آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

___

                                                                                                                                                                                                                       

سان فرانسیسکو – وزارت امور خارجه از منابع انسانی با ارسال بخشنامه به تمام ایالتی کالیفرنیا ساختمان ‘œwith دفاتر در مرکز شهر مناطق شهرستان’� در دوشنبه جارو دستور را پوشش می دهد که همه چیز را از گروه از وسایل نقلیه موتور دفاتر به کسانی که مجوز کارگران و ارائه مراقبت های بهداشتی.

‘œAfter مشاوره با گشت بزرگراه کالیفرنیا و دفتر خدمات اورژانس تصمیم گیری ساخته شده بود در این شب به توصیه تمام ادارات دولتی با دفاتر در مرکز شهر و مناطق نزدیک به فردا و به اطلاع کارکنان از تصمیم,’� گفت: Amy پالمر سخنگوی دولت عملیات سازمان.

بخشنامه فرستاده شد یکشنبه شب و در آن را به مقامات در فرد و سازمان به تعیین که ساختمان ها باید بسته شود.

دولت وزارت دادگستری یادداشت فرستاده شده به کارکنان گفت: دادستان کل دفاتر در ساکرامنتو, اوکلند و سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو خواهد بود بسته شد هر چند کارکنان است که می توانید از خانه کار باید انجام دهید.

‘œStaff واگذار شده به این دفاتر باید گزارش کار را به هر دلیلی. کارکنان که قادر به telework باید همچنان به انجام این کار با وجود تعطیلی دفتر,’� این یادداشت گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

___

پرتلند سنگ. – پلیس در پورتلند مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت زیادی در مرکز شهر در اواخر یکشنبه شب پس از مقامات گفت: پرتابه پرتاب شد و در افسران.

قبلا گفته پلیس معترضان شکست ویندوز در دادگاه فدرال و مقامات در بلندگو اعلام کرد این تجمع مدنی اختلال.

هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در سراسر اورگان بزرگترین شهرستان در روز یکشنبه سومین روز از جورج فلوید تظاهرات در پورتلند. برای بسیاری از بعد از ظهر و شب تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز داشتند ولی گزارش ها از افزایش خشونت کارگردانی در پلیس به شب.

___

بوستون – یکشنبه بعد از ظهر بیشتر از تظاهرات مسالمت آمیز در بوستون را شکست و در شب هنگام زمانی که معترضان با ماموران و پرتاب سنگ و شکستن به چندین فروشگاه و روشنایی یک خودروی پلیس به آتش کشیدند.

بوستون پلیس توییتی که حداقل 40 نفر دستگیر شده بودند که از ساعت 3 صبح دوشنبه. پلیس گفت: هفت افسران پلیس در بیمارستان بستری شده بود و 21 پلیس موبایل آسیب دیده بودند.

                                                                                                                                                                                                                       

یک گارد ملی واحد به نام شده بود برای کمک به سرکوب معترضان.

کالیفرنیا ، چارلی بیکر به نام خشونت ‘œcriminal و بزدلانه’� در یک صدای جیر جیر. شب تخریب شد یک تضاد کامل با چندین تظاهرات در اوایل روز شنبه است که شامل هزاران نفر از تظاهرات راهپیمایی مسالمت آمیز است.

___

سئول کره جنوبی – کره شمالی رسمی Rodong Sinmun روزنامه در روز دوشنبه گزارش داد تظاهرات در سراسر ایالات متحده در واکنش به مرگ جورج فلوید گفت: معترضان œharshly را محکوم کرد’� یک افسر پلیس ‘œlawless و قتل بی رحمانه’� از یک شهروند سیاه پوست.

این مقاله با عکس, گفت: صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل کاخ سفید شعار ‘œNo عدالت بدون صلح هستند.”� همچنین گفت: وجود تظاهرات در مینیاپولیس نیویورک و دنور, شیکاگو, لس آنجلس و ممفیس و تظاهرات شد و انتظار می رود به رشد بیشتر است.

___

AUCKLAND, New Zealand – چند هزار نفر در راهپیمایی دوشنبه در نیوزیلند بزرگترین شهر اوکلند در اعتراض به جورج فلوید مرگ و نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

معترضان راهپیمایی از Aotea مربع به کنسولگری ایالات متحده, که در آن آنها kneeled. آنها برگزار شد بنرهایی با شعارهای مانند “œI نمی توانم نفس بکشم’� و ‘œThe ویروس واقعی است نژاد پرستی است.’� صدها نفر بیشتر پیوست تظاهرات و vigils در جای دیگر در کشور در یک روز بود که یک روز تعطیل عمومی.

این اعتراضات صلح آمیز است. معترضان گفت: آنها نیز ایستاده در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی در نیوزیلند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de