The Iceman Cometh: Keenan Griscom است که هیچ اجتماعی کوهنورد

هنگامی که شما پوسته پوسته یخ زده آبشار نوسانی تیغ تیز تبر زیادی وجود دارد که می تواند به اشتباه است که توضیح می دهد که چرا ناهموار ورزش یخ نوردی شجاعانه ترین شکل نوردی.

اصلی خطر سقوط است. در ورزش کوهنوردی, هر کس می افتد; کوهنوردان در نظر گرفتن سقوط از خشک سنگ “امن است.” اما در یخ نوردی حتی یک سقوط فاجعه بار می تواند باشد مثلا اگر کوهنورد گربه گرفتن یک لبه در راه پایین (فاجعه بار پا آسیب) و یا تبر می رود پرواز (فوری impalement).

بنابراین ماهر یخ کوهنورد براش کنار افکار سقوط — یک گزینه نیست! — و به جای تمرکز بر کمی کمتر ویرانگر و چالش باد نیروی باد به عنوان مثال و تلخ و سرد شرایط است که می تواند ایجاد هیپوترمی سرمازدگی و نوع مه مغز است که منجر به ضعف در تصمیم گیری.

گرسنگی و خستگی قرار گرفتن در معرض بهمن — لیستی از خطرات همچنان ادامه دارد. و پس از آن وجود دارد یخ خود را که کوهنوردان باید یاد بگیرند به عنوان خوانده شده. آن را بخوانید و شما می توانید آن را ذوب اواسط صعود و یا تبدیل شدن به چنان شکننده است که در این مرحله در حالی که شما در حال رانندگی یک پیچ به آن است.

بهترین برنامه به چپ چپ. پس از همه, یخ موقت است. در این هوای سرد ناپایدار محیط زیست ورزشکاران تنها می توانید تعداد خود را.

“شما باید قادر به مقابله می گوید:” شانزده ساله Keenan Griscom جهان-کلاس یخ کوهنورد که در اروادا و امید به nab یکی دیگر از اولین محل در پایان 2020 UIAA یخ نوردی قهرمانی جوانان جهان در کیروف روسیه در ماه آینده.

با وجود خطر شدید همراه با ورزش, Keenan شده است معتاد به یخ نوردی پس از او پنج ساله بود زمانی که او صعود عمودی یخ برای اولین بار با پدرش گلن Griscom.

“من قویا معتقدم که هر کسی که می گوید آنها می توانند چیزهای که دوست دارم چون از بچه های خود را فقط با استفاده از کودکان خود به عنوان بهانه ای می گوید:” گلن دیرین تفریحی کوهنورد و مدیر فروش برای اردوگاه ایالات متحده آمریکا, جهان سوم بزرگترین تولید کننده نوردی دنده.

گلن شروع به بالا رفتن در ساحل شرقی در سال 1992. تلاش خود را برای ماجراجویی در نهایت او را در سراسر کشور به پارک ملی صهیون که در آن او کار می کرد به عنوان یک کوهنورد در, جستجو و نجات تیم در اواخر 1990s قبل از حرکت به کلرادو یک کوهنورد بهشت در سال 2000 و حل و فصل به موقعیت فعلی خود را با اردوگاه ایالات متحده آمریکا است.

با توجه گلن شور و شوق برای بالا رفتن از هیچ یک از زمانی که در سال 2007 او به معنای واقعی کلمه طناب پسرش — سپس حساس کودک پیش دبستانی با وحشی مو — به بالا رفتن خود را شریک. “ما صرف بیشتر از زمان ما trad climbing, Keenan, توضیح می دهد, با اشاره به سبک سنتی از سنگ نوردی که در آن کوهنوردان جای تمام تجهیزات خود را و آن را حذف هنگامی که یک زمین کامل است. که چگونه تمام سنگ نوردان تفریح و سرگرمی لذت می برد تا زمانی که ورزش کوهنوردی در زمان خاموش; از طریق 1980s, trad بود به سادگی به نام “بالا رفتن.”

Keenan ندارد خاطرات بسیاری از کسانی اولیه صعود گشت و گذار اما همه چیز را به تمرکز در اطراف 2009 زمانی که گلن و همسرش, تانیا Griscom در زمان پسر خود را در یک سفر جاده ای به Ouray Ice Park, یک مرد ساخته شده از یخ-بالا رفتن مکه در Uncompahgre تنگه از سن ژوئن جنگل ملی با سه مایل عمودی زمین و بیش از یک صد یخ و مخلوط صعود.

پس دنده تولید کنندگان را ندارد و بچه شیطان و موذی-اندازه یخ ابزار (که می خواهد به بازوی پنج ساله با تبر?), گلن تا به حال به MacGyver آن با استفاده از یک اره اهن بری و چرخ برای مقاوم سازی مجموعه ای از یخ ابزار.

تانیا به خاطر قرار دادن او kindergartner در belay. Keenan نبود کاملا به اندازه کافی قوی برای نفوذ یخ با کوچک خود را محور تا گلن trailed چهل پوند پسر مطمئن شوید که ابزار گیر به کوه.
Keenan صعود 45-پا در طول مسیر که اولین تفرج و Griscoms دوست های خود را با شور و شوق خود را ، اما اگر نیست آن را برای یخ نوردی وجود دارد نمی تواند یک Keenan در همه.

گلن و تانیا Griscom شده اند ساخت سالانه حج به Ouray از سال 2004 سال پس از ملاقات آنها در Ouray Ice جشنواره است. تانیا بود یک تازه کار چک کردن ژانویه یخ متحرک با یک دوست و گلن نصب همسر آینده خود را برای اولین جفت از یخ نوردی در یک نسخه ی نمایشی غرفه.

“من برای گواهینامه رانندگی خود را برای وثیقه برای, چکمه,” گلن به یاد می آورد. با نگاهی به گذشته او احتمالا نیاز به استخدام تاکتیک اب زیر کاه از تانیا بود به همان اندازه تحت تأثیر قرار نمیگیرند. دو ازدواج کرده که در ماه سپتامبر و نیست وقت زیادی را بر روی زمین جامد.

گلن و تانیا صرف تعطیلات آخر هفته خود را سنگ یا یخ نوردی در کلرادو و فراتر از آن. زمانی که Keenan وارد در سال 2004 در آنها بسته بندی شده به او در طول سفرهای یک روزه و چند روزه پیاده گشت و گذار. “ما در زمان Keenan در همه جا” تانیا به یاد می آورد. “او در طبیعت نوردی. که خود زندگی است.”

Keenan صعود خارج از منزل تقریبا به طور انحصاری تا زمین Treks طلایی باز در سال 2014. او بلافاصله پیوست, باشگاه رقابتی بالا رفتن از تیم و شروع به رقابت در بولدرینگ و ورزش-کوه نوردی مسابقات تحت نظارت Carissa ناخالص سر مربی در زمین Treks.

در حالی که Keenan سرآمد در سنگ نوردی و احساسات شخصی خود بودند و یخ نوردی و مخلوط نوردی که شامل تراورس هر دو سنگ و یخ است. مشکل این بود که نه یخ – و نه مخلوط با بالا رفتن از مسابقات بودند واقعا چیزی که در ایالات متحده — برای بچه ها نیست به هر حال. در حالی که جوانان ورزشکار می توانید درخواست برای رقابت در Ouray Ice جشنواره به عنوان مثال فقط تعداد کمی از آنها پذیرفته شده و آنها در مقابل برخی از ورزشکاران در جهان است. از شصت و رقابتی یخ نوردان بیرون آمدن از ایالات متحده تنها تعداد انگشت شماری هستند که زیر هجده سال است.

وجود دارد که هر یک در همه است که تا حد زیادی به لطف حرفه ای هسته کوهنورد مارکوس گارسیا — آنها Rock and Ice magazine جف جکسون یک بار به نام “بهترین کوهنورد شما هرگز از شنیده می شود.” در طول دهه های طولانی سنگ و یخ و مخلوط-زمین نوردی حرفه ای, گارسیا قرار داده است تا بیش از 200 اولین صعود. او در حال حاضر در رتبه ششم در جهان فوق العاده شجاعانه و انضباط سرعت یخ نوردی. خود واقعی میراث گرچه ممکن است سهم خود را به جوانان نوردی.

Marcus Garcia became Keenan Griscom's coach.

مارکوس گارسیا شد Keenan Griscom مربی.

lifeuphighcolorado.com

معمولا شناخته شده توسط آن نام فرانسوی اتحادیه بینالمللی des Associations d’Alpinisme (UIAA) بین المللی سنگ نوردی و کوهنوردی فدراسیون بدن حاکم برای جهانی یخ نوردی مسابقات. ورزشکاران از بیش از سی کشور شرکت در این سازمان سالانه یخ نوردی جام جهانی مدار به عنوان به خوبی به عنوان آن سالانه خود در مسابقات قهرمانی جهان است. اما یک کوهنورد باید حداقل شانزده سال به بالا رفتن در برابر بزرگسالان در UIAA جام جهانی و پس از چند دهه از رقابت در UIAA-اسپانسر مسابقات گارسیا متوجه شدم که اگر جوان یخ نوردان قرار بود به یک فرصت برای رقابت در این کشور او ممکن است مجبور به ایجاد آن است.

گارسیا بوده و آموزش جوانان سنگ نوردان در شهر خانه خود را از Durango از سال 2004 به عنوان یک راه برای به اشتراک گذاشتن شور و شوق خود را با نسل بعدی. “من تا به حال مربیان بزرگ وقتی که من بود و مهم بود که برای حمل آن به جلو” او می گوید.

او تصمیم گرفت برای ایجاد یک جوانان یخ نوردی رقابت در Durango: آمریکای شمالی جوانان, یخ نوردی قهرمانی. البته اگر او از رفتن به نگه داشتن مانند یک مسابقه از او می خواهم نیاز به رقبا و هیچ کدام از بچه ها به او آموزش داده می دانست که چگونه به یخ-صعود…نشده است. پس از او پرسید: برخی از دانش آموزان جوان اگر آنها علاقه مند می شود در یادگیری چگونه به یخ-صعود. آنها مشتاق بودند و گارسیا به زودی آموزش پنج تن از آنها.

مدیریت یخ ابزار و تزویر بود اما گارسیا protégés نشان داد بسیاری از وعده. هنوز هم وجود دارد مانع بزرگ دیگری که تا به حال به غلبه قبل از او می تواند میزبان یخ رقابت در Durango: زیرساخت — به طور خاص یک فقدان آن است.

یخ نوردی مسابقات نیست در واقع برگزار می شود بر روی یخ. “که نمی تواند عادلانه به رقبا به دلیل یخ دائما در حال تغییر است” توضیح می دهد که گارسیا. به جای رقابت در طبیعی, یخ, یخ نوردان صورت خاموش در پانل های تخته سه لا ساخته شده است به تقلید دشوار یخ نوردی در مسیرهای.

گارسیا ساخته شده چهل-توسط-دوازده-پا تخته سه لا ساختار بالا رفتن و سپس با استفاده از یک جرثقیل برای بلند کردن آن را به محل در بوککلی پارک در مرکز شهر دورانگو. که در تاریخ 30 و 31, 2014, ده کوهنوردان از کلرادو ، مونتانا و کانادا رقابت در اولین متحده جوانان یخ نوردی مسابقه که شامل دو صلاحیت دور و دور نهایی.

در حالی که این رویداد ممکن است یک مشارکت “این یک موفقیت بزرگ بود” گارسیا می گوید: “از آنجا که آن را هموار راه را برای ایالات متحده آمریکا جوانان یخ تیم است.”

آمریکای شمالی جوانان, یخ نوردی قهرمانی باز بود به کوهنوردان سنین سیزده و تا Keenan Griscom نمی تواند شرکت در سال 2014. اما برخی از ایالات متحده ورزشکاران که رقابت — superstar, Liam پرورش گنجانده شده است — را به خوبی انجام داد که UIAA و the American Alpine Club, امریکا, قدیمی ترین سازمان غیر انتفاعی برای کوهنوردان خواسته گارسیا به سفر خود به 2016 زمستان بازی های المپیک جوانان در لیلهامر نروژ برای ایجاد آگاهی در مورد یخ نوردی.

جوانان, یخ نوردی, در, فرانسه, روسیه, سوئیس و کره جنوبی اما تقریبا در همه جا دیگری گارسیا می گوید آن را “لاغر است.”

Marcus Garcia here climbing outside of Silverton.گسترش

مارکوس گارسیا در اینجا نوردی در خارج از سیلورتن.

عکس از دن Holz, حسن نیت ارائه میدهد از عقاب

در حالی که گارسیا می خواستم به فشار یخ نوردی در خارج از کشور او نیز ایجاد آگاهی در کلرادو. او خریداری سنگ, سالن, سرپوشیده بالا رفتن نقطه در Durango در سال 2016 چرا که او می خواست برای دیدن بیشتر ورزشکاران جوان اکسل در بالا رفتن و که در ماه دسامبر او به میزبانی یکی دیگر از بزرگ یخ نوردی رقابت در Durango این UIAA جهانی یخ نوردی جام. پس از این مسابقه صعود ساختار در حال حاضر ساخته شده است, گارسیا برگزار شد یکی دیگر از آمریکای شمالی جوانان, یخ نوردی قهرمانی بیش از حد. آن را هزینه $70,000 برای قرار دادن در هر دو حوادث و گارسیا با تکیه بر کمک های مالی از حامیان مالی از جمله اردوگاه ایالات متحده آمریکا است. او همچنین کمک $10,000 را از جیب خود.

این Durango رقابت تنها تحریم بین المللی UIAA جهانی یخ نوردی جام جهانی در آمریکای شمالی و در طول فصل 2016-2017. اما آنچه مهم بود برای Griscoms بود که Keenan شد و در نهایت به اندازه کافی برای ورود به همراه جوانان قهرمانی بین المللی یخ نوردی رقابت است.
پس از آن سیزده سال در رقابت چندین جوانان, حوادث, مقدماتی در دور مقدماتی و خرد کردن آن در نهایی که در آن او و کوهنورد کودی استیونسون گره خورده است برای اولین بار.

پس از بسته بندی تا هر دو یخ نوردی حوادث گارسیا شروع به قرار دادن با هم برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا جوانان یخ نوردی تیم به نمایندگی از ایالات متحده در UIAA-حمایت یخ نوردی مسابقات در سال 2017. اولیه تیم متشکل از هفت ورزشکار از جمله Keenan که می خواهم آموزش با گارسیا در یخ نوردی اردوگاه. که در فوریه, گارسیا در زمان باند به Guillestre فرانسه به رقابت در UIAA جهانی جوانان, جام جهانی سری رویداد است.

برای کمک به صندوق سفر و انتخاب کنید تا در آینده صورتحساب برای جوانه زدن ورزشکاران که در غیر این صورت مبارزه به تحمل هزینه های ورزشی مانند کوهنوردی, گارسیا تاسیس غیر انتفاعی Kidz سنگ.

این مسابقه در Guillestre شد Keenan, اول, جهانی, جوانان, جام جهانی, رقابت و جوان کوهنورد یخ ساخته شده آن را به نهایی در هر دو یخ نوردی رشته سرعت و سرب است. سرعت یخ نوردی شامل مسابقه تا یخ چهره برای زمان منجر یخ نوردی سنج یک ورزشکار توانایی استاد یک مسیر دشوار. در Guillestre که در آن بیش از سی و ورزشکاران از سراسر جهان به رقابت پرداختند Keenan قرار می گیرد نهم در سرب و ششم در سرعت. ایالات متحده آمریکا جوانان یخ نوردی تیم سوم به طور کلی.

این رویداد واقعا سوخت Keenan رقابتی آتش. “خیلی باحال بود به رقابت در کشور های مختلف در سطح کلاس جهانی,” او می گوید.

در کلرادو, Keenan از سر آموزش برای ورزش کوهنوردی و بولدرینگ مسابقات در زمین Treks طلایی. اما او به زودی احساس antsy. “من می خواستم به صرف زمان بیشتری برای آموزش یخ نوردی” کینان می گوید: — پس ناخالص خود را مربی او را تشویق به تغییر تمرکز خود را به خشک مخروط یک شکل از سنگ نوردی که در آن یخ محور استفاده می شود برای صعود راک است که نه تحت پوشش در برف یا یخ.

در پایان سال 2017, Keenan کاربردی برای رقابت در Ouray Ice جشنواره در ماه ژانویه 2018. او یکی از جوانترین ورزشکاران پذیرفته رقابت او قرار داده سیزدهم در سرب بالا رفتن رویداد و ششم در سرعت.

Keenan Griscom winning the UIAA Youth World Cup in Finland.گسترش

Keenan Griscom برنده UIAA جوانان در جام جهانی در فنلاند.

حسن نیت ارائه میدهد از Keenan Griscom

پس از Ouray, Keenan پیوست گارسیا و بقیه ایالات متحده آمریکا جوانان یخ نوردی تیم در ملبون, Liechtenstein, برای 2018 UIAA یخ نوردی قهرمانی جوانان جهان. این تیم دستگیر چهارم-محل پایان, اما, Keenan کاملا دریافت تمجید او می خواهم برای امید. پس از ساخت آن را به نهایی او تضعیف خاموش نگه دارید و قرار دادن پایین تر از حد انتظار است.

“نگه می دارد برای این مسابقات بسیار خاص” گلن توضیح می دهد. “یکی از بزرگترین مزیت هر خارجی رقیب است که دسترسی به امکانات است که با استفاده از ویژه نگه می دارد ساخته شده از رزین و فولاد است.”

پس از Keenan کاهش یافت و در لیختن اشتاین او و پدرش تصمیم به ساخت یک خشک-قطعه سازی, آموزش دیوار در حیاط پشت. نتیجه این شد 21-پا-طولانی 8-پا-عمیق تخته سه لا ساختار با سه 7-پا اقشار تحت پوشش در رزین و جراحی دارد. دیوار تنها یکی از نوع خود در کلرادو و جذب طرفدار کوهنوردان از سراسر کشور از جمله لیام پرورش تایلر Kempney و کریس Snobeck, اولین آمریکایی به صعود یک خط بالاتر از آسمان, D15-درجه خشک-قطعه سازی مسیر است که در حال حاضر سخت ترین تایید صعود در ضبط.

Snobeck ملاقات Keenan در سال 2016. “که در آن نقطه او فقط می خواهم شروع به یخ و مخلوط نوردی و بسیاری از آنچه که او انجام شده بود در تلاش بود تا این رقم را,” Snobeck می گوید. چاشنی طرفدار کوهنورد شد یک مربی به Keenan و به او کمک کرد تا توسعه هر دو مهارت های خود را و روانی شکیبایی. “خیلی زود به یکی از بچه ها واقعا شروع به هل دادن درجه. او می خواست به دانستن بیشتر و بیشتر” Snobeck به یاد می آورد. “زمانی که ما شروع به صرف زمان بیشتری را با هم.”

Snobeck می گوید او از لحاظ روحی برای دیدن Keenan پیشرفت از “راه های سخت” به “تقریبا غیر ممکن است مسیرهای” و او احساس 2020 خواهد بود Keenan بهترین سال است. که گفت بسیاری با توجه به اینکه Keenan موفق به کسب یک مدال طلا در سرب نوردی در سال گذشته در یخ نوردی قهرمانی جوانان جهان در Oulu, فنلاند که در آن ایالات متحده خود را در تیم جوانان قرار داده شده و دوم به طور کلی. “من سومین رقیب به صعود و تنها به بالا از مسیر” Keenan به یاد می آورد. “این یکی از کسانی که کامل بالا رفتن رقابت مسیرهای.”

ساخت آن را به بالا احساس می شود “عجیب و غریب و غیرواقعی است.” پس از صعود کرد, Keenan تا به حال به نظاره نشست و صبر کنید برای هفت بیشتر ورزشکاران تلاش های خود را که nerve-racking. اما در پایان او در بالا آمد.

وجود دارد بیشتر در رقابت های پیش رو است. در حالی که یخ نوردی نیست در حال حاضر المپیک, ورزش, بسیاری از ورزشکاران امیدوار هستند که تغییرات این دهه است. به منظور آن را به 2022 پکن بازی های المپیک زمستانی, کمیته بین المللی المپیک را به تصویب یخ نوردی پس از شهرستان میزبان تسلیم پیشنهاد شامل ورزش است. اما که می تواند اتفاق می افتد. “آن را به دنبال بیشتر و بیشتر شبیه به یخ نوردی را به زمستان بازی ها” گارسیا می گوید و اشاره کرد که سنگ نوردی به تازگی تایید شده برای این سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. امیدوار به درخواست تجدید نظر به مخاطبان جوان در سال 2016 المپیک مجاز یک بسته جدید گرم-آب و هوا و حوادث و سنگ نوردی شد.

اگر یخ نوردی تایید شده برای 2022, Keenan آماده خواهد شد.

برای دو سال گذشته او شده است قادر به رقابت در CityROCK را یخ جشنواره سالانه چند روز خشک-قطعه سازی رویداد در کلرادو اسپرینگز است که به تازه کار و جوانب یک فرصت برای شرکت در یخ و مخلوط بالا رفتن. نوامبر رقابت است در حدود دوازده سال اما جوانان شرکت کنندگان تنها مجاز به صعود پس از 2017. Keenan شد واجد شرایط در سال 2018 زمانی که او قرار می گیرد اولین بار در جوانان را بدست آورد; او آمد و در دوم در سال 2019.

او ادامه داد: برای رقابت در Ouray Ice جشنواره از جمله 25 سالگرد رویداد ماه گذشته هنگامی که او بر 17 در برابر برخی از بهترین کوهنوردان جهان است. او در حال حاضر آموزش برای یک زن و شوهر از سال 2020 UIAA جام جهانی, مسابقات, بیش از ماه آینده در فنلاند و کیروف. اما این بار گارسیا نخواهد بود در کنار او.

Keenan Griscom dangling on a climb outside of Lake City.گسترش

Keenan Griscom آویزان بر یک صعود خارج از لیک سیتی.

حسن نیت ارائه میدهد از Keenan Griscom

در حالی که او در آموزش ورزشکاران جوان در ایالات متحده آمریکا جوانان, یخ نوردی, تیم گارسیا همچنین رقابت برای ایالات متحده آمریکا یخ تیم برای مدت چهار سال. او نمی خواهد در سال 2020 تیم ، “من به پایان رسید تا ششم در جهان, در, سرعت, شد و انتظار می شود در ایالات متحده آمریکا یخ تیم دوباره در این سال, اما من آن را” گارسیا توضیح می دهد.

“ما با قرار دادن یک تماس برای برنامه های کاربردی در اکتبر و ما دریافت 53 برنامه های کاربردی برای سی لکه می گوید:” کارولین پل یک سخنگوی طلایی-بر اساس کوهنوردی غیر انتفاعی. “برای انواع دلایل مارکوس را ندارد این تیم است.”

او کمی ترش است. چرا که در علاوه بر این به خود ایالات متحده آمریکا یخ تیم نقطه به نقطه دیگر ورزشکار, the American Alpine Club, قرار می دهد که با هم رسمی تیم به رقابت برای ایالات متحده در بین المللی یخ نوردی مسابقات نیز در زمان بیش از جوانان یخ نوردی تیم که گارسیا آغاز شده بود.

“من نامه ای ضمن تشکر از من برای آوردن جوانان و ایجاد ورزشکاران بزرگ اما گفته شد که آنها دیگر مورد نیاز من” گارسیا می گوید.

شده اند وجود دارد “سوء تفاهم در همه طرف و تاسف عدم ارتباط می گوید:” پل. “مارکوس شده است و یک مربی فوق العاده ای است و رانده جوانان دسته رو به جلو در راه های بسیاری.” او در هر دو مرکز آموزش و مربیگری “یک دارایی بزرگ” برای جوانان محلی.

امروز آمریکا جوانان یخ تیم متشکل از کوهنوردان از سراسر کشور است. “ما هنوز در حال کار را از طریق بسیاری از دردهای در حال رشد,” پل اضافه می کند. “برای دو فصل گذشته ما با تمرکز بیشتر در یک سازمان مدیر تیم از هر رسمی مربیان است که در آن سردرگمی در می آید.”

به عنوان اصلی مربی برای ایالات متحده آمریکا جوانان, یخ نوردی, تیم گارسیا کمک ده ها تن از کوهنوردان جوان اکسل ورزشی, اما او می گوید: نتیجه نهایی بزرگ بود به تماشای آنها در توسعه اعتماد به نفس, اعتماد به نفس و مهارت های زندگی.
“اگر آن را به حال شده است برای مارکوس, Keenan هرگز آغاز رقابت در یخ نوردی, مسابقات,” گلن می گوید.

و گارسیا در ادامه به مربی Keenan از Durango دادن او به تمرینات کامل طلایی. “Keenan است که یک ورزشکار باور نکردنی اما او هم واقعا احترام به محدودیت های خود و می خواهد به آنها را به نقاط قوت” او اشاره می کند.

It's onward and upward for Keenan Griscom.گسترش

از آن به بعد و به سمت بالا برای Keenan Griscom.

آنتونی دوربین

داشتن برنده رقابت های بین المللی, Keenan در حال حاضر انجام بیش از برخی از ورزشکاران را در طول کل مشاغل و او فقط گرفتن آغاز شده است. “من فکر می کنم Keenan رفتن به بزرگ بعدی-نام کوهنورد در ورزش” Snobeck می گوید.

آن را آسان به ریشه برای Keenan, یکی از کسانی که آتیپیک نوجوانان است که می تواند در یک مکالمه جالب و نمی دریغ به نگاه بزرگسالان در چشم هنگامی که او صحبت می کند. در حالی که برخی از ورزشکاران حرفه ای هستند خودخواه, Keenan نرم-صحبت فروتن و مشارکتی. “او یکی از مهمترین و پایه کوهنوردان من ملاقات می گوید:” Snobeck.

“Keenan وجود دارد وقتی که من برای اولین بار شروع به مربیگری. او بچه ای است که همیشه می آید به تمرین با یک لبخند بر روی صورت خود را و برخی از سرگرم کننده جوراب” ناخالص اضافه می کند. “هم تیمی های خود واقعا نگاه کردن به او.”

بسیار با انگیزه به, بهبود, Keenan همیشه مایل به گوش دادن و او را می پذیرد بازخورد. به عنوان گارسیا آن را قرار می دهد “او به رسمیت می شناسد نقاط ضعف و انتقاد.”

در آن طول می کشد زمان و تعهد به رقابت در سطح نخبگان و در حالی که Keenan در حال ساخت یک نام برای خود به عنوان یک یخ و مخلوط کوهنورد او قطار و رقابت در سنگ نوردی ، از ماه اوت او شده است در یک آموزش دقیق برنامه شروع می شود که دوشنبه شب با دو ساعت به علاوه بالا رفتن جلسه در زمین Treks طلایی پس از وزنه برداری. در سه شنبه شب, Keenan در آثار قدرت و استقامت تا چهار ساعت در صفحه اصلی بالا رفتن از دیوار اغلب با لیام پرورش. سپس در روز چهارشنبه او را به یخ قفس یخ نوردی و خشک-تجهیز سالن ورزشی در بولدر جایی که او صرف چند ساعت تمرین سخت و دشوار حرکت می کند و پیشرفت با تایلر Kempney دیگر مربی و مربی. توسط دوشنبه, Keenan در زمین Treks, messing اطراف در bouldering دیوار برای دو ساعت با تمرکز بر “قدرت” او می گوید: قبل از ضربه hangboard برای برخی از مکمل آموزش گرفتن.

“آموزش طول می کشد تا مقدار زیادی از زمان” او اذعان می کند “و آن را مقدار زیادی از زمان در حال درد و خستگی در روز بعد.”

اما آن را تمام ورزشی در همه زمان ها. یک دانشجوی سال دوم در اروادا غرب دبیرستان, Keenan یک هنرمند با استعداد. او تساوی و رنگ و از دست دادن خود را در هنر خود را برای ساعت ها در پایان. زمانی که او فکر می کند در مورد اهداف بلند مدت فراتر از صعود او علاقه مند به یک حرفه ای در طراحی گرافیک و یا شاید جوشکاری. در حال حاضر اگر چه هنوز هم وجود دارد با چالش های بیشتری برای صعود.

“بسیاری از دبیرستان ها و کالج ورزشکاران فقط به عنوان اختصاص داده شده به عنوان Keenan اما بسیاری از آنها اعضای تیم به آنها فشار رو به جلو نگه دارید و آنها را پاسخگو” یادداشت گلن. برای کوهنوردان مانند Keenan میل به استقامت است از درون آمده: “Keenan تنها برگزاری Keenan پاسخگو” پدرش می گوید. “برای من که قابل توجه ترین چیز در مورد او.”

“من به قطار واقعا سخت است چرا که اگر شما به اندازه کافی سخت آن را می پردازد خاموش” Keenan توضیح می دهد. “زمانی که من دیدن پیشرفت است که انگیزه من برای آموزش سخت هفته آینده.” اما نیز وجود دارد این است: “بالا رفتن است فقط واقعا سرگرم کننده,” او می گوید.

Glen, Keenan and Tanya Griscom enjoy the outdoors whenever they get a chance.گسترش

گلن, Keenan و تانیا Griscom لذت بردن از خارج از منزل هر زمان که آنها یک فرصت است.

حسن نیت ارائه میدهد Griscoms

دو موضوعات داغ در جوانان ورزش صدمات استفاده بیش از حد و فرسودگی مسائل مشترک تأثیر ورزشکاران جوان در سراسر انواع ورزش ها.

نوجوانان و نوجوانان بسیار بیشتر مستعد ابتلا به صدمات استفاده بیش از حد از بزرگسالان رقبای چرا که بدن آنها هنوز در حال توسعه است. آموزش برای بالا رفتن با تکراری با شدت بالا تمرین می تواند باعث یک میزبان از مشکلات اعم از تیره و تار تاندون انگشت به شکستگی استرس به التهاب تاندون شانه یا مچ دست.
“کاملا ما نگران” گلن می گوید پسر خود را از رژيم. “ما او را مجبور به کشش و به تعادل ضد آموزش است. برای هر کشش وجود دارد یک فشار. این چیزی است که مارکوس تمرکز زیادی است.”

تا کنون آموزش هوشمند پرداخت می شود برای Keenan کسی که تجربه هر گونه صدمات استفاده بیش از حد. اما او می داند که چقدر مهم است برای جلوگیری از آسیب های قبل از آنها رخ می دهد چرا که دوره نقاهت بعد از یک مدت طولانی فرایند خسته کننده.
در سال 2015 او در اوایل رقابتی نوردی حرفه ای, Keenan خود را شکست استخوان درشت نی و استخوان نازک نی در زمانی که او در طول یک روال bouldering جلسه. درمان این شکستگی نیاز به عمل جراحی کامل با پیچ و پین و “بسیاری از عدم فعالیت و ناتوانی” او به یاد می آورد. او گذاشته تا به مدت شش ماه.

“او واقعا سخت انجام فیزیوتراپی و درستی شفا” گلن می گوید.

Keenan شده است آسيب بوده است.

او همچنین اجتناب از فرسودگی شغلی به طور فزاینده ای شایع گرفتاری برای بسیاری از تک, ورزش, جوانان و ورزشکاران.

“هنگامی که شما آموزش سخت شما را مجبور به شارژ” Keenan توضیح می دهد. بنابراین در تعطیلات آخر هفته او صعود در خارج از منزل برای شکستن یکنواختی. “من هرگز می خواهم به داخل در تعطیلات آخر هفته,” او می گوید.

“او به طور مداوم خارج شدن بعد از آن” تانیا می گوید. این کمک می کند که Keenan پدر و مادر را دوست دارم به صرف زمان خود را با تنها فرزند نوردی اسکی بازی و دوچرخه سواری در کوهستان, هر زمان که آنها می توانید به دور.

وقتی که می آید به بالا رفتن گلن نمی تواند نگه دارید تا با پسرش ندارد. “بسیاری از چیزهایی که ما با هم در حال بزرگتر و اهداف مانند چند روز سفر و یا مسیرهای که یک روز و نیم برای دسترسی به,” او توضیح می دهد.

این پدر و پسر دو صعود کرده است برخی از حماسه زمین در کوه های راکی پارک ملی گراند تتون پارک ملی و پارک ملی یوسمیتی و سال گذشته آنها صرف چهار روز در باد رود تگزاس قرار دادن در برخی از جدی خسته کننده ساعت در کلرادو backcountry.

آن را شدید و آنها نمی توانند به اندازه کافی دریافت کنید. “شما صرف یک روز کامل از کار سخت و سپس هنگامی که شما در بالا به شما نگاه کردن به دره شما فقط صعود و نه وجود دارد بسیاری از افرادی که به اینجا” کینان می گوید. “این است که لحظه ای است که باعث می شود شما می خواهید برای رفتن به روز بعد حتی اگر وجود دارد این بود که تمام درد و رنج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>