آخرین: پرونده های حقوقی در فرانسه ادعا می کنند دولت انفعال

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

                                                                                                                                                                                                                       

– چین هل در مقابل ‘œWuhan ویروس’� برچسب.

– ایالات متحده مدعیان رسیدن به رکورد 3.3 میلیون نفر است.

– در اروپا coronavirus گسترش سریع ترین در اسپانیا.

___

پاریس – شش پرونده های حقوقی واصل شده اند در فرانسه متهم دولت اقدام به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

قضایی گفت: با توجه به آسوشیتد پرس روز پنجشنبه مناسب بودند ظ توسط افراد یا گروه ها به دنبال تعقیب وزرای دولت برای قتل نفس قرار دادن افراد در معرض خطر و یا عدم کمک به افراد در معرض خطر است.

بیش از 1300 نفر کشته شده اند از این ویروس در فرانسه. بیش از 25000 موارد تایید شده است.

یک مورد ثبت شده توسط 46 ساله از منطقه پاریس که قرارداد ویروس, وکیل او گفت: فرانسه-اطلاعات رادیو. آن را متهم به دولت ‘œstalling’� به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است.

فرانسه اعمال شده در سراسر کشور حبس اقدامات هفته گذشته نزدیک به دو ماه پس از اولین موارد به نظر می رسد در کشور است.

پرونده های حقوقی ثبت شد با یک دادگاه ویژه برای تعقیب وزرای دولت. آن تصمیم خواهد گرفت که آیا به این موارد است.

                                                                                                                                                                                                                       

___

مسکو – مقامات قزاقستان اعلام کرد که آنها در حال سفت کردن قرنطینه در کشور دو تا از بزرگترین شهرستانها برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

شروع شنبه ساکنان نورسلطان قزاقستان سرمایه و آلماتی بزرگترین شهر کشور می تواند به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و یا رفتن به محل کار.

دولت بیانیه همچنین می گوید مکان های عمومی مانند پارک ها و زمین های بازی بسته خواهد شد. گروه های بیش از سه نفر ممنوع خواهد شد, به جز برای خانواده ها.

در Shymkent قزاقستان را در سومین شهر فرودگاه و ایستگاه راه آهن و تمام مهد کودک ها بسته خواهد شد. قزاقستان مقامات همچنین اعلام کرد ‘œgradual’� محدودیت در حمل و نقل عمومی در شهرستانها.

                                                                                                                                                                                                                       

قزاقستان گزارش 109 مورد از این ویروس است.

___

حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته – بیش از چهار برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982 – مذاکرات گسترده اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس.

افزایش هفتگی برنامه خیره کننده بود بازتابی از آسیب شیوع ویروسی در حال انجام است تا اقتصاد. براده برای کمک بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج.

با سرعت از اخراج است که مطمئن شوید که برای سرعت بخشیدن به اقتصاد ایالات متحده غرق به رکود است. درآمد سقوط کرده است در رستوران ها, هتل ها, سینما و ورزشگاه و خطوط هوایی. فروش خودرو در حال کاهش و خودرو سازان باید با خود بردند. از جمله کارفرمایان در صورت پرداخت وام و سایر هزینه های ثابت به طوری که آنها در حال برش شغل برای صرفه جویی در پول.

___

برلین – آلمان افزایش یافته است و توانایی خود را به آزمون برای کروناویروس جدید به 500,000 تا یک هفته.

Lothar Wieler سر از آلمان رابرت کخ کنترل بیماری مرکز می گوید: تعدادی از آزمایش های در حال انجام در این کشور به احتمال زیاد بالاترین در سراسر جهان هر دو در تعداد مطلق و سرانه.

مسیحی Drosten پیشرو virologist در برلین Charite بیمارستان می گوید حدود 6-7 درصد از آزمون دوباره مثبت است.

تا کنون وجود داشته است 39,500 موارد در آلمان و 222 مرگ و میر.

___

پراگ – جمهوری چک ارائه شده است 10,000 محافظ برای ایتالیا و اسپانیا برای کمک به دو کشور سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس در اروپا است.

وزیر کشور Jan Hamacek می گوید به کشور ‘œcan آن را ندارند و آنها به شدت به آنها نیاز دارید.’�

وزیر امور خارجه توماس Petricek می گوید او در تماس با سفرای دو کشور در مورد چگونه به حمل و نقل تجهیزات حفاظتی.

از جمهوری چک 1,775 دفاع کرد گرفته شد افراد آلوده به ویروس coronavirus شش نفر کشته شده اند.

___

توکیو – ژاپن شینزو آبه تشکیل coronavirus نیروی کار جلسه آموزش تمام 47 استانی رهبران به طرح احتمالی اقدامات لازم برای مبارزه با این ویروس در پاسخ به ارزیابی که کروناویروس در حال حاضر شایع در کشور است.

این نیروی کار است که با حمایت از یک قانون خاص تصویب این ماه که اجازه می دهد تا آبه اعلام وضعیت اضطراری هر چند مقامات می گویند این یک بیانیه است و نه برنامه ریزی شده بلافاصله.

نیروی کار جلسه روز شنبه می آید یک روز پس از توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike خواسته 1.3 میلیون نفر در پایتخت ژاپن به ماندن در خانه آخر این هفته با استناد به افزایش موارد جدید از جمله کسانی است که نمی توان پیش بینی کرد. او افزود: یک مستند از توکیو یک احتمال است اگر عفونت تبدیل به انفجاری که در اروپا و آمریکا

آبه می گوید ژاپن را تحمیل ممنوعیت ورود به 21 کشور اروپایی و ایران و تعلیق ویزا از کسانی که از این کشورها تا پایان ماه آوریل است. او می گوید اقدامات مشابه برای چین و کره جنوبی نیز تمدید از طریق پایان ماه آینده.

توکیو در روز پنج شنبه تا به حال 47 مورد رکورد تک روز افزایش بیش از 41 از روز قبل. ژاپن حدود 2000 موارد از جمله 259 در توکیو.

___

اندونزی – اندونزیایی دولت جدید 20 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

که به ارمغان می آورد این کشور مرگ و میر در COVID-19 شیوع 78 بالاترین در جنوب شرقی آسیا و منطقه است.

شده اند وجود دارد 103 موارد جدید در روز پنج شنبه به مجموع 893 مثبت آزمون در الجزایر کشور عمدتا در پایتخت جاکارتا.

___

مادرید – اسپانیا تبدیل شده است و این کشور در اروپا که در آن شیوع کروناویروس در حال گسترش سریع ترین. آن را در دوم تنها به ایالات متحده در تعداد موارد جدید گزارش شده است.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 8,578 عفونت های جدید و 655 مرگ و میر در پنجشنبه آوردن مجموع عفونت به 56,188 و بیش از 4000 مرگ و میر.

ایتالیا اولیه شیب افزایش موارد تایید شده آغاز شده و به سطح بیش از دو هفته به یک مستند در سراسر کشور. روز چهارشنبه این کشور گزارش 5,210 موارد جدید و 683 مرگ و میر.

شیوع است زور زدن در اسپانیا سیستم مراقبت های بهداشتی با کادر پزشکی در تلاش برای درمان آلوده در میان کمبود دنده محافظ و به اندازه کافی ونتیلاتور و ماشین آلات و دیگر تجهیزات پزشکی.

یکی از 10 کشور COVID-19 مرگ و میر ثبت شده در خانه های سالمندان.

___

بغداد – عراق تمدید یک دولت-اعمال مقررات منع رفت و آمد برای دو هفته دیگر منع اجتماعات بزرگ و غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از گسترش این coronavirus با توجه به کابینه بیانیه.

این فرمت دوم پس از اولین حکومت نظامی تحمیل شد در 17 مارس است.

عراقی ها تلاش کرده اند به پایبندی به مقررات منع رفت و آمد باعث ارشد عراق مقامات و چهره های برجسته مذهبی به فراخوان عمومی به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمع در جمعیت.

حداقل 29 نفر کشته شده اند از coronavirus در عراق میان 346 تایید موارد با توجه به وزارت بهداشت.

___

استکهلم – سوئد حاکم سوسیال دموکرات ها تصمیم گرفته اند به همه ممکن است در رژه روز و به مناسبت روز جهانی کارگر دیجیتالی به دلیل coronavirus.

تحت شعار ‘œa قوی تر جامعه’� هزاران نفر از آنان انتظار می رود به تجمع در مارس 1 در سراسر کشور اسکاندیناوی. آن را نگه داشته است اولیه و ابتدایی و مدارس و رستوران ها و کافه ها باز کردن و تشویق مردم برای لذت بردن از خورشید بهار. تا کنون تنها تجمعات بیش از 500 نفر ممنوع می باشد.

در بیانیه حزب کار لنا Radstrom Baastad می گوید: پیام این سال ‘œwill تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است.’�

___

پکن – چین به شدت هل دادن به عقب در ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo اصرار بر اشاره به مرگبار رمان coronavirus است که موجب همه گیر جهانی به عنوان “ووهان virus” پس از شهر در چین بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang روز پنجشنبه گفت که آن را تلاش برای “به چین و بی اعتبار کردن چین در تلاش در تلاش برای منحرف کردن توجه و تغییر مسئولیت است.”

“او بسیار شوم انگیزه” Geng خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

Geng همچنین دفاع چین تلاش در مقابله با این ویروس و آن را رد کرده بود و به دنبال محل مسئولیت شیوع این بیماری در جاهای دیگر. چین متهم شده است که تلاش برای خرد کردن اطلاعات در مورد شیوع بیماری در مراحل اولیه آن و برخی از آن دیپلمات ها را آشکارا نشان می دهد که ویروس ممکن است آورده شده است به چین از ایالات متحده است.

Pompeo را ویروس شناسایی می شود توسط نام به عنوان “œWuhan ویروس’� در یک نشست مجازی از وزرای خارجه از گروه 7 پیشرو کشورهای صنعتی منجر به خود امید بستن در برابر انتشار یک بیانیه گروه.

سازمان بهداشت جهانی و دیگران را هشدار داد در برابر دادن ویروس جغرافیایی نام آن جهانی طبیعت و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سازی به دور از کسانی که از نظر منتقدین گفته اند که آنها پرورش تبعیض آمیز احساسات و رفتار در برابر آسیایی ها و آمریکایی ها.

___

بخارست, رومانی – رومانی نخست وزیر اعلام کرده است که استعفای وزیر بهداشت که اعلام کرد که هر کس در شهر بخارست خواهد بود آزمایش coronavirus شده بود به شدت انتقاد کرد.

نخست وزیر لودویک اوربان گفت: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که در حالی که او پشیمان ویکتور Costache خروج, ‘œon دیگر دست من آن را درک کنند و من از او تشکر کنم.’�

اوربان گفت: دولت اولویت بود برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی برای بیمارستان ها برای محافظت از کارکنان پزشکی.

رومانی ثبت شده 906 coronavirus موارد با 17 مرگ و میر.

___

پاریس – فرانسه آغاز شده است تخلیه شهروندان خود را با آلوده coronavirus از آلزاس کانون پردازنده ویژه از حد دارودرمانی شده ایم قطار با سرعت بالا.

فرانسه وزیر بهداشت گفت که قطار TGV-تقدیر-بیمارستان است ‘œfirst در اروپا است.’�

حدود 20 نفر در حال تخلیه از استراسبورگ به بیمارستان ها در پرداخت-de-la-Loire و دیگر مناطق پنج شنبه صبح به لطف پزشکی لوکوموتیو.

آن متشکل از پنج خودرو هر یک kitted با مواد پزشکی و با حضور یک متخصص بیهوشی-resuscitator یک کارآموز پرستار بیهوشی و سه پرستاران.

قطار به کار گرفته شده است برای از بین بردن این منطقه بدترین ضربه coronavirus که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 1300 زندگی در فرانسه – تقریبا نیمی از آنها فوت کرده اند در گراند Est منطقه بیمارستان.

___

مسکو – روسیه, وزارت دفاع قول داده برای ساخت 16 مراکز درمانی برای درمان بیماری های عفونی در اواسط ماه مه در میان رشد شیوع کروناویروس در کشور است. مراکز پخش خواهد شد در سراسر طیف وسیعی از مناطق روسیه, وزیر دفاع سرگئی Shoigu گفت: در جلسه دولت روز شنبه.

“ما نیاز به اطمینان از سریعترین ساخت این مراکز به منظور برای ما طب نظامی به آماده مقابله با (coronavirus) عفونت” نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت.

روسیه ramped تا اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس جدید از گسترش بیشتر آن به عنوان caseload رشد در افزایش سرعت. در اوایل روز پنج شنبه دولت اعلام کرد توقف تمام پروازهای بین المللی به جز برای کسانی که آوردن روسیه اتباع خانه از خارج از کشور. روز چهارشنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور اعلام کرد: هفته آینده یک روز تعطیل که در طی آن تنها ضروری کسب و کار – مانند مغازه ها و بانک ها – را به کار گیرند.

مقامات روسی گزارش 840 موارد جدید کروناویروس در روز پنج شنبه با 182 مورد جدید ثبت نام از روز قبل.

___

آنکارا – ترکیه تجارت وزیر خارجه این کشور است که محدود کردن صادرات تنفسی مرتبط با تجهیزات پزشکی به منظور پاسخگویی به نیازهای داخلی است.

Ruhsar Pekcan گفت در توییتر شنبه که صادرات تجهیزات از جمله پنکه گذاری دستگاه ها و مراقبت های ویژه مانیتور خواهد بود موضوع را به دولت مجوز.

این اقدام با هدف اطمینان حاصل شود که یک “اختلال به خدمات بهداشتی و درمانی رخ نمی دهد و ظرفیت موجود استفاده می شود به طور موثر است”.

ترکیه گزارش کرده است 59 COVID-19 کشته و حداقل 2,433 عفونت.

___

مسکو – مقامات مسکو در روز پنج شنبه دستور داد به رستوران ها و کافه ها و مراکز خرید و برخی از پارک ها در شهر برای نه روز با شروع از شنبه.

این حرکت با هدف نگه داشتن مردم در خانه و در میان coronavirus شیوع می آید یک روز پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد هفته آینده تعطیلات, که در طی آن تنها ضروری کسب و کار – مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و بانک – ادامه خواهد داد به کار گیرند.

تعداد coronavirus موارد در روسیه شده است به سرعت در حال رشد در این هفته. مقامات روسی گزارش 840 موارد جدید کروناویروس در روز پنج شنبه با 182 مورد جدید ثبت نام از روز قبل.

در روز سه شنبه شهردار مسکو سرگئی سوبیانین پوتین گفت که این وضعیت “جدی است.” روسیه نسبتا پایین caseload می تواند منعکس کننده کافی غربالگری به جای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر او گفت و خواست پوتین به سطح شیب دار تا تست در سراسر کشور است.

___

استکهلم – سوئد شاهد افزایش تعداد مرگ و میر است که می تواند تغییر اسکاندیناوی است و نه سهل انگار روش نگهداری اولیه و ابتدایی و مدارس و رستوران ها و بارها باز و حتی مردم را تشویق به بیرون رفتن و لذت بردن از بهار خورشید.

مقامات بهداشتی باید در عرض 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 18 مرگ و میر پس از چهارشنبه آوردن مجموع 62 مرگ و میر در این کشور از 10 میلیون است که تا به حال 2,510 مردم آزمایش مثبت از آن 176 در بخش مراقبت های ویژه.

رئیس استکهلم خدمات سلامت بیورن Eriksson گفت: “œthe طوفان بر ما’� ساعت پس از آندرس Tegnell از آژانس بهداشت عمومی سوئد یک کنفرانس خبری گفت که وضعیت ‘œstable.’�

در همسایه, دانمارک, دولت گفته بود برنامه ریزی برای بیشتر سفت شدن قانون به طوری که گروه های کوچک تر – کمتر از 10 – می توان ممنوع است.

و در فنلاند دولت می گوید که در یک حرکت استثنایی بلوک جنبش از شهروندان داخل و خارج از یک کلید منطقه جنوب که شامل نوردیک پایتخت کشور هلسینکی برای جلوگیری از گسترش coronavirus به مناطق دیگر. این Uusimaa منطقه شامل هلسینکی و بر زندگی روزمره برخی از 1.7 میلیون نفر نزدیک به یک سوم کل جمعیت فنلاند است.

___

لندن – بریتانیا دولت دستور داده است تا 10,000 هواکش دست به گریبان با COVID-19 بحران است.

میلیاردر مخترع James Dyson گفت: کارکنان خود را در یک ایمیل که یک تیم از مهندسان مشغول به کار بود در یک طراحی برای 10 روز گذشته پس از دریافت یک درخواست برای کمک از نخست وزیر بوریس جانسون.

Dyson می گوید: دستگاه تساوی در تکنولوژی مورد استفاده در شرکت تصفیه کننده هوا محدوده است و صفحه دیجیتال موتور.

دستگاه ایجاد شده در همکاری با کمبریج مبتنی بر علم و مهندسی شرکت TTP و هنوز هم باید در صورت تصویب قانونی.

بریتانیا می خواهد برای افزایش در دسترس بودن هواکش از 8,000 30,000.

___

توکیو – Tokyo المپیک سازمان پنج شنبه اعلام کرد که آنها در حال لغو یک رویداد فرهنگی شامل اجرای مشترک کابوکی و اپرا در ماه آینده با توجه به گسترش coronavirus.

این رویداد در حال حاضر یک شکست سال گذشته پس از معروف جهان تنور Placido Domingo انصراف پس از آزار و اذیت جنسی اتهامات.

لغو شرح زیر است روز سه شنبه توافق بین توکیو کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن توکیو بازی ها تا تابستان سال 2021 با توجه به جهانی در حال انجام همه گیر.

تجدید نظر ‘œTokyo 2020 Nippon جشنواره’� برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18, به ویژگی های, ژاپنی, کابوکی بازیگر Ebizo ایچیکوا و خوانندگان اپرا – ایتالیایی سوپرانو آنا Pirozi و اروگوئه باس-باریتون اروین Schrott – در یک عملکرد با هدف گرد هم آوردن شرق و غرب و متضاد سنتی و مدرن است.

___

کوالالامپور مالزی – مالزی پادشاه و ملکه هستند تحت قرنطینه پس از هفت کاخ اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19.

کاخ گفت: این هفت کارکنان بیمارستان بستری شد سه شنبه و مقامات بهداشت در تلاش بودند برای شناسایی منبع انتقال است. آن گفت: شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه و همسرش Tunku Azizah آمنه Maimunah Iskandariah شد آزمایش ویروس اما هر دو منفی بودند. آن گفت: این زوج سلطنتی تصمیم به رعایت 14-روز خود قرنطینه از روز شنبه با پاکسازی عمیق انجام شود در کاخ.

مالزی که 21 کشته و بالاترین مجموع موارد در جنوب شرقی آسیا در 1,796 است تمدید آن مستند توسط دو هفته دیگر به تاریخ 14 آوریل.

___

کلمبو سریلانکا: – سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa درخواست بین المللی آژانس های کمک کننده به ارائه بدهی توقف یا تعویق بدهی تسهیلات به تمام کشورهای در حال توسعه در مواجهه با خطر به شدت تحت تاثیر coronavirus.

Rajapaksa بود خواست مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به جلو در این درخواست به چند جانبه و دو جانبه وام سازمان.

او اشاره کرد که از جمله ‘œa امداد خواهد بود مفید برای مدیریت COVID-19 اجتماعی فاصله بهداشت عمومی و اجتماعی سیستم های امنیتی در آن کشور است.’�

بیانیه خود را می آید به عنوان سریلانکا را مجبور به بازپرداخت US $4.8 میلیارد دلار بدهی خارجی در این سال در میان یک اقتصاد است که ضعیف انجام شده در سال گذشته است. جزیره اقتصاد کشور دچار ضربه شدید سال گذشته به دلیل عید پاک یکشنبه حملات بمب توسط شبه نظامیان اسلامی.

سریلانکا رشد اقتصادی برآورد شده است به آمار 18 سال گذشته از 2.7 تا 2.8 درصد در سال 2019.

با این حال صندوق بین المللی پول در ماه فوریه گفت که سریلانکا اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از حملات تروریستی ماه آوریل گذشته. صندوق بین المللی پول گفت: رشد واقعی تولید ناخالص داخلی برآورد شده است 2.6% در سال 2019 است و رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2020 پیش بینی شده است در 3.7%.

___

مسکو – روسیه مقامات دولتی اعلام کرد که توقف تمام پروازهای بین المللی با شروع از جمعه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک استثنا خواهد بود برای پرواز در آوردن روس ها از خارج از کشور بر اساس بیانیه منتشر شده روز شنبه در کابینه وب سایت.

در اوایل این ماه مقامات روسیه آن را محدود ترافیک هوایی برای پروازهای منظم به پایتختهای جهان و پرواز چارتر.

اندازه گیری های جدید می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در روسیه به سرعت در حال رشد می کند. روز چهارشنبه دولت گزارش در مجموع 658 موارد با 163 مورد جدید ثبت نام از روز قبل. که به طور قابل توجهی بزرگتر روزانه افزایش نسبت به هفته گذشته که تعداد موارد در حال رشد بود توسط چند ده ها تن در روز است.

___

سئول کره جنوبی – کره جنوبی بانک مرکزی می گوید آن را به طور موقت ارائه یک œunlimited’� مقدار پول به واجد شرایط بانک ها و دیگر موسسات مالی به مدت سه ماه از طریق توافق نامه خرید مجدد آن را به عنوان تلاش برای آرام کردن بازارهای مالی لرزاند جهانی coronavirus بحران است.

بانک مرکزی کره جنوبی روز پنج شنبه گفت: این اقدام بی سابقه ای بود اما نمی ارائه برآورد چقدر پول خواهد بود عرضه به بازارهای مالی از طریق استقراض کوتاه مدت.

این بانک هفته گذشته اعدام اضطراری کاهش نرخ 0.5 درصد برای کمک به سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus آورده است سیاست خود را در رای دادن به یک زمان تمام کم 0.75%.

برخی از کارشناسان می گویند این معلوم نیست که آیا سنتی ابزار مالی برای افزایش پول و منابع موثر خواهد بود در حال حاضر که جهانی همه گیر شده و آسیب دیده هر دو عرضه و تقاضا ، decimating مراکز صنعتی در چین و ایتالیا و میلیون ها نفر مجبور به ماندن در خانه تحت محکم قرنطينه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniagüvenilir takipçi satın almabet365hovardaYabancı Dizi İzle