آخرین: اسقف اعظم انتقاد سرنگونی پارک مجسمه

بالای ساعت:

– سان فرانسیسکو رهبر مذهبی انتقاد سرنگونی مجسمه در پارک گلدن گیت.

                                                                                                                                                                                                                       

– مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به کراوات تخریب مجسمه ها به دموکرات ها از جمله بایدن.

– مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل باز گشت تجمع در کمتر از پاپ آرنا در میان همه گیر.

___

سان فرانسیسکو — سان فرانسیسکو اسقف اعظم Salvadore Cordileone با انتقاد از پایین کشیدن از Junipero Serra مجسمه در پارک گلدن گیت.

‘œWhat است که اتفاق می افتد به ما جامعه ؟ تجدید جنبش ملی برای التیام خاطرات و اصلاح بی عدالتی از نژادپرستی و خشونت پلیس در کشور ما ربوده شده است توسط برخی به یک جنبش از خشونت و غارت و خرابکاری’� او در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

سررا یک قرن 18 کشیش کاتولیک که تاسیس نه از کالیفرنیا 21 اسپانیایی ماموریت و اعتبار با آوردن مذهب کاتولیک رومی به غرب ایالات متحده است.

سررا مجبور آمریکایی های بومی به ماندن در آن ماموریت پس از آنها تبدیل شدند و یا در صورت وحشیانه مجازات است. او مجسمه شده اند مخدوش در کالیفرنیا برای چندین سال توسط افرادی که گفت: او را نابود قبایل و فرهنگ خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

___

TULSA, Okla. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کراوات تخریب آثار تاریخی و مجسمه های سراسر کشور به رهبران دموکرات از جمله احتمال زیاد رقیب در انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن.

صحبت کردن با هواداران در تولسا تهمت می گوید: “œthe انتخاب در سال 2020 بسیار ساده است. آیا شما می خواهید برای تعظیم قبل از جناح چپ و اوباش و یا آیا شما می خواهید برای ایستادن بلند و افتخار به عنوان آمریکایی ها؟’�

مجسمه نابود شده اند در شهرستانها متعدد در میان ادامه ضد نژادپرستی تظاهرات پس از 25 ماه مه پلیس به قتل در مینیاپولیس جورج فلوید, آفریقایی-آمریکایی که در بازداشت پلیس درگذشت.

مجسمه هدفمند شامل یک مجسمه نیم تنه از Ulysses Grant بود که رئیس جمهور آمریکا پس از او کلی بود که در نهایت ضرب و شتم Confederates و پایان جنگ داخلی. همچنین پاره کردن در سان فرانسیسکو پارک بود یک مجسمه Francis Scott Key که نوشت: ‘œStar پرستاره بنر.’� کلید متعلق به بردگان است.

                                                                                                                                                                                                                       

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ‘œBiden باقی می ماند سکوت در زیرزمین خانه خود را در برابر این حمله به ملت ما و ارزش های ملت ما. جو بایدن و تسلیم شده است به حزب و جناح چپ mob.’�

___

TULSA, Okla. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به تجمع شنبه شب تنها به پیدا کردن محل حدود دو سوم کامل, تعجب آور و بدون شک ناامید کننده به نوبه خود از وقایع برای یک سیاستمدار که ارزش اندازه جمعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی اولین تجمع در 110 روز در میان coronavirus بیماری همه گیر. صندلی های خالی دیده می شود می تواند در سراسر عرشه فوقانی به عنوان تهمت به ظاهر مقصر معترضان گفت: “œwe تا به حال برخی از مردم خیلی بد است که در خارج از انجام کارهای بد است.’� عرشه پایین تر پر بود به جز منطقه پشت دوربین های تلویزیونی که در آن نمایی از مرحله مسدود شده بود.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در حضور bucked هدایت کارشناسان بهداشت و نمی پوشیدن یک ماسک زیر رهبری یک رئیس جمهور که اصرار در پوشیدن ماسک ،

مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین کسانی که در حضور به عنوان رزمندگان. مبارزات انتخاباتی خود را برنامه ریزی شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند نیز در محل فضای باز قبل از رفتن داخل آرنا اما این مراسم لغو شد.

___

TULSA, Okla. – یک بنای یادبود به سیاه و سفید وال استریت در Greenwood منطقه تولسا پوشش داده شده با tarp توسط ساکنان که می گویند آنها نمی خواهند از آن استفاده می شود به عنوان یک فرصت عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان رئیس جمهور یک کمپین تجمع در این نزدیکی هست.

Tarp قرار داده شد پس از یک کنفرانس خبری که شامل تیفانی Crutcher خواهر دوقلو ترنس Crutcher یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس تولسا در سال 2016.

‘œThis عکس نیست op که این چیست’� گفت نحمیا فرانک ویرایشگر آنلاین سیاه و سفید وال استریت بار در تولسا در یک ویدیو ارسال شده پس از کنفرانس خبری که به نام برای کمپین تجمع برای لغو می شود و برای تظاهرات صلح آمیز است.

‘œThis یک محل به محل آمده پرداخت و احترام به مردم است که درگذشت وحشتناک قتل از نژادپرستی’� فرانک گفت: همانطور که در این ویدئو نشان داد نشانه های متصل به آبی tarp از جمله خواندن ‘œThis مقدس است زمین, عکس, op.’�

این Greenwood منطقه بود سایت از سال 1921 تولسا مسابقه کشتار که در آن سیاه و سفید متعلق به کسب و کار سوزانده شد و حدود 300 نفر کشته شدند.

___

بیشتر اخبار در مورد مرگ جورج فلوید در https://apnews.com/GeorgeFloyd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de