آخرین: اتحادیه اروپا می گوید ویروس جدید به شمار خطر جدی

پکن-آخرین شیوع ویروس آغاز شد که در چین (تمام بار محلی):

6 p. m.

                                                                                                                                                                                                                       

اتحادیه اروپا و کمیسر مدیریت بحران می گوید: ویروس جدید پدید آمده است که در چین ایجاد یک ‘œworrisome’� وضعیت است که خواهد شد مورد بحث در نشست وزرای بهداشت از 27-عضو بلوک.

صحبت های روز دوشنبه در بروکسل Janez Lenarcic گفت: این ویروس در حال گسترش است با سرعت بسیار عالی و شمار ‘œserious خطر برای سلامت عمومی است.’�

او افزود که در این جلسه از وزرای بهداشت برگزار خواهد شد پنج شنبه و کمک به هماهنگ کردن اقدامات کشورهای عضو است.

کمیسیون اتحادیه اروپا اختصاص 10 میلیون یورو در ماه گذشته به تحقیقات ویروس. Lenarcic گفت: اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد برای ارائه به چین کمک در مبارزه با شیوع بیماری است.

Lenarcic گفت: بیش از 500 نفر از شهروندان اتحادیه اروپا شده اند عودت به این قاره پس از شیوع این بیماری آغاز شده است. چین روز دوشنبه گفت: 908 نفر فوت کرده اند این ویروس در سرزمین اصلی و بیش از 40,170 معرفی آلوده شده اند. بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

                                                                                                                                                                                                                       

___

5 p. m.

بریتانیا اعلام کرده است این ویروس جدید از چین “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” و اعلام کرد اقدامات جدید برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی در روز دوشنبه گفت: این امر به زور بازداشت افراد آلوده در صورت لزوم. همچنین نام دو بيمارستان به عنوان انزوا امکانات را برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری است.

آن گفت: این اقدامات کمک خواهد کرد که تاخیر و یا جلوگیری از انتقال ویروس است.

تغییرات پس از یک مرد که گرفتار این ویروس در سنگاپور در ماه ژانویه به نظر می رسد مربوط به حداقل هفت سایر موارد تایید شده در اروپا است.

پنج انگلیسی ها از جمله a 9-year-old boy قرارداد این ویروس در آلپ فرانسه اسکی شهر Contamines-Montjoie پس از اقامت در همان کلبه ییلاقی به انگلیسی ،

                                                                                                                                                                                                                       

فرانسه مقامات پزشکی آزمایش 45 کودکان و خانواده های آنها روز شنبه از منطقه و به طور موقت بسته سه مدرسه که در آن پسر زمان صرف شده.

___

4:30 بعد از ظهر

یک گروه از مسافران در هیئت مدیره یک قرنطینه کشتی کروز خواسته اند این کشور را وزارت بهداشت برای بهبود شرایط کشتی.

این گروه گفت: افراد مسن و دیگران با معلولیت و بیماری های مزمن در حال گرفتن به اندازه کافی حمایت به دلیل توجه به anti-virus اقدامات است.

‘œOur محیط زندگی در هیئت مدیره به سرعت رو به وخامت گذاشته و ما باید این مسائل را خطاب به سرعت,’� این گروه گفت: در بیانیه منتشر شده از طریق رسانه های ژاپنی.

از آنها خواسته مقامات به سرعت تحویل از پر کردن مجدد خود را به نسخه پزشک, پزشکی, اعزام کارکنان پزشکی بیشتر و بهبود شرایط زندگی خود را از جمله شایع تر تمیز کردن اتاق.

‘œWe به طور فزاینده ای نگران به اطلاعات منتشر شده به مسافران کافی است,’� گفتند.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: دوشنبه اضافی 65 مورد یافت شد روی عرشه کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در جنوب توکیو بالا بردن مجموع به 135.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت ژاپن است و با توجه به تست تمام 3,711 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>