‘داجرز ممکن است بهترین خود سه نفر در بیس بال’: CBSLA را کریستین اسمیت در داجرز چشم انداز 2020 فصل

(CBSLA)- شروع سال 2020 فصل بیس بال است که فقط دو روز دور و لس آنجلس داجرز را وارد کنید به عنوان شرکت برگزیده به برنده سری جهانی با نیویورک یانکیز. با توجه به اینکه حق رای دادن ساخته متوالی سقوط کلاسیک ظاهر در سال 2017 و 2018 قبل از سقوط در بخشی دور به سال گذشته قهرمان اتباع واشنگتن مورد علاقه خود را وضعیت نباید تعجب.

اما در این سال خواهد بود بسیار متفاوت است. 60 بازی به جای 162 ارائه می دهد بسیار بیشتر از یک باز نجومی از آنجا که یکی از خوب یا بد پنج یا ده بازی کشش می تواند باعث شکستن و یا فصل خود را. هنوز CBS2 را کریستین اسمیت نیست نگران داجرز شانس با اشاره به این تیم با استعداد خود به عنوان دلیل اصلی او اعتماد به نفس آنها را به زندگی می کنند تا خود را مورد علاقه ،

“داجرز ادعا می کنند که آیا آن را یک 60 بازی فصل یا یک 162 بازی فصل فقط به خاطر اینکه آنها که خوب گفت:” اسمیت در مصاحبه با CBS محلی کتی جانستون. “منظورم این است که مطمئن شوید که آنها حمل کردن برخی از استعداد های جوان, دریافت Mookie بتی برای تنها 60 بازی در حال حاضر اما خبر خوب این است که آنها دریافت Mookie بتی برای 60 بازی. بنابراین ما باید Mookie Joc Pederson و حاکم NL MVP کودی Bellinger. داجرز ممکن است بهترین خود سه نفر در تمام بیس بال است.”

که خود سه نفر پشت تا زمین زیر کشت شامل sluggers حداکثر Muncy (25 ساعت) جاستین ترنر (27 ساعت) و جوان shortstop کوری Seager. چرخش در زمان ضربه زمانی که قیمت دیوید اعلام کرد او می تواند امید بستن به خارج از این کوتاه فصل با توجه به نگرانی های بهداشتی اما باید آن را خوب است. این گروه هنوز یک ثروت از ثروت با کلیتون Kershaw, الکس, چوب, Julio Urias و واکر Buehler.

وجود دارد یکی دیگر چین و چروک با 60 بازی فصل داجرز را تنها خود را بدست آورد و AL غرب به منظور حفظ و سفر به حداقل برساند. که به معنی ترکیب هیرو مقابل اوکلند و هوستون آستروس همراه با تالار گفتمان رقیب فرشتگان در علاوه بر این به حالت عادی تخته سنگ NL غرب دشمنان. هنوز اسمیت را نمی بینم که باعث بیش از حد مشکل برای مردان در آبی.

“آنها می شده اند سنگین مورد علاقه به هر حال صرف نظر از تغییر برنامه بنابراین من فکر می کنم آنها تا پایان با یک واقعا آسان برنامه چرا که آنها به وضوح بهترین تیم در بخش” گفت: اسمیت. “من نمی پیش بینی هر گونه مشکلات وجود دارد. من می گویند که فرشتگان را بیشتر از یک ضربه داجرز قطعا دارای مزیت است.”

فرشتگان ممکن است پیدا کردن خود را با جاده سخت تر به postseason اما هر دو تیم و همه MLB خواهد شد بازی در این طبیعی است. بدون فن خواهد بود در حضور و غیاب در این فصل هر چند چندین تیم اجازه داده اند برای علاقه مندان به خرید مقوا cutouts قرار می گیرد در می ایستد تا حدودی تکرار در “جمعیت”. اما آن را نمی خواهد همان خواهد بود و بدون افزایش و کاهش جمعیت به عنوان یک پارچ چهره 3-2 تعداد با 2 outs در یک کلاچ وضعیت. که گفت: اسمیت خوشبین است که در این فصل هنوز هم احساس می کنم مثل بیس بال به این دلیل که بازیکنان خود را که همان سطح از شدت.

“این ورزشکاران در حال مبارزه با چیزی مبارزه برای چیزی بزرگتر از فقط برنده. در این مرحله من فکر می کنم همه چیز بستگی به سلامت لیگ بنابراین این بچه ها هستند به معنای واقعی کلمه بازی به عنوان اگر هر بازی می تواند گذشته خود را ، “من فکر می کنم این بازیکنان واقعا قصد ترک آن را همه در خارج وجود دارد در این زمینه برای طرفداران در خانه اما من فکر می کنم ما ممکن است قادر به احساس می کنید که سرسختی زمانی که ما به تماشای این بازی ها. بنابراین آن را احساس مانند بیس بال است. جاوا فوق العاده متفاوت است. ما قادر خواهید بود به درک به تازگی از آن من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک رفاقت با بازیکنان و همه ما طرفداران در خانه.”

داجرز شروع فصل خود را در روز پنج شنبه, جولای 23 برابر San Francisco Giants با اولین پیچ تنظیم برای 7:08 PDT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de