پنج بهترین حوادث در آشپزی تقویم این هفته

لباس خواب بهم زدن پولقو و تصاویر بر روی منو آخر این هفته, اما اگر شما به هر یک از کسانی که شما هنوز هم می توانید نمره معاملات بزرگ برای سال کبیسه و مزه صاف به عنوان ابریشم مول. در اینجا پنج مورد از بهترین مواد غذایی و نوشیدنی اتفاقات در شهر این آخر هفته به علاوه مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده از طریق آوریل است.

Dos Luces is hosting a fishy feast in concert with Turtle Boat.گسترش

دوس Luces میزبانی یک جشن ماهی در کنسرت با لاک پشت قایق.

Fermentable شکر

روز شنبه, فوریه 28
آیا فشار با نوک انگشت و پولقو صدای غیر معمول دسته کوچک موسیقی جاز? روز جمعه فوریه 28, دیدار سبز مایل جایی که دوس Luces آبجوسازی و نزدیک بهم زدن اذوقه رسان لاک پشت قایق teaming تا برای پنج دوره آبجو شام شروع 7 بعد از ظهر taproom در 1236 جنوبی برادوی است که میزبانی این جشن که می رود فراتر از ماهی خام در یک کاسه: جفت شامل یک پنیر هیئت مدیره با boozy آهک آب شیرین; پخته دم گاو و mofongo با پولقو; پان خشکیده تیلاپیا زوج با chicha; و بدین panna خدمت با نسخه جدید جامائیکا پولقو. بازدید دوس Luces وب سایت برای دیدن کل منو و خرید خود را از $65 بلیط.

Tarasco's version of the dish will make an appearance at Re:Vision's Mole Festival on February 29.

Tarasco نسخه از ظرف را ظاهر Re:چشم انداز مول جشنواره در فوریه 29.

علامت آخور

چهار شنبه, آوریل 29
این پیچیده calendrical contrivance شناخته شده به عنوان سال کبیسه است بر ما دوباره; حداقل در این سال از آن می افتد در یک شنبه — نخست زمان برای جشن با مواد غذایی و نوشیدنی. بیایید شروع با فقرا saps متولد شده در فوریه 29 و مسلما نمی رسیدن به سن قانونی آشامیدنی تا زمانی که آنها در حال 84: برای جبران مشکلات خود را Spanky را Roadhouse (1800 شرق Evans خیابان), Reiver را Bar & Grill (1085 جنوبی Gaylord خیابان) و Roadhouse بولدر انبار (2366 اتصال محل تخته سنگ) همه ارائه غذا و نوشیدنی به روز جهش نوزادان است. در ضمن هر کس می تواند لذت بردن از مصمم Brewing Co.’s جهش آبجو ویژه که ارزش گرفتن یک سفر به صدمین taproom در 7286 جنوبی پارک خیابان: برای هر full پور شما خرید شما دریافت می کنید یک Crowler برای رفتن فقط برای $4 (محدود — البته — چهار). در نهایت نامناسب شهر 3201 گردو خیابان میزبانی یک رجعت باش جشن در هر دهه از دهه 1970 به روز در حال حاضر. ما هیچ horologists — ما حتی ریاضیدانان — اما ما کاملا مطمئن هستیم چهار سال نیست همان ده سال; با این وجود, شما را تشویق به همین یک صحنه و لباس و نشان می دهد تا شروع 7 p. m. برای موسیقی و نوشیدنی از مربوطه دهه (طلوع تکیلا کیهان Amaretto sours و بیشتر). جزئیات هستند تا در محل سایت.

هر کسی که خورده خط و خال می داند بی پروا معطر سس ساخته شده از چیلس و شکلات اعتیاد آور است — اما حتی بلند پروازانه ترین خانه طبخ می بلدرچین در هنگام مواجه با مایل لیست طولانی از مواد تشکیل دهنده و صفحات از آمادگی لازم برای دستور غذا. آن را ترک نمی کند بسیاری از گزینه های دیگر از رستوران ناهار خوری و یا (ترسناک) کنسرو متمرکز مول رب که احتمالا نشسته است در قفسه فروشگاه مواد غذایی پس از دولت نیکسون. اما در روز شنبه, فوریه 29, شما می توانید مول خود را تعمیر و یا خود را برای اولین بار طعم مشهور ظرف مکزیکی — در Re:چشم انداز مول جشنواره است. جامعه توسعه سازمان غذا و co-op 3800 موریسون جاده است که با گرد هم آوردن هر دو نرم افزار و آشپز خانه به نمونه دستور العمل های خود را از 1 به 4 p. m.; شما می توانید انتظار هندوراس-سبک مول سس از صاحب محلی مول نیروگاه Tarasco و خط و خال با استفاده از کاکائو از دنور خود Cultura صنعت شکلات. وجود دارد هیچ هزینه ورودی هر چند مزه بلیط را اجرا خواهد کرد شما 10 دلار برای شش یا 25 دلار برای 16 روز Re:چشم انداز وب سایت یا 2 دلار در هر درب.

دیل کارنگی کمتر شناخته شده کتاب چگونه به تحریک دوستان و نفوذ شاماست که بدون شک الهام بخش برای مدرن امروز موج تازه Instagram shutterbugs. اما اگر شما می خواهید برخی از راهنمایی حرفه ای فکر می کنم در مورد عکاسی از مواد غذایی کارگاه در ریو گراند, 1525 بلیک خیابان چهار شنبه, آوریل 29. از 2 تا 4 بعد از ظهر لذت بردن از تنقلات و نوشیدنی — اما تنها پس از شما قرار داده ایم یک حرفه ای photog راهنمایی و ترفندها به آزمون. یادگیری به کار زاویه و نور را که enchilada نگاه سکسی و اغوا کننده و خوشمزه به عنوان او بود فقط برای $35 در Eventbrite. در ضمن ما بهترین نکته برای گرفتن افسانه عکس مواد غذایی و مطمئن شوید که شما هنوز هم باید دوستان و خانواده حاضر به شام خوردن با شما ؟ همیشه ضربه محکم و ناگهانی همراه خود را و اگر آنها در حال نزدیک شدن به hangry, آج آرام.

It doesn't get any better than breakfast nachos and bedclothes at the Whiskey Biscuit's pajama brunch.گسترش

آن را دریافت نمی کند بهتر از صبحانه nachos در و bedclothes در ویسکی بیسکویت را پیژامه صبحانه.

بریجت چوب

چهار شنبه, آوریل 1
این آخر هفته علائم ویسکی بیسکویت سومین سالگرد و اذوقه رسان از کربوهیدرات هر دو مایع و جامد جشن برای تمام روز. نوار سوم سالانه پیژامه صبحانه اجرا می شود از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر روز چهار شنبه, آوریل 1; در حال حاضر هیچ نیاز به تغییر از سهامی خاص به کمی کمتر راحت اما بی نهایت بیشتر از نظر اجتماعی قابل قبول شلوار یوگا برای غذا. نشان می دهد در لباس خود را ست بدون شرم — همه ما از این است که شما با کف دست زدن در برخی از دئودورانت و قلم مو دندان های خود را. و در روز دوشنبه 2 مارس نشان می دهد تا پس از 3 p. m. برای برخی از جدی معاملات: همه مشترک است روز هفته ویژه خواهد بود در اثر تا نزدیک است. بنابراین انتظار می رود مبارک-ساعت قیمت گذاری برگر و بوربن معاملات (7 دلار برای یک چیزبرگر و سیب زمینی سرخ کرده 3 دلار برای یک پور از معیار بوربن) half-قیمت بال و ویسکی و اضافی 20 درصد تخفیف برای هر کسی که با این نسخهها کار در زمینه های پزشکی. بازدید از بیسکویت را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر از جمله نحوه ورود برای ده نفر happy-ساعت سادگی.

نگه داشتن خواندن برای آینده مواد غذایی و نوشیدنی لذت ببرید….

Anti-hunger activists start Hunger Action Day with training before heading to the state Capitol to meet with legislators.گسترش

ضد گرسنگی فعالان شروع گرسنگی در طول روز اقدام با آموزش قبل از رفتن به وزارت امور خارجه کنگره آمریکا برای دیدار با قانونگذاران.

اوان Semón

چهار شنبه, مارس 4
با ریاست جمهوری و وزارت کشاورزی ایالات متحده در حال حاضر تخمگذار محاصره به شهروندان خود آماده به حذف حدود 700 ، 000 نفر در حال حاضر دریافت فدرال ضربه محکم و ناگهانی (food stamp) مزایای گرسنه کلرادو شهروندان (که در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد برای دسترسی به مزایای آنها برخوردار از کسانی که در 42 ایالت های دیگر) در یک نقطه ضعف بزرگ. همین دلیل است که ائتلافی از بیش از سی ضد گرسنگی طرفداران — از جمله گرسنگی رایگان, کلرادو, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به اتصال مردم به منابع غذایی و لابی گری برای تغییر قانونی — ایجاد گرسنگی در طول روز اقدام در چهار شنبه, مارس 4. در ساعت 8 صبح شرکت کنندگان دیدار خواهد کرد در اسکاتلند مناسک ماسونی مرکز 1370 اعطای خیابان برای آموزش قبل از جابجایی به دولت و کنگره آمریکا برای دیدار با قانونگذاران. پاسخ دهید به صورتی در وب سایت خود را و بازدید از HFC وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد این روز از جمله سازمان قانونی اهداف برای سال.

پنج شنبه, مارس 5
سالانه kickoff به بولدر جشنواره بین المللی فیلم CineChef بازده در پنجشنبه 5 مارس با یک لفظ نبرد دو جنس (وجود دارد چاقو درگیر بعد از همه). این مردان در مقابل زنان به عنوان سرآشپزها برو سر به سر در بولدر را رامبراند حیاط 1301 خیابان صنوبر; هر تیم را به نوبه خود از فیلم الهام گرفته از کرایه با مهمانان رای گیری در بیشتر دلپذیر سینمایی نیش. شرکت سرآشپزها شامل لیندا Hampsten فاکس (به Bindery), Becca هنری (ChoLon) و کریس Royster (فلگستفف خانه). اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط برای 5:30 p. m. رویداد (100 دلار یا $145) هستند تا در حال حاضر در جشنواره وب ایران.

Alex Jump, Death & Co.'s lead bartender.گسترش

الکس پرش مرگ & Co.’s منجر متصدی بار.

دانیل Lirette

یکشنبه, مارس 8
جشن روز بین المللی زنان با برخی از baddest broads پشت نوار و بر روی جوجه های گوشتی به عنوان Ramble, هتل, 1280 25th, خیابان, میزبان یک زن-رو به جلو پذیرش و بازار روز یکشنبه 8 مارس. عضویت فقط تعداد کمی از دنور استثنایی سرآشپزها bartenders هنرمندان و کارآفرینان از 4 تا 7 بعد از ظهر; وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تصویب برنامه های از دانا رودریگز (سوپر مگا بین کار و کلاس) تنها Jasinski (Ultreia Rioja و بیشتر) Kodi Simkins (گرگ خیاط) و مل اشمیت (مرگ & Co.) الکس پرش HB(artender)IC در مرگ & Co., همچنین ایجاد یک کوکتل ویژه برای این رویداد. بلیط خود را $45 در دو بخش می شود شما همه شما می توانید خوردن یک کوکتل و این فرصت را به فروشگاه از شیک زن متعلق به کسب و کار. اضافی نوشیدنی در دسترس خواهد بود برای خرید با تمام بعد از ظهر را سود (به استثنای بازار خرید) رفتن به سازمان های غیر انتفاعی girls’ سازمان توسعه دختران, Inc.

پنج شنبه, مارس 12
ثروت از دنور یک لیست رستوران ها, اتحاد در زیر یک سقف در پنجشنبه 12 مارس به جمع آوری پول برای بنیاد ملی کلیه در آن سالانه جشن بزرگ سرآشپزها از غرب است. شروع در 6 بعد از ظهر Exdo رویداد مرکز 1399 35 خیابان را بازی میزبان به استعداد از مرگ & Co., بورس های Bindery Dos Santos, آمریکا, علم, El پنج Woodie فیشر و بیش از پانزده نفر دیگر رستوران ها و کافه ها در خدمت خود عجیب ترین گزش و نوشیدنی. و در حالی که بلیط ارزان نیست در $200, شما می صرف که بسیار در Lyft سواری به تنهایی تلاش برای حرکت از یک شهر به دیگری ضربه تا هر شرکت کننده eatery. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد در NKF سایت.

اگر شما می خواهید به انجام خوب و نوشیدنی نیز در روز شنبه, مارس 12 اما نمی مراقبت بسیار برای این شرکت از انسان رانندگی تا طلایی کوهپایه, پناهگاه حیوانات 580 مک اینتایر خیابان برای خود شراب و شوخ طبع جمع آوری کمک. از 6 تا 8:30 بعد از ظهر, نجات را باز درهای خود را به محلی از wineries از جمله بی نهایت میمون قضیه و بلانچارد خانواده شراب, بلوز, گروه دلتا Sonics و همکار دوستداران حیوانات. در حالی که ممکن است صدای بیش از حد بسیاری از Homo sapiens به تحمل در یک شب به قلب: وجود خواهد داشت مقدار زیادی از adoptable اعضای Canis familiaris و Felis catus گونه برای دیدار با. تمام درآمد حاصل از $25 بلیط (که شامل شش چشیدن شراب و همه حیوانات را دوست دارم شما می توانید رسیدگی) رفتن به پناهگاه; دریافت مال شما در حال حاضر در پناهگاه وب سایت و آماده شدن برای یک شب از شراب خوب و تله اعضای خانواده به شود.

Sip in style at Whiskies of the World (formerly the Whisky Extravaganza).گسترش

Sip در سبک در بندی از جهان (که قبلا ویسکی اغراق).

دانیل Lirette

جمعه, مارس 13
تور ویسکی-جشنواره مزه ویسکی پر زرق و برق تبدیل شده است Whiskeys جهان در سال 2020 اما در غیر این صورت مقدار باقی می ماند همان مورد بالا پایان رویداد که فرود در دنور در روز جمعه, مارس 13. حجاب به عنوان مثال هنوز هم تشویق می کند زن مهمان به همین “بلوز و شلوار” — پس ویسکی-دوست داشتن زنان بهتر raid مادر خود را در کمد لباس در جستجوی لباس های که هیچ کس در کلرادو است فرسوده از سال 1983 (اگر شما می توانید پیدا کردن یک قدرت صورتی کت و شلوار با خالی شانه و یک peplum قنتد, ژاکت, از همه بهتر است). اما ارائه خود را vestments تصویب تجمع در درب, شما درمان شود به همان گسترده مزه با بیش از 200 مارک و نور و غذا و فرصتی برای ثبت نام مزه کلاس. این رویداد اجرا می شود از 7 تا 9:30 p. m. در چهار فصل 1114 14th Street, و بلیط ($100 یا 150 دلار) در فروش در حال حاضر در Whiskeys جهان را از سایت. نرم افزار نکته: استفاده از کد PIGLOVE (نپرس) برای صرفه جویی 20 درصدی در پرداخت.

پنج شنبه, مارس 19
پارک شهر را در همان کافه, 2023 شرق, Colfax, خیابان, جشن چهارده سال در کسب و کار در این سال آن را یک دستاورد بزرگ برای هر رستوران ساخته شده حتی بیشتر چشمگیر است زیرا دنج ناهار نقطه یک غیر انتفاعی کمک مالی مبتنی بر eatery که هرگز قرار دادن قیمت در منوی آن است. شام پرداخت آنچه که آنها می توانند یا در greenbacks یا داوطلب ساعت و بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی هر کس لذت می برد سالم مواد غذایی در حالی که تحت درمان با عزت. و در همراهی با آن ماموریت این شرکت سالانه جمع آوری کمک در پنج شنبه, مارس 19 تا همه بخورند جشن و سرور است و برابری طلب امر: لباس “کلرادو dressy” که به معنی هر چیزی از محموله شلوار به لباس سفارشی و در حالی که هزینه بلیط $75 (که شامل صفحات کوچک از همان سرآشپزها و دانش آموزان در کافه کوک به کار آشپزی آموزش برنامه; دسر از محلی شیرین و مغازه ها و از جمله اختراع اتاق; حراج خاموش; و ارواح از قوانین ویسکی خانه) نیز وجود دارد که پرداخت آنچه شما می توانید و داوطلب گزینه های. سرگرم کننده اجرا می شود از 5:30 تا 8:30 p. m. در فضای گالری ضمیمه 95 جنوبی خیابان چروکی; پیدا کردن تمام جزئیات در همین وب سایت.

سهشنبه, مارس 31
شما ممکن است فکر می کنم Steamboat Springs است که بیش از حد به سفر برای شام, اما زمانی که برخی از دولت بهترین سرآشپزها در حال همگرا وجود دارد برای پنج دوره جشن علت ارزش شما باید دو بار فکر می کنم. در سهشنبه, مارس 31 Aurum Steamboat, 811 Yampa خیابان میزبانی یک وعده غذایی به نفع آشپز پاتریک Ayres از جدول تناوبی که مبتلا علاج سرطان مغز فقط 32. یک تیم از کوه سرآشپزها از Steamboat و Breckenridge (از جمله Ayres خودش) را در بازدید از سرآشپزها که شامل کارولین گلوور (آنت) جاش Niernberg (بن 707 نوار غذایی در Grand Junction) و الکس Seidel (کالای & ارائه); هر دو گلوور و Niernberg شد به تازگی اعلام کرد به نیمه نهایی برای جیمز ریش پایه بهترین آشپز کوه منطقه (Seidel در زمان خانه عنوان بهترین آشپز غربی در سال 2018). شام را دریافت دو ظروف در هر دوره — یکی گرم و یکی سرد هر دو با استفاده از همین موضوع ماده — سپس رای گیری به عنوان یک جدول که به عنوان آماده سازی آنها ترجیح می دهند. به نقطه خود را رزرو برای این جمع آوری کمک 250 دلار, تماس با سازمان الن کمپبل از طریق تلفن در 510-301-5200.

Spuntino chef/co-owner Cindhura Reddy (left) and chef Austin Nickel (center) are both James Beard Award semi-finalists and will make appearances at Women Cook.گسترش

Spuntino آشپز/co-owner Cindhura ردی (سمت چپ) و آشپز Austin نیکل (مرکز) هر دو جیمز ریش جایزه نیمه نهایی و حضور در زنان طبخ.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

دوشنبه, آوریل 27
جایگاه زن در (حرفه ای) آشپزخانه با توجه به زنان طبخ. شانزدهم سالانه جمع آوری کمک برای کار گزینه های برای زنان, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه رایگان آموزش آشپزی به زنان برنامه ریزی شده است جمعه, مارس 27 و آشپز ترکیب واقعی است که از دنور صحنه رستوران: Liliana Meyers (عضو سافتا), Cindhura ردی و آستین نیکل (Spuntino) دانا رودریگز (سوپر مگا بین کار و کلاس) پنه لوپه وانگ (یوان Wonton) کارولین گلوور (آنت) و بسیاری از بیشتر تبدیل خواهد شد خود را بهترین گزش از 6 تا 9 بعد از ظهر در EXDO رویداد مرکز (1399 خیابان 35). بلیط ($75 برای اتاق ایستاده, $125 برای پذیرش کلی در WOW وب سایت) شامل همه شما می توانید خوردن و نوشیدن به علاوه رضایت از دانستن اینکه شما در حال کمک به کسی که در راه خوشمزه حرفه ای.

اگر شما می دانید از تاریخ است که باید در این تقویم ارسال اطلاعات به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im