمک منجر به مطالعه.

Westword: دقیقا VOCs و چگونه می توانید از مخلوط کردن آنها با دیگر گازهای جوی منجر به تولید گازهای گلخانه ای?

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Kaitlin Urso: آنها ترکیبات آلی فرار و زمانی که آنها به اتمسفر منتشر و تعامل با دیگر آلودگی مانند اکسید نیتروژن از احتراق فعالیت های شما می توانید سطح زمین ازن سازند. عنصر سوم این است که نور خورشید و ما مقدار زیادی از آن در کلرادو. ما نیز در جلسه سازمان حفاظت محیط زیست استاندارد برای محیط ازون [در کلرادو]. وجود دارد یک طیف بسیار زیادی از آنها وجود دارد می توان انسان VOC منابع مانند رنگ و حلال های آلی یا آلی منابع مانند درختان و گیاهان است.

ما می خواهیم برای پیدا کردن چقدر VOCs تولید شده در هر پوند ماری جوانا, رشد کرده است, بنابراین ما با استفاده از دولت ماری جوانا اجرای بخش پیگیری به شکل شاهدانه صنعت تاثیر ازن در دولت است. فیلتر کربن می تواند در واقع گرفتن این VOCs و فیلتر کردن آنها را. مانند یک اسفنج آنها بسیاری از دهانه بنابراین کسانی که VOC مولکول های به دام افتاده به داخل منافذ کربن.

پوبلو بسیاری از شاهدانه رشد می کند اما هیچ جا در نزدیکی همان چگالی مردم است. در حال VOCs خطرناک تر در دنور و یا دیگر محیط های متراکم با بسیاری از متمرکز انتشار ؟

این یک مکانی موضوع و این اتفاق بیشتر در منطقه دنور و یا دیگر مناطق. کسانی که اکسید نیتروژن از مناطق غنی از دولت که در آن وجود دارد بیشتر جمعیت و صنعت در واقع کشش تا شمال به فورت کالینز. مقابل طیف زیادی از محیط اکسید نیتروژن منابع.

در جنوب پوبلو یا در دشتهای شرقی که در آن وجود دارد بیشتر کشاورزی ازن نیست به عنوان بزرگ مسئله است چرا که وجود دارد نه به عنوان مقدار اکسید نیتروژن غلظت. با راه ما قانونی در کلرادو ما مجبور ترین تنظیم رشد می کند در داخل خانه. سپس با محلی مقررات منطقه بندی و غیره که به معنای حدود 70 درصد از [کلرادو] رشد می کند در واقع این بالا-ازن مناطق.

CDPHE researchers Kaitlin Urso and Dr. Daniel Bon in front of their study subjects.

CDPHE محققان Kaitlin Urso و دکتر دانیل بون در مقابل افراد مورد مطالعه.

حسن نیت ارائه میدهد از CDPHE

این نوع از مطالعات انجام شده در سایر اشکال کشاورزی که تولید بالا ترپن مقدار? رازک, اسطو خودوس عادی, مرکبات ،

شما می تواند بسیار نزدیک مقایسه ماری جوانا به رازک در نظر ترپن انتشار, اما ما واقعا در این نگاه در داخل خانه و در محیط هیدروپونیک. نوع ترپن است که حشیش قرار می دهد خاموش ترین — میرسن, پينن, لیمونن و terpinolene — در “به شدت واکنش” VOC دسته. و ما اساسا مهاجرت یک جنگل از شاهدانه به قلب ما مرکز شهر.

ما به طور معمول اجازه سازمان حفاظت محیط زیست انجام این پژوهش اما از آنجا که ماری جوانا نمی فدرال حقوقی سازمان حفاظت محیط زیست نیست به شرطی که به ما. آن هم از نوع چپ این شکاف در محیطی دانش, پس از این که دولت در پا.

چگونه می توانید این پژوهش کمک به تولید کنندگان حشیش کند ؟

ما می تواند طراحی بهتر کنترل بو و کربن سیستم های تصفیه اگر ما می دانیم که ترپن ها به دنبال در یک مقیاس بزرگ است. نیز وجود دارد برخی از تهویه مطبوع عوامل و دیگر چیزهایی است که ما باید به عقب کار برای پیدا کردن از جمله چگونه بسیاری از پوند VOC هر پوند ماری جوانا رشد در حال ساطع شده و چه نتیجه نفوذ در ازن.

این همه در مورد دیدن بو از طریق یک لنز جدید: که این فقط یک مزاحم وجود دارد اما همچنین بهداشت عمومی اثرات. این یک قطعه خوب از اطلاعات شاهدانه صنعت این است که کمی بیش از یک بوی همسایگان خود پایین خیابان در مورد شکایت.

کشاورزی امکانات معاف از هوا با کیفیت مقررات بنابراین من امیدوارم که حشیش صنعت می بیند که و دریافت آن پیام است. من فکر می کنم برخی از اولین واکنش ها می تواند “چرا شما چیدن در شاهدانه?” اما ما تمرکز بر روی تعداد زیادی از دیگر منابع انتشار گازهای گلخانه ای. ما فقط این را به عنوان یک سرویس است که نیاز به ارائه به جامعه است.

تا چه حد همراه شما در مطالعه ؟

ما به پایان رسید انجام نمونه برداری در کشتهای, بنابراین ما در حال رفتن را از طریق داده های فرایند در حال حاضر. به زودی ما را به این نتایج و ازدواج با آنها را به شرایط اتاق مانند اندازه و گونه ها و تعداد گیاهان در اتاق. ما می خواهم به انتشار نتایج در تابستان این سال است. ما می خواهیم آن را در یک همکار نشریه به دلیل داشتن که خارج تاکید از خارج از نهادهای مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im