آخرین: آلمان نمی سهولت محدودیت های قبل از مارس 20

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– آلمان نمی شل محدودیت در زندگی عمومی قبل از آوریل 20

– سریلانکا بازداشت هزاران نفر برای نقض مقررات منع رفت و آمد coronavirus

– U. N. می گوید 86 کارکنان در سراسر جهان باید موارد گزارش شده از ویروس

– U. N. می گوید نقد و بررسی کنفرانس برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای به تعویق افتاد

___

برلین – آنگلا مرکل رئیس ستاد می گوید آلمان نمی شل محدودیت های آن در زندگی عمومی قبل از مارس 20.

مقامات آلمانی بسته های غیر ضروری و مغازه های ممنوع تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام در آغاز هفته. مدارس, میله, رستوران ها و باشگاه ها نیز بسته شده است.

مرکل رئیس ستاد Helge براون گفت که روز شنبه نسخه ای از روزانه Tagesspiegel که œwe نمی خواهید به بحث در مورد هر گونه کاهش قبل از مارس 20′: “تا زمانی که پس از آن همه اقدامات را در محل باقی می ماند.’� او گفت که مقامات می گویند ‘œin موقع قبل از آن’� چه اتفاقی می افتد بعد از آن تاریخ است.

                                                                                                                                                                                                                       

براون گفت که ” œthe مسن و بیمار را مجبور به کاهش مخاطبین خود را به طور قابل توجهی طولانی تر است.’�

آلمان ثبت کرده است بیش از 50 ، 000 مورد جدید coronavirus با توجه به شمارش توسط جان هاپکینز با 351 مرگ و میر – پایین تر مرگ و میر در بسیاری از کشورهای دیگر.

___

کلمبو – سریلانکا می گویند پلیس آنها را دستگیر کرده و هزاران نفر از جمله بسیاری از کسانی که دعا در مسجد برای نقض سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شده به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تعداد موارد مثبت افزایش یافته است به 106 و دولت دستور داده است تا پلیس به شدت تحمیل حکومت نظامی برای اطمینان اجتماعی فاصله در سراسر کشور است.

در یک نکته است که یک گروه از مردم نماز در یک مسجد در شهر Horowpathana حدود 124 مایل (200 کیلومتر) شمال پایتخت کلمبو پلیس و مقامات بهداشت به مسجد رفت و دستگیر 18 در حالی که چند ده ها تن فرار کرده اند.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت را ممنوع کرده است غیر ضروری سفر. پلیس 4,600 و ضبط 1,125 وسایل نقلیه برای نقض مقررات منع رفت و آمد پس از 20 مارس.

___

سازمان ملل متحد – سازمان ملل متحد می گوید 86 کارکنان در سراسر جهان باید موارد گزارش شده از COVID-19.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: بسیاری از آلوده کارکنان در اروپا هستند اما نیز وجود دارد که کارکنان در آفریقا و آسیا و خاورمیانه و ایالات متحده است که باید coronavirus.

سعی کنید برای کاهش انتقال او گفت: اکثریت قریب به اتفاق از U. N. کارکنان در حال کار از خانه.

دلاری در نیویورک که در آن یک روز عادی را ببینید کارکنان’ عبور را دامنگیر 11,000 بار تعدادی از ابجو بد و کم مایه صبح روز جمعه بود در 140, نواز گفت.

در ژنو گفت: تعدادی از کارکنان در ایران کاهش یافته است و از حدود 4000 نفر در یک روز به طور منظم فقط حدود 70 روز پنج شنبه. در وین بیش از 97 درصد از U. N. کارکنان در حال حاضر کار از راه دور, او گفت:. و در آدیس آبابا, اتیوپی 99 درصد از کارکنان در حال کار از خانه.

___

سازمان ملل متحد – 191 احزاب به توافق هسته ای منع گسترش پیمان تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن کنفرانس به بررسی اجرای آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان ملل متحد روز جمعه گفت.

این پیمان در نظر گرفته شده است سنگ بنای تلاش های جهانی برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و احزاب برگزاری یک کنفرانس بزرگ هر پنج سال به بحث در مورد چگونه آن کار است. جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 27-May 22 دلاری در نیویورک است.

U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: بررسی کنفرانس برگزار خواهد شد ‘œas محض این که شرایط اجازه اما بعد از مارس سال 2021.’�

U. N. گفت: در اوایل این هفته است که این کنفرانس به احتمال زیاد به تعویق افتاد اما این کنفرانس رئیس جمهور-تعیین سفیر Gustavo Zlauvinen آرژانتین می خواستم به مشورت دولت هایی که عضو این معاهده است.

هسته ای منع گسترش پیمان که به آن 50th anniversary 5 مارس با اعتبار جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای به ده ها تن از سازمان ملل. آن را موفق به انجام این کار از طریق یک جایزه جهانی معامله: کشورهای بدون سلاح های هسته ای متعهد نیست برای به دست آوردن آنها و کسانی که با آنها متعهد به حرکت به سوی حذف خود را; و همه تایید هر کس حق توسعه صلح آمیز انرژی هسته ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im