آخرین: جو بایدن برنده دموکراتیک اولیه در آیداهو

دیترویت — آخرین در سال 2020 دموکراتیک انتخابات مقدماتی (همه زمان محلی):

11:35 بعد از ظهر

                                                                                                                                                                                                                       

دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی در ایالت واشنگتن است که خیلی زود تماس بگیرید.

تمام آرا در ایالت واشنگتن در حال بازیگران توسط ایمیل یا رها کردن آنها را در صندوق های رای و دولت شمارش مقدار قابل توجهی در بعد از انتخابات.

اما هنگامی که برای اولین بار به روز رسانی منتشر شده است, انتخابات, مقامات تنها به ارائه به روز رسانی یک بار در روز تا زمانی که همه دیر-ورود آرا در حال شمارش است.

در دسته اول از نتایج منتشر شده در اواخر شنبه شب برنی ساندرز و جو بایدن اساسا گره خورده است – با هر ادعا در حدود 33 درصد از تقریبا 1 میلیون و شمارش آرا.

ترین استان ها در واشنگتن دولت آینده ارائه به روز رسانی در مورد نتایج خود را در روز شنبه.

__

11 p. m.

جو بایدن در جشن پیروزی دموکراتیک در انتخابات مقدماتی در می سی سی پی در ایالت میسوری و به خصوص انتخابات عمومی میدان نبرد میشیگان.

در طول یک ظاهر نزدیکی فیلادلفیا ستاد سابق معاون رئیس جمهور به نام روز سه شنبه رای ‘œanother شب خوب’� و ‘œa گام نزدیک تر به بازگرداندن نجابت و عزت و افتخار به کاخ سفید است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در یک رام تن بایدن رسیده به حامیان مبارزه رقیب برنی ساندرز ضمن تشکر از سناتور ورمونت و زیر ‘œfor خود را خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را’� و هدف مشترک آنها: به ‘œbeat دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.’�

بایدن به یاد هواداران خود و مخاطبان تلویزیون ملی – از رقیب سابق که به تایید او اخیرا کالیفرنیا سن. کامالا هریس و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker گفت: “ما در حال آوردن این حزب با هم. این چیزی است که ما باید انجام دهید.’�

__

10:50 بعد از ظهر

جو بایدن می گوید coronavirus بحران ‘œa ماده از ریاست جمهوری رهبری’� و او را به زودی پیشنهاد یک طرح برای مبارزه با آن است.

معاون سابق رئیس جمهور صحبت کرد و پس از او به دست آورد دموکراتیک مقدماتی در میشیگان میسوری و می سی سی پی در روز سه شنبه برخورد یک ضربه جدی به برنی ساندرز.

اما بایدن را باز کرد سخنرانی پیروزی با اذعان بحران جهانی که باعث شده است تا سفر ممنوعیت قرنطينه و خالی دانشگاه. او گفت: “œThis کل coronavirus موضوع است که یک ماده از ریاست جمهوری, رهبری, و بعد از این هفته من بود صحبت کردن به شما را در آنچه به اعتقاد من ملت باید انجام برای مقابله با این ویروس است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

وقوع اخلال دموکراتیک اولیه بیش از حد. هر دو بایدن و ساندرز لغو تظاهرات سه شنبه شب. و کمیته ملی حزب دموکرات می گوید بعدی خود را در مناظره یکشنبه در آریزونا نمی خواهد که مخاطبان زندگی می کنند.

__

9:50 بعد از ظهر

تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ حمایت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری گفت: زمان آن را برای دموکرات ها به تجمع در اطراف سابق معاون رئیس جمهور و آماده شدن برای انتخابات عمومی.

پس بایدن را پیش بینی برنده در تعدادی از دولت های مقدماتی سه شنبه یانگ گفت: در سی ان ان که او می بیند بایدن به عنوان بهترین موقعیت نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت: دموکرات ها نیاز به ‘œcome هم به عنوان یک حزب شروع امشب.’�

طرفدار برنی ساندرز در سال 2016 یانگ گفت: سناتور ورمونت الهام گرفته از خود ریاست جمهوری اجرا که یانگ به پایان رسید در ماه فوریه قبل از امضای قرارداد به عنوان یک مفسر سیاسی سی ان ان.

یانگ گفت که او معتقد است که ایده های مترقی مطرح شده توسط نامزدها مانند Sanders, الیزابت وارن و خود را ” œwill باید یک صدا در بایدن دولت برای شروع به حل این مشکلات است.’�

__

9:25 بعد از ظهر

آسوشیتد پرس اعلام کرد جو بایدن برنده میشیگان دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری روز شنبه با استفاده از ترکیبی از اوایل رای می گرداند و آن AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان در این ایالت است.

میشیگان در سراسر امتداد دو ساعت در مناطق که به معنی وجود یک ساعت که در آن مقامات در دولت در حال شمارش آرا در چند استان ها در دولت فوقانی شبه جزیره هنوز هم ریخته اند.

AP به نام نژاد تنها چند دقیقه پس از نظرسنجی بسته شده در 9 p. m. ET در میشیگان پس از آن ساعت اول نتایج نشان داد بایدن پیش از برنی ساندرز. کسانی که زود بازده نیز همسان نتایج AP VoteCast خبرگزاری گسترده نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی.

VoteCast نشان داد بایدن برگزاری جامد سرب بیش از برنی ساندرز در میشیگان دموکراتیک اولیه. این نظرسنجی نشان داد بایدن برنده شدن در میان مردان و زنان و همچنین به عنوان سفید رای دهندگان و آمریکایی های آفریقایی تبار. بیشتر دموکراتیک اولیه رای دهندگان فکر می کردم او به جای ساندرز بیشتر احتمال دارد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

AP VoteCast انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز.

__

9:05 بعد از ظهر

جو بایدن برنده میشیگان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

میشیگان شد بزرگترین شش کشور رای گیری روز شنبه با 125 متعهد نمایندگان در خطر است.

بایدن تاکید کرد دولت اوباما کمک مالی از صنعت خودرو که نجات هزاران نفر از شغل. او همچنین در شمارش ادامه داد: حمایت قوی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

ساندرز شکست هیلاری کلینتون در میشیگان 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. از دست دادن دولت در این سال ممکن است تا حد زیادی کاهش دهد و شانس خود را در نامزدی.

بسیاری از رای دهندگان در حال حاضر به دنبال به جلو به نوامبر و اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می تواند برنده شدن در دولت است که شاید بیش از هر دیگر پرتاب او به کاخ سفید در سال 2016.

__

8:05 بعد از ظهر

به محض این که نظر سنجی بسته در می سی سی پی و میسوری در 8 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا به آسوشیتد پرس اعلام کرد جو بایدن برنده در هر دو کشور ” دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

AP به نام بایدن برنده بیش از برنی ساندرز حتی اگر مقامات دولتی بود و در عین حال به انتشار هر گونه نتایج از سه شنبه انتخابات است. خبرگزاری بنابراین بر اساس نتایج حاصل از AP VoteCast آن گسترده نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی. که انتخابات تحقیقات قطاری از دیدگاه رای دهندگان آنها را برای رای دادن و به همین دلیل است.

این VoteCast بررسی نشان داد بایدن با گسترده منجر شود در هر دو کشور. از همه مهمتر بایدن رهبری در تمام نقاط هر دو کشور. او رهبری در میان مردان و زنان و همچنین میان هر دو سفید رای دهندگان و رای دهندگان آمریکایی.

سیاه رای دهندگان طراحی بایدن به برنده در چندین ایالت به تاریخ در دموکراتیک مقدماتی از جمله سنگ محک پیروزی در کارولینای جنوبی در اواخر ماه گذشته.

در هر دو می سی سی پی و میسوری در شنبه بایدن تحت سلطه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار – برنده شدن پشتیبانی از نزدیک به سه چهارم از آمریکایی های آفریقایی تبار در هر دو کشور.

دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ایالت میسوری و می سی سی پی به احتمال زیاد به فکر می کنم بایدن به جای ساندرز می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

AP VoteCast انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز.

__

8 p. m.

جو بایدن برنده دموکرات در انتخابات مقدماتی در ایالت میسوری و می سی سی پی.

میسوری است 68 نمایندگان در خطر است. می سی سی پی است 36 متعهد نمایندگان در خطر است.

میسوری است که در میان محافظه کارانه تر از شش کشور از برگزاری دموکراتیک مقدماتی روز سه شنبه. اما یکی از ایالت مقامات منتخب در حال خواهان. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری چهره یک مبارزه سخت برای حمل میسوری در ماه نوامبر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد که دولت با 19 درصد در سال 2016.

جو بایدن مبارزات انتخاباتی در می سی سی پی در یکشنبه, کار برای افزایش حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار که 38 درصد از می سی سی پی, جمعیت و حتی سهم بیشتری از رای دهندگان دموکرات. برنی ساندرز لغو طرح به نظر می رسد روز شنبه در جکسون بنابراین او می تواند مبارزات انتخاباتی در میشیگان که همچنین برگزاری اولیه روز سه شنبه.

__

8 p. m.

نظر سنجی شروع به نزدیک به شش کشور از برگزاری مقدماتی یا قفقاز برای کمک به تعیین دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد که در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن در حال رای گیری روز سه شنبه. نظرسنجی بسته شده در می سی سی پی و میسوری در 8 p. m. شرقی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در زمان سرب بیش از ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در نماینده تعداد پس از هفته گذشته سه شنبه زمانی که 14 متحده و ساموآ آمریکا رای دادند. هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard تنها دیگر نامزد حزب دموکرات باقی مانده در مسابقه.

آن را به یک نقطه بحرانی در دموکراتیک مسابقه. بایدن به دنبال سیمان خود را پیشتاز وضعیت در حالی که ساندرز است در یک مبارزه فوری به نوبه خود چیزهایی در اطراف. در تقویم اولیه است که به سرعت تغییر به ایالات متحده است که می تواند به نفع بایدن و باریک مسیر خود را به نامزدی.

__

7:20 بعد از ظهر

جبهه دموکراتیک-دونده جو بایدن و برنی ساندرز بحث خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده روز یکشنبه در آریزونا در میان شیوع کروناویروس – اما بدون مخاطبان زندگی می کنند.

کمیته ملی حزب دموکرات می گوید آن است که حرکت ‘œat به درخواست هر دو کمپین و از فراوانی از احتیاط.’�

DNC مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا می گوید محلی مقامات بهداشت عمومی توصیه شده بود که این بحث می تواند همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

هر دو بایدن و ساندرز لغو خود را شب انتخابات حوادث روز سه شنبه در اوهایو در میان نگرانی ها در مورد این بیماری همه گیر.

__

4:25 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز است که لغو یک برنامه ریزی تجمع در کلیولند نگرانی بیش از این گسترش جدید کروناویروس.

مایک کسکا سخنگوی 78 ساله سناتور ورمونت می گوید: کمپین لغو این رویداد ‘œOut نگرانی برای بهداشت عمومی و ایمنی.’� ساندرز تعیین شده بود به صحبت می کنند وجود دارد به عنوان نتایج حاصل از دموکراتیک رای گیری اولیه در شش ایالت نورد در سه شنبه شب.

‘œWe هستند غذای عمومی از هشدارهای مقامات ایالتی اوهایو که ابلاغ نگرانی در مورد برگزاری بزرگ داخلی حوادث در طول شیوع کروناویروس,’� کسکا گفت. ‘œSen. ساندرز می خواهم برای ابراز تاسف خود را به هزاران نفر از Ohioans که در حال برنامه ریزی برای حضور در این رویداد امشب.’�

جو بایدن برنامه ریزی شده است برای نگه داشتن خود تجمع در کلیولند بعد شنبه. یک سخنگوی 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور نشان داد وجود دارد بدون لغو آینده گفت: “ما در حال رهبری به کلیولند.’�

___

2:20 بعد از ظهر

برنی ساندرز برداشتن حمایت از یک خانه در ایالات متحده عضو که مورد حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 و ستایش سناتور ورمونت برای رهبری درباره مسائل مربوط به جانبازان و خانواده های شاغل.

Rep. علامت Takano کالیفرنیا می گوید: در یک ویدئو سهشنبه از ساندرز کمپین که او را حمایت از او در بخشی به دلیل ساندرز’ ‘œability به همه چیز انجام می شود.’�

Takano که در حال حاضر صندلی های خانه Veterans’ Affairs Committee, نقل ساندرز’ قبلی رهبری در سنا همتای بدن. خود را پشتیبان گیری است که برای اولین بار ساندرز از یک عضو کنگره در چندین هفته در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نورد است و نزدیک به 50 کنگره تایید این ماه به تنهایی.

Takano کالیفرنیا نشان دهنده یک نماینده غنی جایزه که ساندرز انجام شده در هفته گذشته سه شنبه مقدماتی. در روز سه شنبه شش ایالات برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی.

در این ویدئو Takano – اولین همجنسگرا فرد از رنگ انتخاب شده به کنگره موجب اقتدار ساندرز’ اوایل برای حمایت از برابری ازدواج و همچنین تمرکز خود را بر روی مسائل از جمله تغییر آب و هوا و حق حمایت.

___

11:35 صبح

جو بایدن مواجه شده است و یک طرفدار تفنگ کارگر در یک testy ارز بیش از طرح خود برای بازگرداندن این حمله از سلاح های ممنوع.

بایدن گفت در یک خودرو در کارخانه دیترویت در روز سه شنبه و پس از آن مواجه شد توسط یک کارگر در یک کلاه سخت است که او را متهم کرد از ‘œactively در تلاش برای پایان دادن به متمم دوم درست است.” بایدن با استفاده از expletive به کارگر او ‘œfull از” آن را و سکوت یک مشاور بود که در تلاش برای پایان دادن به مکالمه.

بایدن در ادامه گفت او از متمم دوم اما افزود: ‘œDo شما نیاز به 100 دور?’�

کارگر با اشاره به ‘œviral تصویری’� که در آن او ادعا بایدن گفت که او را دور مردم اسلحه. بایدن پاسخ داد که او ‘œdid نمی گویند که’� و تصویری شد ‘œlying.’�

بایدن در غیر این صورت دریافت یک اکثریت پاسخ مثبت از کارگران ساختمانی در حالی که آشنائی اتحادیه رای در یک فشار نهایی به عنوان ساکنان میشیگان رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

___

این مورد درست شده است نشان می دهد که بایدن یک پاسخ از کارگران ساختمانی نه autoworkers.

___

10:55 صبح

جو بایدن خود را دریافت کرد سوم حمایت از ملی تفنگ و گروه کنترل در روز به عنوان بسیاری از این زمان از نوتون عمل داد.

این گروه تاسیس شد و پس از دبستان ” سندی هوک در ایالت کانکتیکات که به کشته شدن 26 نفر از جمله 20 کودک. بایدن همچنین حمایت از Everytown for Gun Safety و بردی مبارزات انتخاباتی در روزهای اخیر.

نیوزیلند اقدام داد رئیس صندوق موری گفت: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد بایدن را ” œsupport برای تفنگ پیشگیری از خشونت هرگز منحرف.’� این گروه یادداشت های سابق معاون رئیس جمهور منصوب شد توسط رئیس جمهور باراک اوباما به رهبری یک تفنگ کنترل نیروی کار پس از 2012 نوتون قتل عام.

تایید یکی دیگر از نشانه برنی ساندرز’ پر از لکه رکورد در کنترل اسلحه می تواند وزن او را در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. میشیگان و پنج دیگر کشورهای در حال رای گیری روز سه شنبه در یک نقطه بحرانی در مسابقه.

ساندرز یک D-منهای امتیاز از انجمن ملی تفنگ. اما سناتور ورمونت مورد انتقاد قرار گرفته توسط مخالفان و طرفداران کنترل اسلحه در گذشته برای مخالفت با بررسی زمینه های قوانین و پشتیبانی برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه از پرونده های حقوقی بیش از سوء استفاده از اسلحه های خود را.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست, پادکست, ‘œGround بازی.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im