آخرین: آلمان می بیند بزرگ شیوع بیماری در کشتارگاه

برلین – مقامات آلمانی غرب منطقه Guetersloh باید دستور تعطیلی تمام مدارس و مراکز مراقبت از کودکان پس از صدها نفر از کارگران در آلمان بزرگترین کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19.

منطقه ای روزانه Westfalen-Blatt گزارش روز شنبه که برخی از 475 نفر تست مثبت برای کروناویروس جدید, اضافه کردن به 128 مورد در حال حاضر شناخته شده است. بیشتر از 400 نتایج آزمون شد و هنوز در انتظار.

                                                                                                                                                                                                                       

شیوع بیماری در Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck تحت فشار قرار دادند تا تعداد موارد در منطقه به مراتب بالاتر از دولت در آستانه برای اقدامات اضطراری است که در 50 عفونت های جدید در یک هفته در هر 100 ، 000 نفر است.

مقامات برنامه ریزی برای اعلام بعدا یکشنبه اینکه بیشتر اقدامات گرفته خواهد شد مانند بسته شدن فروشگاه ها و رستوران ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

Westfalen-Blatt گزارش داد که مقامات بر این باورند برخی از موارد وارداتی از کشورهای دیگر توسط کارگران مهاجر که در زمان استفاده از تازگی بازگشایی مرزهای اروپا به دیدار خانواده خود را.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

– چین مطرح آن هشدار اضطراری به آن دوم-بالاترین سطوح l و لغو بیش از 60 درصد از پروازها به مقصد پکن در میان جدید شیوع کروناویروس در پایتخت. آن را تیز بود برگشت به عقب را برای این کشور اعلام کرد که پیروزی بر COVID-19 مارس.

– برخی از بزرگترین لندن پایان غرب را نشان می دهد از جمله ‘œHamilton’� و ‘œThe Phantom of the Opera,’� نمی بازگشایی تا سال آینده به بریتانیا چهره ‘œcultural فاجعه’� به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

– بزرگترین-بعد عفونت سنبله نگرانی ایران

– استرالیا متهم به چین و روسیه از ویروس دروغ

– محققان در انگلستان می گویند که شواهد برای اولین بار است که یک دارو می تواند در بهبود بقا از COVID-19. دارو ارزان است به طور گسترده ای در دسترس استروئید به نام دگزامتازون. نتایج آن نشان می دهد کاهش مرگ و میر تا یک سوم در به شدت بیمار بستری بیماران است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

بانکوک – تایلند رهبر می گوید این کشور آغاز شده است برای دیدن ‘œthe نور در انتهای تونل’� در مبارزه با COVID-19 اما در فاصله ای دور از اعلام پیروزی.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: روز شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی که از تایلند به رسمیت شناخته شده برای کنترل گسترش از coronavirus شد و در حال حاضر آرامش بخش که بسیاری از محدودیت های که ممکن است تا به حال به ماندن هشدار در برابر موج دوم این بیماری است.

‘œWe باید بسیار مراقب باشید در ادامه به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت دست و به طور کلی مراقب باشید در مورد جمع آوری با هم,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات تایلندی در روز قبل از آن اعلام کرد هیچ مورد جدید از این بیماری خروج از کشور در مجموع از ماه ژانویه در 3,135 با 58 مرگ و میر.

شورای نظامی همچنین خطاب به ویرانی اقتصادی ایجاد اغتشاش توسط coronavirus بحران گفت: “œrestoring توانایی مردم برای به دست آوردن یک نمایشگاه زندگی’� بود حتی بزرگتر به چالش بکشد.

ویلنیوس, لیتوانی – لیتوانی به پایان رسیده است آن سه ماه مستند رژیم تحمیل شده ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما دولت می گوید بالتیک ملت خود را ادامه خواهد داد اضطراری اعلام شده است.

قرنطینه آغاز شد که مارس 16 برداشته شد چهارشنبه و دولت لیتوانی hals متوقف بیشترین محدودیت را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در میان چیزهای دیگر بزرگتر اجتماعات مجاز و محافظ facemasks دیگر مورد نیاز در مکان های عمومی. اکثر شهروندان اروپایی مجاز به ورود به کشور به جز ساکنان انگلیس و پرتغال و سوئد.

همانطور که از سهشنبه در مجموع 1,776 coronavirus موارد و 76 مرگ و میر ثبت شده است در لیتوانی یک ملت نزدیک به 3 میلیون نفر است.

شهر داکا – بنگلادش coronavirus caseload نزدیک شدن 100,000 به عنوان کشور گزارش دیگری 4,008 جدید موارد مثبت و دیگری 43 مرگ و میر.

Nasima سلطانه سلامت اداره گفت: شمار تلفات ناشی از این ویروس رسیده 1,305 با آخرین تلفات و تعداد عفونت در ایستاده بود 98,489. کشور و بازرگانی وزیر تیپو منشی بود که از جمله موارد مثبت.

بنگلادش یک ملت از 160 میلیون نفر دارای ضعف سیستم بهداشت و درمان. است که به شدت مورد آزمایش در طول بیماری همه گیر.

مکزیک-شهرستان — رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو Hernández دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

بیانیه صادر شده توسط ریاست جمهوری اواخر روز سه شنبه گفت: Hernández تا به حال به دنبال توصیه های بهداشتی اقدامات احتیاطی اما ‘œbecause از ماهیت کار آن امکان پذیر نیست به باقی می ماند در مجموع انزوا.’�

دفتر خود گفت: Hernández شروع به احساس بد در طول تعطیلات آخر هفته و عفونت های ویروسی تایید شد در روز سه شنبه. این بیانیه گفت که او تحت درمان با microdacyn, آزیترومایسین, ایورمکتین و روي.

آن گفت: بانوی اول نشان داده که هیچ COVID-19 علائم.

هندوراس گزارش شده بیش از 9,100 تایید ویروس موارد و 322 مرگ و میر.

مانیل فیلیپین – یک پزوی فیلیپین ضد پيوند دادستان می گوید خود را به آژانس را بررسی ملی وزارت بهداشت و بالای آن مقامات بیش از مرگ و میر ناشی از پرسنل پزشکی به دلیل یک اتهام نادرست از این کشور شیوع کروناویروس.

بازرس ساموئل Martires گفت: محققان خواهد نگاه به مسئولیت کیفری ممکن است از وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم و دیگر مقامات برای تاخیر در تهیه لباس محافظ و دیگر ساقط است که منجر به مرگ تعدادی از پزشکان و دیگر متخصصان سلامت است.

وزارت بهداشت می گوید آن را به همکاری در تحقیقات.

Martires خبرنگاران وجود داشته است تاخیر و سردرگمی در این گزارش از coronavirus موارد و مرگ و میر در فیلیپین و در تحویل کمک به آلوده پرسنل پزشکی. این کشور دارای بیش از 27,000 مورد تأیید و 1,108 گزارش ویروس های مربوط به مرگ و میر.

فیلیپین سناتورها به طور جداگانه خواستار دوقو استعفای در مارس با استناد به خود œfailure رهبری’� در پاسخ به بحران بهداشت و درمان, اما رئیس جمهور رودریگو Duterte او را نگه داشته و دستور او را به کار سخت تر است.

___

لندن – هنر بدن هشدار داده که بریتانیا چهره ‘œcultural فاجعه’� به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که می تواند در نتیجه از دست دادن 400,000 شغل.

یک مطالعه توسط فکر می کنم تانک اقتصاد آکسفورد می گوید و انگلستان صنایع خلاق می تواند از دست دادن 74 میلیارد پوند ($92.8 میلیارد دلار) درآمد در این سال و در انگلستان 2 میلیون خلاق-بخش مشاغل می تواند از دست رفته.

موسیقی و تئاتر و هنر, طراحی, معماری و انتشارات تولید میلیاردها دلار برای اقتصاد بریتانیا هر سال اما در کشور باشگاه, تئاتر, سینما, سالن های کنسرت و گالری های هنری تعطیل در ماه مارس به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور. داخل سالن صورت باقی مانده بسته برای بسیاری از ماه به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

مدیر اجرایی کارولین Norbury از صنایع خلاق فدراسیون که لابی برای هنر و فرهنگ گفت: بدون حمایت دولت ‘œthousands از جهان پیشرو کسب و کار خلاق خود را به بستن درهای خود را.”

او نام دولت برای راه اندازی یک “œcultural تجدید صندوق’� و ادامه حمایت از برنامه است که پشتیبانی مردم خود اشتغالی و furloughed کارگران در طول مستند.

___

مسکو – ویژه ضد عفونی تونل نصب شده در محل اقامت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خارج از مسکو و دو در کرملین پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

گزارش در مورد تونل پاشش هر کسی که عبور از آن را با مواد ضد عفونی کننده به نظر می رسد در رسانه های دولتی روز سه شنبه شب. ریانووستی خبر داد که تونل ساخته شده بود توسط یک شرکت روسی مستقر در پنزا برخی از 550 کیلومتر (340 مایل) جنوب شرقی مسکو است.

تونل نصب شده اند که شیوع ‘œwas در نوسان کامل,’� Peskov گفت. ‘œWhen می آید به رئیس دولت اقدامات احتیاطی اضافی توجیه هستند.’�

ماه گذشته پوتین گفت که روسیه تا به حال تصویب اوج شیوع و از دولت خواست تا به تدریج شروع به کاهش مستند محدودیت در محل پس از اواخر ماه مارس است.

روز شنبه, روسی, مقامات بهداشتی گزارش 7,843 جدید کروناویروس موارد – کمترین روزانه تعدادی از اواخر ماه آوریل است. این کشور caseload ‘” در حال حاضر در 553,301 ‘” باقی مانده است سوم بزرگترین در جهان است.

کرملین منتقدان سوال آمار رسمی و لینک بازگشایی تلاش های روسیه تمایل دولت به افزایش میزان مشارکت در آینده رفراندوم قانون اساسی است که اجازه می دهد پوتین به حکومت تا 2036. این همه پرسی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.

برلین – مقامات در غرب آلمان می گویند 400 نفر در کارخانه بسته بندی گوشت می آمد باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

منطقه ای بهداشت و درمان اقتدار در Guetersloh گفت: کلاستر جدید مرتبط است به یک کشتارگاه عمل Toennies گروه در نزدیکی ردا-Wiedenbrueck.

شده اند وجود دارد چند شیوع بیماری در آلمانی کشتارگاهها در هفته های اخیر باعث شد دولت به اعمال سختگیرانه تر از قوانین ایمنی برای صنعت و ممنوعیت این عمل با استفاده از پیمانکاران فرعی.

Toennies گروه می گوید: این کشتارگاه توسط بزرگترین سایت و استخدام بیش از 6000 کارکنان.

___

آمستردام – هلند محققان که مطالعه آب و فاضلاب می گویند که استفاده از مواد مخدر در آمستردام دم قابل ملاحظه ای در اولین ماه از coronavirus مستند.

این KWR موسسه تحقیقات گفت: کاهش است و احتمالا ناشی از عدم بازدید گردشگران پایتخت هلند و بسته شدن از کلوپ های شبانه, اگر چه آن گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز است برای درک بهتر اثر مستند در استفاده از مواد مخدر.

آمستردام علف های هرز-فروش coffeeshops هستند آهن ربا برای بازدید کنندگان خارجی اگر چه آنها نیز به طور گسترده ای مورد استفاده ساکنان شهرستان و محققان اشاره کرد که مصرف کانابیس در طول مستند پایدار باقی مانده در مقایسه با سال گذشته است.

مواد مخدر است که غیر قانونی هستند و نه به فروش می رسد در coffeeshops مشخص شده نشان داد کاهش در آمستردام اما نه در دو هلندی شهرستانها که در آن فاضلاب مورد آزمایش قرار گرفت – اوترخت و آیندهوون. کسانی که در شهرستانها جذب کمتری گردشگران از آمستردام.

با توجه به KWR اندازه گیری های گرفته شده در مارس 18-24 روز پس از هلندی مستند شروع به وجد استفاده در آمستردام کاهش 50 ٪ در مقایسه با ماه مشابه یک سال پیش. آمفتامین استفاده شد یک سوم و کوکائین نشان داد کاهش 25 درصد.

زمانی که دولت هلند اعلام کرد مستند آن شامل coffeeshops در موسسات که بسته شد پایین. این اقدام منجر به کوتاهی موجی از وحشت از خرید گلدان و صف های طولانی در خارج از coffeeshops قبل از مقامات گفت که غذای آماده فروش مجاز خواهد بود.

___

لیسبون, پرتغال — کوچک شیوع بیماری ستون تا برای مقامات پرتغالی به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن درب ظرف را در آنچه تا کنون بوده است نسبتا نبرد موفق در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آخرین نقطه ای است که در Alcobaca یک شهر در حدود 100 کیلومتر (60 مایل) در شمال پایتخت لیسبون که در آن 29 افراد مسن و 10 کارکنان و همچنین چند تن از کارکنان و اعضای خانواده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در خانه سالمندان.

پلیس تخلیه خانه دوشنبه در آماده سازی برای ضد عفونی.

همچنین مقامات هنوز در تلاش برای ردیابی برخی از حدود 100 نفر که با حضور غیر قانونی حزب در آخر هفته در لاگوس در جنوب پرتغال ساحل. محبوب تعطیلات منطقه امیدوار است به منظور جلب گردشگران خارجی در تابستان امسال است.

مقامات تا کنون تایید کرد 16 مورد در میان partygoers برخی از آنها بنا به گزارش رقصید هم بدون پوشیدن ماسک.

با تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و ICU بیماران باقی مانده پایدار دولت می گوید هیچ علت برای زنگ.

سه شنبه, پرتغال تا به حال رسما ثبت 37,336 مورد تأیید و 1,522 مرگ و میر.

___

استکهلم – سوئد پارلمان برگزار شد 15 دقیقه یادبود برای قربانیان این بیماری همه گیر در کشور است که دیده می شود نزدیک به 5000 COVID-19 مرگ و میر.

رئیس مجلس شورای Andreas Norlen گفت: “œthis لحظه خاص است که برای همه آنها. کسانی که شغل خود را از دست سلامت خود زندگی خود را. اما همچنین برای کسانی که باقی مانده است که یکی از بستگان زندگی به پایان رسید.’�

Norlen گفت: dark-چادری یادآوری-به دنبال قانونگذاران که ایستاده بود برای یک دقیقه’ سکوت در Riksdagen: ‘œBefore ما همچنان ما در مبارزه با این بیماری همه گیر را متوقف کنیم با هم و تصدیق خود را در درد و رنج خود را قربانی. … و ما می گوییم به همه کسانی که در حال حاضر سوگواری و رنج می برند: شما تنها نیستید.’�

سوئد است که outlier در راه آن است که دست زدن به شیوع دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و سرانه.

___

برلین – دولت آلمان در جشن یک شروع موفق را برای خود coronavirus ردیابی نرم افزار که میگه دانلود شده است 6.5 میلیون بار فقط در طول یک روز است.

وزیر بهداشت ینس Spahn در توییتر نوشت جمعه که آن را یک ‘œstrong شروع’� و ‘œshould ایجاد انگیزه و حتی بیشتر شهروندان برای پیوستن به در.’�

او اضافه کرد که “œcontaining تاج یک تیم بازی’� و هر کسی که با استفاده از این برنامه باعث می شود تفاوت.

استفاده از این برنامه داوطلبانه است و این برنامه در آلمان که در آن مردم به خصوص حساس در مورد حفاظت از داده ها طراحی شده است برای ذخیره داده ها تنها بر روی مردم گوشی به جای متمرکز سرور.

نرم افزار راه اندازی شد با هیاهو در روز سه شنبه.

___

مادرید – نخست وزیر اسپانیا پدرو Sánchez می گوید دولت مراسم برگزار خواهد شد در تاریخ 16 ژوئیه به افتخار بیش از 27000 نفر که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر.

صحبت کردن با قانونگذاران Sánchez گفت: این مراسم خواهد بود که ریاست آن را فلیپه ششم پادشاه اسپانیا رئیس دولت و با حضور مقامات بالا از اتحادیه اروپا و سازمان بهداشت جهانی است.

آن را چهار ماه پس از اسپانیا تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات. محدود کردن جمعیت در خانه و توقف بسیاری از فعالیت های اقتصادی آن زمان نزدیک به دو ماه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اسپانیا تا به حال بیش از 244,000 موارد تایید شده. اگر چه روزانه مرگ و میر بر این باور هستند که باید کاهش یافته و به رقم تنها دولت نگه داشته است مرگ و میر در 27,136 به مدت دو هفته آن را به عنوان اصلاح تناقضات در گزارش های مختلف از مقامات منطقه ای است.

___

کپنهاگ, دانمارک – دانمارکی دولت اصرار شرکت کنندگان در زیادی نژادی عدالت تظاهرات در اوایل این ماه برای آزمایش پس از یک شخص در میان جمعیت آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزیر بهداشت مگنوس Heunicke گفت: 15,000 مردم با حضور در ژوئن 7, تجمع در شهر کپنهاگ و ‘œsome از آنها ایستاده بود و بسیار نزدیک به یکدیگر است.’�

او می خواست آنها را برای آزمایش ‘œwhether شما باید علائم یا نه.’�

او می گوید: “œas زمانی که ما به این ویروس در اروپا و در دانمارک آن را شعله ور خواهد کرد. ما در حال برخورد با یک بیماری بسیار مسری.’�

دو دیگر شیوع گزارش شده در دانمارک از جمله یک خانه سالمندان در شمال که در آن حداقل 26 نفر دارای آزمایش مثبت است. شش نفر در ژوئن 6 پرواز از پاکستان نیز تشخیص داده شده اند با COVID-19 و بیشتر شده اند ممکن است در معرض. مقامات در حال حاضر ردیابی دیگر مسافران.

___

اسلام آباد – یک مقام بهداشتی می گوید پاکستان را در نظر بگیرید با استفاده از جدید بریتانیا به مواد مخدر است که کارشناسان می گویند کاهش خطر مرگ در به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

روز چهارشنبه اعلام ظفر میرزا که به توصیه نخست وزیر عمران خان در مسائل مربوط به سلامت آمد به پاکستان گزارش داد 136 بیشتر COVID-19 مرگ و میر بالاترین تک-روز تعداد مرگ و میر.

دولت نقل مکان کرد و به مهر و موم کردن نقاط داغ در سراسر کشور برای جلوگیری از افزایش مسیر عفونت.

روز شنبه, پاکستان, گزارش 5,839 موارد جدید در مجموع 154,760 از جمله 2,975 مرگ و میر.

بریتانیا گزارش داد که کارآزمایی بالینی دریافتند که ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید به نام دگزامتازون کاهش مرگ و میر تا یک سوم در بیماران بستری در بیمارستان که نیاز به اکسیژن است.

___

NEW DELHI, India – هند اضافه شده است بیش از 2000 COVID-19 مرگ و میر به آن شمارش و پس از دهلی نو و ماهاراشترا متحده شامل 1,672 گزارش نشده مرگ و میر افزایش این تعداد به 11,903.

وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 10,974 جدید کروناویروس موارد در مجموع 354,065. از 2,003 به تازگی اضافه شده مرگ و میر 331 گزارش شد در 24 ساعت گذشته.

هند شده است گزارش برخی از 10,000 عفونت های جدید و بیش از 300 مرگ و میر در هر روز بیش از دو هفته گذشته. قبلا گزارش نشده مرگ رانده اند هند نرخ مرگ و میر از 2.9 درصد به 3.4%.

قبلا کارشناسان بهداشت هشدار داده بود که هند بود undercounting مرگ و میر به عنوان برخی از ایالت ها با استفاده از معیارهای مختلف. مانند جاهای دیگر تعداد واقعی تصور می شود بیشتر به عنوان تست محدود باقی مانده است.

هند چهارمین سخت ترین-آمار کشور توسط pandemic پس از آمریکا و روسیه و برزیل.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اختصاص داده است یک رهبر نظامی برای نظارت بر مرز کشور قرنطینه اقدامات پس از آنچه او به عنوان یک “œunacceptable شکست’� توسط مقامات بهداشتی در اجازه می دهد دو زن بود که به تازگی از لندن به ترک قرنطینه قبل از آنها تا به حال تست شده برای ویروس.

زنان که در حال شهروندان نیوزیلند پرواز کرده بود خانه را به بازدید از مرگ پدر و مادر و اعطا شد معافیت خود را به ترک اجباری 14-روز قرنطینه در اوایل دلسوز زمینه. آنها سپس با ماشین سفر از اوکلند به ولینگتون, جایی که آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات بهداشت گفت: زنان تا به حال هیچ ارتباطی با افراد دیگر در سفر جاده ای خود را. مقامات گفتند که در حال تماس با 320 افرادی که ممکن است در تماس با زنان خود به پرواز و یا در هتل آنها باقی می ماند در طول زمان خود را در قرنطینه.

قبل از دو مورد جدید اعلام شد شنبه, نیوزیلند رفته بود بیش از سه هفته بدون گزارش هرگونه موارد جدید و در نظر گرفته شد ویروس رایگان.

Protocol wine studio حمایت دشوار مرزی یکی دیگر از اقدامات برای جلوگیری از شیوع و لغو قرنطینه معافیت دلسوز در زمینه در حالی که مورد بررسی بیشتر است.

او گفت که او تا به حال منصوب درجه ناخدا Digby Webb, معاون, رئیس, دفاع برای نظارت بر تمام قرنطینه و موفق انزوا امکانات.

___

کانبرا استرالیا – وزیر امور خارجه Marise پین می گوید چین و روسیه با استفاده از افزایش اضطراب در اطراف coronavirus همه گیر به تضعیف دموکراسی های غربی با انتشار دروغ آنلاین.

پین گفت: در یک سخنرانی در دانشگاه ملی استرالیا که دروغ باعث شد تا ‘œclimate از ترس و بخش� زمانی که جهان نیاز به همکاری و درک.

او گفت: “œit مشکل است که برخی از کشورها با استفاده از این بیماری همه گیر به تضعیف لیبرال دموکراسی برای ترویج خود را بیشتر استبدادی مدل.’� پین با اشاره به اتحادیه اروپا گزارش کمیسیون روسیه و چین در حال جاری شدن سیل در اروپا با دروغ نمیشود.

___

پکن – چین سرمایه گزارش یک افزایش اندک در شماره جدید تایید coronavirus موارد شنبه آن را به عنوان به دنبال نبرد شیوع اخیر با اقدامات سختگیرانه با هدف کاهش تماس انسان و شانس موج جدیدی از عفونت های سراسر کشور.

پایتخت بود که به نظر می رسید که شیوع بیماری تحت کنترل گزارش 31 مورد از 27 روز قبل در درجه اول مربوط به شهر 20 میلیون دلار بزرگترین بازار عمده فروشی در جنوب غربی.

کشور چین گزارش شده 44 مورد جدید در اطراف میانگین برای روز های اخیر. یازده نفر از کسانی بودند آورده شده از خارج از کشور توسط مسافران چینی در حالی که یکی دیگر محلی مورد بود از هبی استان های مجاور به پکن و یکی در شرق استان ژجیانگ بیشتر در جنوب.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و فقط 252 نفر در حال حاضر در درمان COVID-19 با یکی دیگر از 113 بودن جدا شده و مشاهده شده برای موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

___

مکزیکو سیتی – حتی به عنوان مکزیک اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی کلیساها و رویدادهای مذهبی این کشور ارسال شده است در نزدیکی-تعداد رکورد تازه تایید موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19.

وزارت بهداشت گزارش روز سه شنبه تایید کرد که موارد افزایش 4,599 دوم-بالاترین افزایش روزانه به تاریخ, برای رسیدن به یک جمع کل 154,863.

مرگ و میر افزایش 730, سومین روزانه تعداد تایید و پس از یک روز افزایش 1,092 و 816 در اوایل این ماه. کسانی که مرگ عوارض rivaled کسانی که از ایالات متحده است.

هر دو مورد مرگ و کل – که در حال حاضر در 18,310 – به وضوح undercounts چون مکزیک بسیار کمی تست.

مقامات بهداشت اذعان مکزیک است که در فلات پايدار نرخ انتقال و مرگ و میر با چند اگر هر گونه نشانه ای از کاهش. با وجود آن کسب و کار شروع به بازگشایی پس از اجباری مستندات با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net