علاوه بر این یک بار در هر 10 سال شمارش انجام شده توسط اداره آمار ایالات متحده ساکنان گلن در Glenview خواسته شده است که برای شرکت در یک جداگانه سر دفعات مشاهده شده است.

این روستا درخواست کلاه قدیمی برای ساکنان کارشناسی ارشد-برنامه ریزی شهر در یک شهر در محل سابق Glenview Naval Air Station.

                                                                                                                                                                                                                       

در واقع گلن سرشماری برگزار شده است هر ماه ژوئن برای 20 سال است. بیش از آن زمان هر فرد فرمول هدایت کرده است توزیع حدود 300 میلیون دلار به شش مالیات بدن.

رسما شناخته شده به عنوان افزایش مالیات تامین مالی منطقه سرشماری سالانه تعداد استفاده می شود برای محاسبه چقدر در مالیات بر املاک — تعلق طریق ارزش افزوده و توسعه در منطقه — توزیع خواهد شد.

شش اشخاص که به اشتراک گذاری ثروت هستند: نرتهبروک/Glenview منطقه 30; Glenview منطقه 34; Glenbrook دبیرستان منطقه 225; Glenview پارک منطقه; Glenview کتابخانه های عمومی و روستای Glenview.

یک TIF منطقه اقتصادی و ابزار توسعه است که در آن ملک ارزش های یخ زده برای محلی مالیات بدن برای یک دوره از سال در حالی که مالیات جمع آوری شده در افزایش ارزش ملک به سمت پیشرفت عمومی در این منطقه است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما Glenview یک مورد خاص است.

“من تا به حال برای رفتن به اسپرینگفیلد و مدافع قانون جدید برای TIF گفت:” نانسی Firfer یک دیرین روستا ساکن که به عنوان ایجاد کرد رئیس جمهور از سال 1993 تا 2001 نظارت فرایند است که تنظیم صحنه برای توسعه است.

پس از آن دولت قانون به طور خودکار واجد شرایط هر بسته پایگاه نظامی از بیش از 500 هکتار به طور خودکار واجد شرایط به عنوان یک TIF منطقه.

راه اندازی در سال 1937 Glenview Naval Air Station شد اصلی مرکز آموزش برای دانشجویان نیروی دریایی. دولت فدرال در سال 1993 تصمیم به پایه دیگر مورد نیاز و آن را بسته و دو سال بعد.

در این فاصله روستای مقامات یک مورد برای کنترل محلی. در اواخر سال 1993 روستا داده شد مقام های وزارت دفاع برای برنامه ریزی و اجرای توسعه مجدد آلاینده 1,121 هکتار سایت.

“ما تصمیم گرفتیم که ما می خواستم به اتهام زیرا این امر می تواند بیش از حد از تاثیر اگر آن را اشتباه رفت و گفت:” همین اوون معاون ایجاد کرد مدیر. اوون که تا به حال از بازنشسته نیروی دریایی استخدام شد برای مدیریت گلن پروژه شده است و با ایجاد کرد پس.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات می خواستم آن را به یک تلاش مشترک. نیروی کار در تمام حوزه های قضایی ایجاد شد و از مد افتاده استفاده مجدد از برنامه ریزی برای اموال ترسیم اهداف توسعه است.

به جای اینکه منجمد از افزایش مقدار از اموال مالیات اشخاص دیگر بودند به بازپرداخت شود.

“یکی از دلایل TIF یک کلمه چهار حرفی است مدارس تکیه زیادی بر املاک مالیات” اوون گفت. “ما قرار داده و ما در TIF قانون توانایی پرداخت را به هسته های قضایی به آنها را کل بر اساس سالانه.”

به تاریخ TIF تولید شده حدود 500 میلیون دلار است. حدود 300 میلیون دلار بوده است پرداخت شده به عنوان “اطمینان کامل” پرداخت.

آمار و ارقام ارائه شده توسط این روستا برآورد سال 2020 افزایش در حدود 30 میلیون با 20 میلیون دلار برای توزیع شود. که شامل حدود 8 میلیون دلار برای Glenbrook دبیرستان منطقه 225.

این منطقه با استفاده از درآمد برای عملیات عمومی به عنوان یک نتیجه از افزایش ثبت نام از گلن به گفته سخنگوی Tarah o’connell.

این مدرسه در سال بیش از 370 نفر از دانشجویان گلن با حضور Glenbrook جنوبی. را پرداخت کل است یک جایگزین برای پرداخت مالیات است که جمع آوری شده اند و اگر خانه در گلن نمی شد در یک TIF.

“بر اساس محاسبات ما این مبلغ پرداخت شده است تقریبا همان مقدار که ما دریافت کرده اند که از اموال مالیات” اوکانل گفت.

حدود 5500 نفر در 15 مناطق مسکونی از گلن حسابداری برای حدود 12 درصد از روستا جمعیت.

گلن ساکنان می تواند بازگشت یک هزینه پستی پرداخت پاکت و یا تکمیل سرشماری آنلاین. در سال های گذشته نمایندگان ایجاد خواهد دست کشیدن بر روی درب در آدرس جایی که ساکنان نشده بود پاسخ داد اما اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد در این سال با توجه به کروناویروس است مشخص شود.

این TIF منطقه منقضی خواهد شد در دسامبر. 31, 2022, بنابراین وجود خواهد داشت و تنها دو سالانه سرشماری می شمارد.

آیا کار می کند ؟ اوون گفت: توسعه اقتصادی رهبران از روسیه به مکزیک, کانادا و آلمان آمده اند به Glenview آن را به اتمام.

“اثبات شده است در تعداد افرادی که گلن به پیدا کردن آنچه که ما و چگونه ما آن را انجام,” او گفت:.

علاوه بر توسعه مسکونی گلن شامل 84 هکتار از خرده فروشی و استفاده تجاری از جمله گلن Town Center; شرکت پردیس; بیش از 400 هکتار از ورزش و اوقات فراغت, فضای, از جمله منحصر به فرد گلن باشگاه گلف; مقر پلیس; یک ایستگاه آتش و Metra ایستگاه قطار.

ایجاد کرد مقامات می گویند که این پروژه موفقیت آمیز بوده است.

“این یکی از اهداف ما — این پروژه تا به حال به پرداخت هزینه برای خود” اوون گفت.

گلن نیز تبدیل به بخشی از شهر به جای یک stand-alone نهاد چراکه قبل و بعد از عکس.

“شما واقعا نمی توانید بگویید که در آن بود” Firfer گفت: سابق نیروی دریایی ایستگاه. “آیا این حادثه اتفاق می افتد.”

• پیوستن به www.Facebook/groups/EverythingGlenview و بخشی از Glenview جامعه که در حال رشد وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de