سانتا مونیکا (AP) — در یک Film Independent Spirit Awards که اغلب ایستاده بود در تضاد کامل با چهار جایزه اسکار لولو وانگ درام خانوادگی “خداحافظی” گرفت و جایزه برتر در حالی که آدام سندلر و Safdie برادران “جدا نشده جواهرات” نیز فرود آمد و جوایز.

پیروزی شنبه برای “خداحافظی” بود اما همچنین اتصالات آخر به روح جوایز که والا زن فیلمسازان و مطرح مراتب متنوع تر زمینه نامزد نسبت به این فیلم شد. وانگ اشاره مکالمه در اطراف کمبود زن فیلمساز نامزد دریافت جوایز اسکار در سخنرانی خود.

سانتا مونیکا در کالیفرنیا مارس 08: لولو وانگ در اتاق مطبوعات در طول سال 2020 Film Independent Spirit Awards در فوریه 08, 2020 در سانتا مونیکا ، (عکس از فیلیپ Faraone/گتی ایماژ)

“شما لازم نیست برای تشویق زنان است. وجود دارد بسیاری از زنان ساخت فیلم در مدرسه فیلم” گفت: وانگ. “آنچه زنان باید فقط کار است. به آنها این گوشی کار!”

ارواح برگزار شد در یک اقیانوس سمت چادر در سانتا مونیکا کالیفرنیا, ساحل روز قبل از مراسم اسکار اغلب واگرا تا حد زیادی در تن از تعطیلات آخر هفته دیگر رسما سرخپوش جایزه نشان می دهد در سراسر شهر. اما برندگان — از جمله “مهتاب” “انظار” و “Birdman” — اغلب به انتظارنشسته بودند.

در عین حال بیشتر از در سال, روح جوایز به سختی همپوشانی با اسکار این زمان در اطراف. “خداحافظی” بود shutout فیلم آکادمی که به جای انباشته نامزد در بزرگتر-بودجه حماسه از جمله “سال 1917” “Once Upon a Time … در هالیوود” و “در ایرلندی.” ارواح برتر, جوایز, مراسم, indie در, فیلم کلاه نامزد در بودجه $22.5 میلیون.

“خداحافظی” نیز برنده بهترین حمایت از عملکرد توسط یک زن بازیگر برای ژائو Shuzhen مادر بزرگ (“Nai Nai”) در این فیلم است. بسیاری از انتظار می رود این جایزه برای رفتن به جنیفر لوپز (“زرنگ”). وانگ گفت: Shuzhen چینی بازیگر نمی تواند حضور در این نمایش به دلیل coronavirus محدودیت های مسافرتی.

بوتیک استودیوی A24 تحت سلطه ارواح برنده غنائم برای “Farewell” “جدا نشده سنگهای” و “فانوس دریایی.” “جدا نشده جواهرات” led تمام سینما با سه جایزه از جمله بهترین عملکرد توسط یک بازیگر مرد برای Sandler, بهترین کارگردان برای جاش و بن Safdie و بهترین ویرایش.

سانتا مونیکا در کالیفرنیا مارس 08: Adam Sandler می پذیرد بهترین نر منجر جایزه برای ‘ختنه نشده سنگهای’ روی صحنه در طول سال 2020 Film Independent Spirit Awards در فوریه 08, 2020 در سانتا مونیکا ، (عکس Tommaso Boddi/گتی ایماژ)

Sandler, که دریافت, ایستاده تشویق در مقایسه خود اسکار “حمله” به از دست دادن بهترین به دنبال در مدرسه بالا است. اما او برنده بهترین شخصیت یک افتخار او نسبت به روح خود جایزه.

“به من نگاه کنید در اطراف این اتاق من متوجه مستقل فیلم روح جوایز بهترین شخصیت جوایز” سندلر شوخی. با اشاره به اسکار نامزد او گفت: “خود را خوش تیپ به نظر می رسد خوب محو خواهد شد در زمان در حالی که ما شخصیت مستقل برای همیشه خواهد درخشید.”

تنها یک اسکار مورد علاقه در میان بازیگران نیز رقابت در ارواح: رنه زلوگر. او برنده برای عملکرد خود را در Judy Garland, درام “جودی.” “به سلامتی به شما از ساحل خانم حلقه گل” زلوگر گفت.

و فقط یک فیلم برای بهترین عکس در روز یکشنبه نامزد دریافت جایزه بود برای روح جوایز’ جایزه: Noah Baumbach را “ازدواج داستان است.” از آن خواهد شد برای Baubmach را فیلمنامه اهدا شد ارواح’ گروه جایزه لقب رابرت آلتمن جایزه.

Baumbach تشکر “انگل” به کارگردانی بونگ جون هو — رده انتظار می رود شرکت برنده در روز یکشنبه — نه که نامزد دریافت جایزه برای بهترین فیلمنامه. (هر چند مورد علاقه برای بالا جوایز در روز یکشنبه “انگل” برنده یک جایزه در ارواح به صورت بین المللی فیلم است.)

در گفتار دوم از بعد از ظهر Baumbach رد این ایده که فیلم مستقل و روح جوایز “جزئی لیگ.”

“برای من این فیلم ما در حال جشن امروز در اینجا آنها فیلم” گفت: Baumbach. “آنها به عنوان مهم به عنوان هر چیزی است.”

در حالی که در مراسم اسکار امسال تنها یکی از ویژگی های بازیگری نامزد رنگ ارواح نامزد — از جمله نامزدهای Alfre Woodard (“بخشش”) اکتاویا اسپنسر (“Luce”), Taylor راسل (“امواج”) و جاناتان رشته (“آخرین مرد سیاه و سفید در سان فرانسیسکو”) — بودند که مهمترین آنها متنوع تر است. همه نامزدهای بهترین حمایت از عملکرد توسط یک زن بازیگر شد زنان از رنگ.

در حالی که جوایز اسکار شده اند انتقاد دوباره نامزد یک نر زمینه کارگردانی نامزد آلما هار’el (“عسل پسر”) و Lorene Scafaria (“زرنگ”) هر دو در میان ارواح’ نامزد بهترین کارگردان. اولیویا وایلد برنده بهترین ویژگی برای دبیرستان کمدی “Booksmart.” به تازگی ایجاد شده کمک مالی برای اواسط حرفه ای زن فیلمسازان دوبله بانی جایزه شد و همچنین با توجه به Kelly Reichardt (“وندی و لوسی” اول “گاو”).

سانتا مونیکا در کالیفرنیا مارس 08: میزبان اوبری پلازا صحبت می کند روی صحنه در طول سال 2020 Film Independent Spirit Awards در فوریه 08, 2020 در سانتا مونیکا ، (عکس Tommaso Boddi/گتی ایماژ)

در افتتاحیه میزبان اوبری پلازا اشاره به دیدگاه های مختلف از ارواح.

“The Independent Spirit Awards همیشه سردتر از اسکار گفت:” پلازا جوایز قرار داده و در فیلم های مستقل یک گروه غیر انتفاعی از حدود 7000 فیلم علاقه مندان است. “آن روز ما در ساحل ما تشخیص نر مدیران.”

بهترین فیلم مستند را به “آمریکا کارخانه.” ویلم دافو برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای “فانوس دریایی” که همچنین مفتخر شد برای Shihan Blaschke فیلمبرداری.

نور افکن متعلق به فیلمسازی در ارواح. هر چند Greta Gerwig را “زنان کوچک” بود فاقد صلاحیت او شریک Baumbach تشکر از مرحله. “اگر او ساخته شده یک فیلم بیش از حد گران قیمت برای روح جوایز او هیچ کمتر مستقل از هر کسی در اینجا,” او گفت:. وانگ برنده شدن در آمد و یک سال بعد از او پسر بری Jenkins, برنده بهترین ویژگی در روح جوایز برای “اگر بیل استریت می تواند صحبت کنید.”

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im