آخرین: هلندی فعالان استفاده از اسپری قرمز رنگ در مجسمه

بالای ساعت:

– کلمبوس مجسمه در Camden, New Jersey, جدیدترین گرفته شود پایین

                                                                                                                                                                                                                       

کنتاکی – ممنوعیت استفاده از “بدون دست کشیدن’ warrnts نام فرمان پس از Breonna تیلور

___

CAMDEN, N. J. – مجسمه کریستف کلمب در این جنوب نیوجرسی, شهرستان, گرفته شده است, پیوستن به دیگران در سراسر کشور است.

شهر کمدن انتشار بیانیه ای خواستار فرنهم پارک مجسمه یک œcontroversial نماد’� است که ” œlong pained ساکنان جامعه.’�

معترضان بسیج از مرگ جورج فلوید در دست پلیس نامیده می شود برای حذف مجسمه از کلمبوس در سراسر کشور, گفت, ایتالیایی, اکسپلورر مسئول نسل کشی و استثمار از مردم بومی در قاره آمریکا.

تصویری از محلی رسانه های خبری نشان داد مجسمه پایین آمدن پنج شنبه شب. این شهر در بیانیه ای می گوید: “œa طرح به بازبینی این منسوخ نمادهای نژادی تقسیم و بی عدالتی’� سر رسیده است. اکثر کمدن ساکنان مردم از رنگ.

                                                                                                                                                                                                                       

مجسمه کلمب نیز سرنگون و یا تخریب در شهرستانها مانند میامی; ریچموند, ویرجینیا; سنت پل و بوستون که در آن یکی که شماری.

___

LOUISVILLE, Ky. – استفاده از بحث ‘œno-knock’� حکم ممنوع شده است در لوییویل و جدید فرمان نام Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله ماموران پس از پشت سر هم به خانه اش.

این شهر مترو شورا به اتفاق آرا رای دادند پنج شنبه شب به ممنوعیت بحث برانگیز حکم پس از چند روز تظاهرات و خواستار اصلاحات.

تیلور که مطالعه برای تبدیل شدن به یک پرستار به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط ماموران انجام یک مبارزه با مواد مخدر تحقیق در مارس 13. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه او بود.

‘œI هستم فقط رفتن به می گویند Breonna که همه او می خواست به انجام صرفه جویی در زندگی می کند بنابراین با این قانون او را ادامه خواهد داد به انجام این کار است,’� تیلور مادر Tamika پالمر گفت: پس از قانون تصویب شد. ‘œShe خواهد بود بسیار خوشحال است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

قانون ممنوعیت استفاده از حکم توسط لویی ماموران مترو. پلیس به طور معمول استفاده از آنها در موارد دارو بیش از نگرانی که شواهد می تواند نابود شود اگر آنها اعلام ورود خود را. کنتاکی ایالت کنتاکی نیز معرفی قوانین فدرال پنج شنبه که ممنوعیت استفاده از هیچ-knock حکم در سراسر کشور.

___

آتلانتا – هزینه ارتقا یافته اند در برابر 42 ساله متهم به عمد در حال اجرا ATV خود را به آتلانتا دو افسر پلیس در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید.

در بیانیه روز شنبه, آتلانتا, سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت اوری index on censorship, از, سنگ, کوه, چهره جدید به اتهام تشدید حمله تشدید باتری و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت است.

کامپوس گفت: اتهامات جدید ثبت شد به دلیل index on censorship سعی کرده بود به آمار دو تن دیگر از افسران در تقاطع ها قبل از او آماج به افسر ماکسیمیلیان آبجو در مرکز شهر آتلانتا در شب مه 30. آبجو دچار آسیب قابل توجهی به پاهای خود را.

Index on censorship در ابتدا به اتهام DUI بی پروا رانندگی در اختیار داشتن ماری جوانا و دیگر جرائم رانندگی از جمله آسیب های جدی با وسیله نقلیه کامپوس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de