فراموش مبارزه با COVID-19: شما محافظت گوشی خود را ؟

(CBS محلی)- در چند ماه گذشته COVID-19 به شدت ما را تغییر هنجارهای. در حالی که هر کس اجتماعی فاصله پوشش و پاک کردن هر درب دستگیره در سه مایل شعاع آنچه در مورد جوانه آهن ربا همه ما در حفظ و چسب به ما انگشتان ما تلفن های همراه.

تلفن های همراه همیشه یک پناهگاه برای میکروب ها در واقع به طور متوسط تلفن همراه شامل هشت تا ده بار به عنوان بسیاری از میکروب ها به عنوان یک صندلی توالت. که ما با این نامرئی دشمن چگونه می تواند ما را گام به نگه داشتن تلفن های ما به عنوان استریل به عنوان امکان پذیر است در حالی که تمیز کردن وسایل باقی می ماند دشوار است در سراسر در بسیاری از مناطق شهرستان ؟ خوشبختانه چندین گزینه وجود دارد در دسترس است که نمی خواهد ترک شما را در رحمت از پیدا کردن باقی مانده و زمان آخرین مورد از دستمال مرطوب در سفر بعدی خود را به فروشگاه مواد غذایی.

یکی از این گزینه ها اینه مس مورد گوشی. اين محصول توسعه یافته توسط سه نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر که به دنبال به مردم از راه های غیر فعال برای محافظت از تلفن های خود را از COVID. این تلاش ها منجر به توسعه یک فرایند که در آن یک تلفن مورد می تواند پوشش در مس و تبدیل شدن به “ذاتا ضد بیماری زا.” در عبارت و مس است که به طور طبیعی ضد ویروسی و کشتن تقریبا همه چیز می آید در تماس با. در حالی که این موارد پوشش داده شده در مس آنها نیست خود را مهار تلفن همراه توانایی و براق باقی می ماند به اندازه کافی به اسلاید به جیب شما.

در مصاحبه با CBS محلی در مورد محصول بنیانگذاران نیک اوبراین گفت:” بسیاری از مردم شنیدن مس مورد گوشی و آنها فکر می کنم برخی از سنگین مس بلوک. منt واقعا نیست. We سعی کنید به نگه داشتن قابلیت های مشابه از هر تلفن دیگر مورد. ما نمی خواهید به مختل کسیs روزمره زندگی. We می خواهید آنها را قادر به ادامه با استفاده از تلفن خود را در همان راه آنها را همیشه انجام دهید, اما فقط باید این لایه حفاظت بر بالای آن.”

همکار موسس اسحاق Lichter همچنین افزود:”هفتماست که منفعل سیستم یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای ما. منt بزرگ بخواهید, مهم نیست که چه وضعیت است, به درخواست کسی برای تغییر روال روزمره خود را. We می خواهید این طوری آنها را قرار داده و آن را بر روی تلفن خود را مورد, و فراموش نکنید در مورد. منt که همه آنها باید انجام دهید, این است که آن را بر روی تلفن خود را و فراموش مورد آن.” به عنوان پاداش اضافه شده برای هر کسی که خرید یک شتر مس مورد تلفن افسر ارشد عامل و سوم از بنیانگذاران اندرو Medland نیز به اشتراک گذاشته شده است که این شرکت اهدا خواهد شد یک مورد تلفن به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران برای هر واحد به فروش می رسد.

در حالی که تلفن های تخصصی موارد می تواند حفاظت از دستگاه خود را در رفتن وجود دارد گزینه های بیشتری را برای مردم به دنبال پاکسازی خود cellulars در راحتی از خانه. یکی از بزرگترین سلاح در برابر coronavirus استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور و محصولات مختلف ارائه راه هایی را که پاک کننده قدرت را به خانه خود را.

با انجام یک جستجوی سریع مصرف کنندگان آنلاین می توانید محصولات مختلف مانند لامپ ماوراء بنفش و جادو است که می تواند درخشش یک ویروس کشتار نور بر روی هر دستگاه برگزار شد در زیر آنها را. لامپ مانند XBOCMY میکروب کشی اشعه ماوراء بنفش نور لامپ تبلیغ توانایی ضد عفونی کردن گنجه کل و به رخ کشیدن از 8000 ساعت طول عمر. این محصول تولید کنندگان را هشدار به خریداران به لمس و یا نگاه مستقیم به اشعه ماوراء بنفش لامپ است که می تواند مضر برای چشم و پوست است.

برای متمرکز پاک نیز وجود دارد اختصاص داده شده تلفن همراه ایستگاه های مانند PhoneSoap بی سیم اشعه گوشی های هوشمند تمیز کردن صورت. این PhoneSoap اشعه ماوراء بنفش مورد و مشابه محصولات اجازه می دهد تا شما را به ترک خود دستگاه مهر و موم شده در داخل برای تعیین مقدار زمان به عنوان آنها لعنتی با اشعه ماوراء بنفش موثر فسخ هر گونه ویروس و یا باکتری است.

در حالی که هیچ کدام از این محصولات به تنهایی می تواند اطمینان شما خواهد شد 100 ٪ امن از COVID-19 هر احتياط کمک می کند. شستن دست های خود و پوشیدن ماسک امری رایج تبدیل شده که جسارت دور از خانه در سن coronavirus شاید آن زمان برای اضافه کردن برخی از تلفن های بهداشت به روال خود را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر