لبه باشگاه تناسب اندام برای بازگشایی ایلینوی محل

نارنجی Conn., 25 ژوئن 2020 — مطابق با دستورالعمل دولت اجازه می دهد بهداشت و درمان باشگاه به بازگشایی لبه باشگاه های بدنسازی است که اعلام آن خواهد بود بازگشایی آن Naperville محل به اعضای جمعه, ژوئن 26.

برای اطمینان از سلامت و ایمنی از اعضا و کارکنان دولت جدید موظف پروتکل اجرا خواهد شد.

                                                                                                                                                                                                                       

“اولویت ما این است که همیشه از ایمنی و رفاه ما اعضا و کارکنان گفت:” جف سنگ, مدیر ارشد بازاریابی و اداری افسر لبه باشگاه تناسب اندام. “مطابق با الزامات از ایالت ایلینوی ما متعهد به ارائه امن ترین محیط ممکن است بنابراین وجود خواهد داشت پروتکل های جدید در محل قرار داده. این اجازه خواهد داد که پیشرفت ما ایلینوی اعضا برای بازگشت به لذت بردن از خود و بهداشت و درمان و تناسب اندام روال در امن ترین و راحت ترین شیوه ممکن است.”

برخی از پروتکل های جدید عبارتند از: علاوه بر این از بهسازی ایستگاه های که اطمینان وجود دارد فراوان بیمارستان درجه تمیز کردن وسایل در هر منطقه از تسهیلات برای پاک کردن تجهیزات و بهداشتی کردن دست. Protexus الکترواستاتیک اسپری spray فن آوری استفاده می شود برای ضد عفونی و پاکسازی کل باشگاه. نیز وجود دارد خواهد بود touchless ورود برای هر عضو.

اجتماعی فاصله نیز مهم خواهد بود رویه تغییر کند. گروه کلاس های تناسب اندام و آموزش شخصی خواهد شد در ژوئن 29. مطابق با دستورالعمل دولت وجود خواهد داشت محدودیت در تعداد افراد شرکت کننده در هر کلاس تناسب اندام. باشگاه نیز تصویب ‘شطرنجی’ روش استفاده از هر قطعه دیگر از تجهیزات قلبی.

“یکی از چیزهایی که در مورد باشگاه های ما است که مقدار فضایی که ما داریم. این اجازه می دهد تا ما را به پیروی دولت موظف ظرفیت محدودیت در حالی که اجازه می دهد کاربران با خیال راحت به پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل” اضافه شده سنگ.

                                                                                                                                                                                                                       

در ابتدا این مکان خواهد شد و باز پس ساعت کار: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 5 تا 10 بعد از ظهر جمعه 5 یک.m.به 9 p. m. روز شنبه از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر و پنج شنبه از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر این ساعت محدود خواهد شد اجازه می دهد تا تمیز کردن عمیق از باشگاه های هر شب.

لبه تناسب اندام را ادامه خواهد داد به تکیه بر هدایت مقامات دولتی و مقامات بهداشت عمومی برای تعیین زمانی که عملیات عادی می تواند از سر گرفت.

تناسب اندام باشگاه های زنجیره ای در حال حاضر مکان در هشت ایالت از جمله کانکتیکات, New Jersey, پنسیلوانیا, دلاور, Missouri, میشیگان, ایلینوی, و, Rhode Island. برای هر کسی که می خواهم برای پیوستن به لبه تناسب اندام وجود دارد در حال حاضر بسیاری از اعضای جدید تبلیغات ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت ما سوالات متداول صفحه در theedgefitnessclubs.com.

لبه انباشته شده است بیش از 200 ، 000 کاربران در سراسر 8 متحده تبدیل شدن به یک باشگاه برای اولین بار بدنسازی قدم به علاقه مندان تناسب اندام. لبه ماموریت برای ارائه فوق العاده تناسب اندام و امکانات نوآورانه برنامه نویسی و پر انرژی, دوستانه کارکنان برای اطمینان از اعضای لذت بردن از ورزش خود را تجربه — و نتایج را ببینید — روز پس از روز. عضویت طراحی شده برای دیدار با نیازهای هر یک از اعضای فرد و تناسب اندام خود سفر است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید theedgefitnessclubs.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de