آخرین: استرالیا ارائه می دهد ساختمان بخش همه گیر کمک

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

___

                                                                                                                                                                                                                       

لندن – پلیس بریتانیا آمار نشان می دهد که سیاه و اقلیت های قومی لندن با احتمال بیشتری از همتایان سفید به جریمه یا بازداشت برای شکستن coronavirus مستند قوانین جلوگیری از تجمعات و غیر ضروری سفر.

Metropolitan Police آمار و ارقام نشان می دهد که مردم سیاه و سفید دریافت 26 درصد از 973 جریمه دست توسط پلیس بین مارس 27 May 14 و اختصاص 31 درصد از بازداشت. آنها را تا حدود 12 درصد از لندن جمعیت.

مردم از آسیایی, سیاه مخلوط و زمینه های دیگر دریافت بیش از نیمی از جریمه و بازداشت اما حدود 40 درصد از جمعیت شهر است.

نیروی انتظامی گفت: دلایل اختلاف ‘œare به احتمال زیاد پیچیده و منعکس کننده طیف وسیعی از عوامل است.’�

اوون غرب سابق رئیس پلیس سرپرست گفت: نژاد پرستی یک عامل بالقوه. او گفت: “œthe انگلستان پلیس خدمات گسترده مسائل با تبعیض” و من واقعا فکر می کنم در حال حاضر زمان برای مقابله با آن است.�

                                                                                                                                                                                                                       

آمار آخرین شواهد که اقلیت های قومی در جوامع در حال ضربه بسیار سخت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آنها منتشر شد یک روز پس از دولت-سفارش گزارش تایید کرد که اقلیت های قومی نفر در بریتانیا تجربه بالاتر مرگ و میر از coronavirus از سفید هموطنان. دولت قول داده است برای کشف و مقابله با مسائل پشت تفاوت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

– ووهان به پایان رسید تست توده تلاش تقریبا تمام آن 11 میلیون نفر در نتیجه 300 بودن را در انزوا.

– همه گیر هل اقتصاد استرالیا به 1st رکود در 29 سال.

– نگرانی در حال نصب در مورد مطالعات انجام شده در دو نفوذ مجلات پزشکی در داروهای مورد استفاده در افراد مبتلا به کوروناویروس.

– سنای آمریکا تائید بازرس جدید کل نظارت بر توزیع پول به عنوان بخشی از $2 تریلیون اقتصادی نجات قانون است.

– Virus تجدید حیات در کره جنوبی در ادامه به بازگشایی مدارس به دانش آموزان است.

                                                                                                                                                                                                                       

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

___

لندن – بریتانیا دولت تایید برنامه ای برای اعمال 14 روز در قرنطینه برای مردم از ورود در کشور شروع هفته آینده با وجود درخواست از صنعت سفر به رها کردن ایده.

شرکت های هواپیمایی و شرکت های تور می گویند قرنطینه را از خط خارج قصد دارد به بازسازی کسب و کار. این می آید به عنوان دیگر کشورهای اروپایی بازگشایی مرزهای خود را و سهولت سفر از محدودیت های اعمال شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیگران می گویند این اقدام می آید بیش از حد دیر است. بریتانیا رسمی COVID-19 تلفات غرفه در بیش از 39,000 بالاترین در اروپا است. مقامات می گویند قرنطینه کمک خواهد کرد که جلوگیری از موج دوم از عفونت هر چند بسیاری از بریتانیا اروپایی همسایگان در حال حاضر کاهش نرخ ابتلا به عفونت.

شروع دوشنبه مسافران و بازگشت انگلیسی ها که از همه کشورها به جز ایرلند است که دیرینه رایگان-جنبش توافق با انگلیس خواسته خواهد شد که برای خود جدا برای دو هفته.

نقض را می توان با 1000 پوند ($1,220) نقطه خوب یا توسط دادستان و نامحدود خوب است. اما معلوم نیست چگونه قرنطینه به اجرا گذاشته خواهد شد. دولت انگلیس گفته است که تنها مردم ‘œcould’� تماس گرفته شود برای اطمینان از آنها مطابق.

___

برلین – آلمان دولت می گوید قصد دارد برای بلند کردن یک هشدار سفر به کشورهای اروپایی در ژوئن 15 – اما آن را هنوز هم ممکن است توصیه علیه سفر در برخی موارد برای مثال به انگلیس اگر قرنطینه قوانین وجود دارد در محل باقی می ماند.

آلمان با صدور یک هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر خارجی در ماه مارس است. هدف این است که برای تغییر آن برای آلمان 26 اتحادیه اروپا شرکای دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا که بخشی از اروپا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه و بریتانیا است.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: هشدار می توان با جایگزین معمولی بیشتر توصیه های سفر ‘œso زمانی که وجود دارد هیچ دیگر ورود ممنوع و هیچ مقیاس بزرگ سلول” � در این کشور نگران است. او گفت: همه کشورها به جز نروژ و اسپانیا که در آن محدودیت ورود انتظار می رود به آخرین دیگر در حال حاضر تحقق آن شرایط.

Maas گفت که سفر جدید مشاوره نمی خواهد به مقدار ‘œan دعوت به سفر’� و در برخی موارد ممکن است توصیه در برابر سفرهای ‘” ‘œfor مثال به انگلیس تا زمانی که وجود دارد این است که هنوز هم یک واجب 14 روز در قرنطینه برای همه پس از رسیدن وجود دارد.’�

___

پراگ – جمهوری چک و اسلواکی به طور کامل خود را باز مشترک مرزی برای مسافران به طور کامل لغو محدودیت های که اتخاذ شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر دو کشور Andrej بابیان جمهوری چک و ایگور Matovic از اسلواکی اعلام کرد که این حرکت می شود که موثر در روز پنج شنبه در آغاز نشست خود را در پراگ.

چک و اسلواک هم با مجار شده اند مجاز به سفر خود به سه کشور بدون نشان دادن یک تست منفی در coronavirus یا قرنطینه می شود و اگر آنها بازگشت از سفر در 48 ساعت.

دو کشور شده اند برخورد با این بیماری همه گیر به عنوان سخت به عنوان برخی دیگر از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است.

___

ژنو – اجلاس جهانی اقتصاد می گوید جلسه بعدی خود را در ماه ژانویه برگزار خواهد شد تحت عنوان ‘œThe بزرگ تنظیم مجدد’� منعکس کننده تاثیر coronavirus بحران تا به حال در اقتصاد و جوامع در سراسر جهان و نیاز مداوم برای مقابله با تغییر آب و هوا.

سازمان دهندگان نشست سالانه دولت و رهبران کسب و کار در داووس سوئیس گفت که آنها برنامه ریزی برای برگزاری یک œtwin اجلاس’� شامل هر دو ‘œin حضوری و مجازی دیالوگ.’� این لینک نخبگان به افراد جوان در بیش از 400 شهرستانها در سراسر جهان.

فروم بنیانگذار کلاوس شواب گفت که ‘œthe بهداشت جهانی بحران گذاشته لخت ناپایداری از سیستم قدیمی ما از نظر انسجام اجتماعی فقدان فرصت های برابر و فراگیر.’�

او هشدار داد که ” œclimate تغییر می تواند آینده فاجعه جهانی با حتی بیشتر چشمگیر عواقب آن برای نوع بشر است.’�

___

اسلام آباد – مقامات بهداشتی می گویند یک نماینده مجلس پاکستان درگذشت, در بیمارستانی در اسلام آباد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

میان جمشید Kakakhel بود که یک عضو مجمع استانی در شمال, جمعه درگذشت. مرگ می آید یک روز پس از دو مجلس درگذشت در بیمارستان های مختلف پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

تا کنون چهار قانونگذاران پاکستانی کشته شده اند به دلیل coronavirus در کشور است که ثبت بالاترین تک روز افزایش عفونت با 4,131 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته.

پاکستان روز چهارشنبه گزارش داد 67 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از وقوع.

منتقدان سرزنش نخست وزیر عمران خان برای افزایش مرگ و میر و عفونت. آنها او را متهم به کاهش محدودیت ها در ماه گذشته در زمانی که وجود دارد نیاز به اجرای سختگیرانه تر lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پاکستان ثبت کرده است و در مجموع 80,463 مورد تأیید و 1,688 مرگ و میر ناشی از فوریه.

___

بروکسل – گروه زیست محیطی صلح سبز می گوید: اتحادیه اروپا تحریم های اقتصادی پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس کمک به سرمایه گذاری چندین میلیارد یورو در آلاینده سوخت های فسیلی در صنایع.

با توجه به یک صلح سبز تجزیه و تحلیل منتشر چهارشنبه بانک مرکزی اروپا برای خریداری اوراق قرضه شرکت های بزرگ به ارزش حدود 30 میلیارد یورو ($33.7 میلیارد دلار) بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه سال 2020 است. در میان است که سرمایه گذاری 7.6 میلیارد یورو ($8.5 میلیارد دلار) تزريق به سوخت های فسیلی در صنایع صلح سبز گفت.

‘œWith خرید اوراق قرضه از فقط هفت بزرگ آلوده بانک مرکزی اروپا کمک حدود 11.2 میلیون تن از انتشار کربن به اتمسفر است که بیش از کل سالانه تولید گازهای گلخانه ای از لوکزامبورگ’� صلح سبز گفت.

هفته گذشته کمیسیون اروپا متعهد به دور ماندن از فسیلی-سوخت پروژه در آن coronavirus بهبود استراتژی و چوب به آن هدف از ساخت اروپا برای اولین بار آب و هوا خنثی قاره در اواسط قرن.

___

ژوهانسبورگ – تانزانیا وارد ششمین هفته بدون به روز رسانی در آن coronavirus موارد به عنوان آفریقایی, مقامات بهداشت و درمان نگرانی و آمریکا مسائل جدید بیانیه ای از نگرانی.

شرق کشور آفریقایی داده شده است منجمد در بیش از 500 نفر پس از پایان مارس به عنوان دولت از رئیس جمهور جان Magufuli ادعا می کند این ویروس شده است شکست خورده است. مخالفان اما ادعا کرده است که تانزانیا موارد می تواند در ده ها هزار نفر.

آخرین سفارت آمریکا هشدار, نوشته شده در سه شنبه می گوید: “œthere شده است از موارد در طول COVID-19 شیوع زمانی که بیمارستان ها در دارالسلام ظرفیت کامل رسید با توجه به حجم بالای COVID-19 مورد’� و ‘œthe خطر ابتلا COVID-19 همچنان بالا است.’�

هشدار توصیه می کند که دولت ایالات متحده پرسنل ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری.

تانزانیا بر خلاف بسیاری از کشورهای آفریقایی است برداشته ممنوعیت آن در پروازهای بین المللی. موارد در سراسر قاره آفریقا در حال حاضر بالاتر از 157,000.

___

برلین – شهر مرکزی آلمان بسته شده است آن مدارس برای بقیه هفته و تست شده است صدها نفر از مردم در یک مجتمع مسکونی پس از 80 coronavirus عفونت در ارتباط بودند به وقایع خصوصی به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان.

گوتینگن شهردار Rolf-گئورگ Koehler گفت: همه ساکنان این مجتمع در مرکز شیوع تست خواهد شد ‘” تا 700 نفر است. گفته اند که 230 نفر در داخل و اطراف گوتینگن و یکی دیگر از 140 بیشتر afield در قرنطینه پس از عفونت تشخیص داده شد.

آنها می گویند قلیان سالن در گوتینگن که در آن افراد مختلف ظاهرا با استفاده از همان منادی نقش مهمی. آژانس خبری dpa گزارش شده است که پس از آلوده شامل 24 کودک شهر بسته شدن مدارس در این هفته و نیاز به پوشیدن ماسک برای دو هفته بعد.

آلمان شروع به کاهش coronavirus محدودیت در اواخر ماه آوریل و در ادامه به انجام این کار با وجود برخی نگرانی از شیوع بیماری های مختلف محلی.

___

پکن – مرکزی چین در شهر ووهان آزمایش قرار گرفته است و تقریبا هر یکی از آن 11 میلیون نفر برای coronavirus در یک توده تلاش است که منجر به انزوای 300 نفر, مقامات گفت.

این بیماری همه گیر است که اعتقاد به سرچشمه گرفته در سال گذشته در این شهر صنعتی که رفت و تحت مستند برای 76 روز سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ووهان هنوز حساب برای بخش عمده ای از چین 83,021 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

این تست تلاش های انجام شده در نیمه دوم اردیبهشت هدفمند هر ساکن نیست و در حال حاضر تست شده و حذف شدند تنها کودکان زیر سن 6.

‘œThis فوق العاده نادر در هر نقطه در جهان’œ ملی کمیسیون بهداشت متخصص Li Lanjuan به خبرنگاران گفت:. ‘œIt نه تنها نشان می دهد اعتماد به نفس و عزم و اراده در مبارزه با این بیماری همه گیر در ووهان اما نیز ارائه شده اشاره به دیگر شهرستانها برای پیشگیری از آنها.’�

هیچ مورد جدید از COVID-19 مورد یافت شد اگر چه 300 نفر که تست مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم قرار داده شد در انزوا.

اجرایی معاون شهردار هو Yabo گفت: این شهرستان با صرف 900 میلیون یوان ($126 میلیون دلار) در آزمون ‘œtotally ارزشمند’� هزینه به عنوان ووهان به نظر می رسد برای اطمینان بخشیدن به شهروندان و مردم در جای دیگر در چین و شهر اقتصاد محلی زمزمه دوباره, رسمی رادیو فردا به نقل از خبرگزاری كند.

__

کانبرا استرالیا – coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا اقتصاد استرالیا به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 29 سال.

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg روز چهارشنبه گفت: در حال حاضر ژوئن سه ماهه دوم خواهد شد در یک ردیف که در آن اقتصاد استرالیا منقبض شده است. رکود اقتصادی تعریف شده است به عنوان حداقل دو پی در پی چهارم از انقباض.

آمار منتشر شده در روز شنبه برای راهپیمایی سه ماهه نشان می دهد 0.3% انقباض پس از سه ماه از ماه دسامبر با توجه به مخرب آتش سوزی و مراحل اولیه coronavirus مستند.

Frydenberg گفت: وزارت خزانه داری توصیه شده بود در ماه ژوئن سه ماهه نتیجه بدتر خواهد بود.

‘œIn پاسخ به این یک بار-در-100-سال جهانی رویداد ما را در یک سری از اقدامات سلامت است که آمار اقتصاد سخت,’� Frydenberg گفت.

استرالیا ثبت کرده است 7,221 coronavirus موارد با 26 نفر هنوز در بیمارستان در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد 102 مرگ و میر.

___

نیویورک – واقعی تعداد COVID-19 عفونت در میان زندانیان در منهتن فدرال قفل شد و به احتمال زیاد حدود هفت برابر آن چه که اداره زندانها علنا گزارش دولت وکیل اذعان شنبه.

دفتر وب سایت می گوید: پنج زندانی در شهری مرکز تادیبی تا به حال ویروس. اما دستیار آمریکا وکیل Jean-David Barnea به نمایندگی از MCC را سرپرست در دادگاه گفت: حداقل 34 زندانی شده بود به قرنطینه با علائم زیرا آنها معتقد بودند به آن را داشته باشد.

Barnea ساخته وحی در یک دادگاه فدرال دادرسی برای طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال دادگاه نظارت بر شرایط را برای نزدیک به 800 زندانی در MCC. با وجود اذعان تعداد ویروس موارد احتمالا بسیار بالاتر از پنج Barnea مبارزه ادعا می کند که caseload می شده ام بیش از چند ده.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی گزارش 49 موارد جدید COVID-19 مداوم تجدید حیات که میلیون ها نفر از کودکان در حال بازگشت به مدرسه.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,590 موارد و 273 مرگ و میر. اما یکی از موارد جدید گزارش شده از پر جمعیت سئول شهری که در آن صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به سرگرمی سالن اجتماعات کلیسا و عظیم e-commerce انبار.

شهرداران و فرمانداران در بیشتر سرمایه منطقه بسته اند هزاران نفر از کاباره ها میزبان میله کارائوکه اتاق کلیساها و عروسی سالن به سرعت گسترش ویروس.

اما با وجود سنبله در انتقال دولت شده است هل دادن به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در آوریل 20. نزدیک به 1.8 میلیون نفر به بازگشت به چهارشنبه.

اما کره جنوبی, وزیر آموزش و پرورش می گوید: 519 مدارس تا کنون مجبور به بازگشت به آموزش از راه دور به دلیل ویروس نگرانی.

___

NASHVILLE, Tenn. – همسر خواننده-ترانه سرا جان Prine که از عوارض COVID-19 است اصرار قانونگذاران در ایالت تنسی به گسترش رای گیری غایب تا مردم را نمی سلامت خود را به خطر اعمال حق خود برای رای دادن.

فیونا Whelan Prine همچنین قرارداد coronavirus اما بهبود یافت. او گفت: وزارت امور خارجه مجلس سنا پنل شنبه که اجازه می دهد بیشتر مردم به بازیگران غیابی بسیار مهم است برای اطمینان از رای دهندگان باقی می ماند امن و سالم در انتخابات است.

Whelan Prine صحبت کرد بیش از یک ویدیو livestream و حضور نداشت در فرد است. در کلمات: ‘œThis است یا نه باید یک مسئله حزبی. این یک مسئله جدی سلامت. و شما به عنوان نمایندگان ما باید برای حمایت از ما, سلامت, ایمنی ما و حق ما را به شرکت ما در آمریکا روند سیاسی.’�

شوهر او احترام برای آهنگ ها مانند ‘œAngel از Montgomery,’� ‘œSam سنگ’� و ‘œHello در آن وجود دارد.’�

___

ژوهانسبورگ – آفریقای جنوبی lockdown مقررات اعلام شده نامعتبر توسط یک دادگاه پس از یک سازمان مدنی به چالش کشیده و آنها را به عنوان قانون اساسی.

دادگاه عالی آفریقای جنوبی استان در روز سه شنبه به دولت 14 روز به تغییر قوانین و مقررات به تجاوز بر حقوق مردم.

آفریقای جنوبی مستند آغاز شد و در مارس 27, شده است و به تدریج آرام, اما آن را هنوز هم ممنوعیت فروش سیگار و جلوگیری از بیشتر شرکت ها و کارخانه ها از عامل در ظرفیت کامل. مقررات نیز ممنوع زیادی مجامع عمومی و محدود کردن مجالس ترحیم به بیش از 50 نفر است.

دولت گفت: این امر پاسخ یک بار آن را مطالعه کرده است را رعایت کنند.

آفریقای جنوبی دارای بیشترین تعداد ویروس موارد در آفریقا با بیش از 34000 نفر از جمله 705 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de