آخرین: 10 استعفا از تیم SWAT در میان نگرانی های ایمنی

بالای ساعت:

– 10 استعفا از South Florida police dept. با مگس کش زدن تیم در میان نگرانی های ایمنی.

                                                                                                                                                                                                                       

– Dallas مقامات موافقت خود را با 90 روز ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور علیه تظاهرکنندگان.

– قاضی دستور توقف استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان در سیاتل.

___

هالاندیل بیچ فلوریدا. – ده نفر از جنوب فلوریدا اداره پلیس SWAT تیم استعفا از این تیم با استناد به نگرانی های ایمنی و مقامات محلی’ ‘œdisdain’� برای واحد.

هشت افسر و دو sergeants استعفا از این تیم ندارد و استعفا از هالاندیل بیچ اداره پلیس.

رئیس پلیس سونیا Quinones دریافت یک یادداشت از تیم SWAT صبح جمعه, شهرستان, مدیر, گرگ Chavarria در بیانیه ای گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است.

افسران گفت: آنها ‘œminimally مجهز’� و شده بود ‘œdisrespected’� توسط مقامات شهر که حاضر به آدرس تجهیزات و آموزش و نگرانی است.

‘œThe خطر انجام وظایف ما در این ظرفیت است و دیگر قابل قبول به ما و خانواده های ما,’� افسران نوشت: در یادداشت مورخ 9 ژوئن. ‘œThe غم و اندوه و استرس از دانستن اینکه چه چیزی ممکن است ما قانونی به نام پس از به انجام امروز در فضای سیاسی همراه با این تیم را از وضعیت فعلی و چندین اخیر رویدادهای محلی ما را در یک موقعیت است که غیرقابل دفاع است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

ماموران همچنین گفت: آنها به خشم آمده بودند که فرماندهی ستاد به تازگی پیوست معترضان و دیگر مقامات در نظر گرفتن یک زانو را به عنوان تظاهر کنندگان خواهان مورد Howard Bowe به بازگشایی شد.

‘œThis عدم پشتیبانی توسط اعضای کارکنان فرماندهی فلج کننده است به این سازمان و آن رتبه و فایل’� این یادداشت گفت.

Bowe 34 ساله سیاه پوست کشته شده در سال 2014 توسط هالاندیل بیچ را با مگس کش زدن تیم آن را به عنوان انجام یک جستجو در حکم و حمله کردند ، افسران نوشت که محققان هرگز یافت می شود که هر گونه سوء رفتار شده بود که توسط ماموران درگیر در Bowe مرگ است. مورد بعد منجر به $425,000 حل و فصل بین Bowe خانواده و شهر.

DALLAS – Dallas مقامات به توافق 90 روز ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و دیگر کمتر-مرگبار پلیس جمعیت-کنترل سلاح در برابر تظاهر کنندگان.

ایالات متحده منطقه قاضی سام لیندسی تایید اواخر روز پنجشنبه یک رضایت فرمان است که در آن پلیس دالاس توافق می کنید به استفاده از در برابر تظاهرات مسالمت آمیز بمب های دود flashbangs, pepperballs گرز و یا دیگر مواد شیمیایی. آنها همچنین توافق به آتش چنین تاثیر پرتابه به عنوان گلوله های لاستیکی, کیف های باقلا یا اسفنج.

                                                                                                                                                                                                                       

این دستور مقدماتی باقی خواهد ماند تا سپتامبر. 9 مگر اینکه تمدید شده یا محلول توسط قاضی.

دوست دختر شخص ساده ویلیامز و وینسنت دویل شکایت شهرستان و پلیس پس از گلوله های لاستیکی مجروح آنها در طول دو جداگانه Black Lives Matter راهپیمایی در دالاس.

این تظاهرات در واکنش به قتل جورج فلوید توسط مینه سوتا یک افسر پلیس است.

سیاتل – یک قاضی فدرال دستور داده است تا سیاتل به طور موقت متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش بنگ دستگاه برای شکستن تظاهرات صلح آمیز است.

14-بعد حکم یک پیروزی برای گروه های که می گویند مقامات overreacted به تظاهرات در این شهر پس از مرگ جورج فلوید. یک زندگی گروه ماده شکایت اداره پلیس سیاتل در این هفته به توقف خشونت تاکتیک های پلیس استفاده می شود برای شکستن صلح آمیز اعتراضات در روزهای اخیر.

ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر کمتر-سلاح های مرگبار علیه جمعیت است که نشان داده اند در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل فلوید در مینیاپولیس.

سیاتل شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین عذرخواهی به معترضان مسالمت آمیز بودند که در معرض سلاح های شیمیایی. اما بهترین است گفت: برخی از تظاهرکنندگان به حال خشونت هدفمند پلیس پرتاب پرتابه و نادیده گرفتن سفارشات برای پراکنده کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de