آخرین: Minn troopers سوراخ لاستیک در تظاهرات

بالای ساعت:

– جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود در هوستون.

                                                                                                                                                                                                                       

– معترضان heartened توسط سویفت, اصلاحات, اما نذر گسترده تر تغییر دهید.

– معترضان در پورتلند راه رفتن بر روی ایالتی که منجر به طور موقت خاموش کردن.

– خشونت می دهد راه را به خیابان نمایشگاه پرنیان در خارج از کاخ سفید.

___

هوستون – سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و بی عدالتی به خاک سپرده خواهد شد روز سه شنبه در هوستون انجام شده در یک اسب کشیده حمل و نقل.

جورج فلوید که 46 بود زمانی که او کشته خواهد شد و به استراحت در کنار مادرش. در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه مرگ مرد گریه برای مادرش.

تشییع جنازه او خواهد بود ، یک مراسم یادبود عمومی برگزار شد دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده. برخی از 6000 نفر حضور داشتند.

تحت فروزان تگزاس خورشید عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت ‘œI نمی توانم نفس بکشم’� – یکی دیگر از چیزهایی که او فریاد بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته شده توسط افسر پلیس – منتظر ساعت برای ادای احترام خود را. فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

                                                                                                                                                                                                                       

خپله پس از یادبود به پایان رسید فلوید را در تابوت قرار داده شده بود در یک نعش کش و همراهی با پلیس به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

___

آتلانتا – در دو هفته پس از جورج فلوید کشته شد ادارات پلیس ممنوع کرده اند chokeholds, مؤتلفه آثار کاهش یافته است و ماموران دستگیر شده اند و متهم در میان بزرگ جهانی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

حرکت به دور از تعمیرات اساسی پلیس دادسراها و دادگاهها و نهادهای دیگر است که معترضان به دنبال. اما برخی از طرفداران و تجمع آنها در تشویق تردستی پاسخ به Floyd مرگ تدریجی آن را به عنوان ممکن است.

___

پرتلند سنگ. – تظاهرات راه می رفت بر روی ایالتی 84 روز دوشنبه شب در پورتلند لوید منطقه که منجر به مقامات به طور موقت خاموش آن را در آن منطقه, اخبار فیلم نشان داد.

قبلا معترضان را تشویق می کردند زمانی که یک سخنران در تظاهرات صحبت در مورد رئیس پلیس استعفای.

‘œAre ما انجام نشده است؟’� او از جمعیت است. ‘œNo,’� جمعیت فریاد زد و برگشت.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی دیگر از جمعیت در نزدیکی مرکز شهر در زندان پس از 9 بعد از ظهر بود خواست پلیس را به لرزش و بالا رفتن از نرده های ساخته شده برای نگه داشتن معترضان به دور است.

‘œWe در اینجا به پلیس حصار,’� پورتلند پلیس گفت در توییتر. ‘œWe اینجا برای محافظت از افرادی که کار در مرکز عدالت و بزرگسالان در بازداشت هستند که زندگی می کنند وجود دارد.’�

در زمین پلیس اقامت داشتند دورتر از حصار از آنها تا به حال در طول شب دیگر. جمعیت رشد کرده بود به صدها نفر حدود 9:40 بعد از ظهر gray industries/OregonLive گزارش شده است.

___

واشنگتن – که عظیم حصار بنا در اطراف پارک لافایت تبدیل به یک انجام آن خودتان را گالری از اعتراض هنر است. پیام پوستر و پرتره اعم از محبت به خشم و تقریبا محو نمایی از کاخ سفید در سراسر راه است.

یک بلوک دور در گوشه ای از 16 و من خیابان – ثابت فلش نقطه برای بسیاری از هفته گذشته – از calliope نسخه از ‘œLa Cucaracha’� زد بیرون از بستنی کامیون پارک شده فقط در خارج از موانع پلیس. در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا پس از آن بود آرام بعد از ظهر دوشنبه شما می توانید شنیدن آواز پرندگان در حالی که یک بازدید کننده برای پرداخت 20 دلار Black Lives Matter تی شرت با Venmo.

به عنوان پایتخت کشور ظهور از خشونت و هرج و مرج 10 روز کشش از تظاهرات و خیابان جنگ خلق و خوی متفاوت در راه است. خشم داده است راه را به چیزی نزدیک به یک خیابان عادلانه به عنوان رهبران جامعه و اعضای کنگره و سی دولت باید بسیج به معترضان شود.

___

شارلوت, N. C. – شارلوت-مکلنبورگ افسر پلیس است که با ملاقات و رفت با تظاهرکنندگان تعدادی از بار بود که در یک درگیری بعد از ظهر دوشنبه با معترضان یک روز پس از او می خواهم تا به حال یکی دیگر زمان تعامل است.

تصویری را نشان می دهد CMPD کاپیتان براد کخ احاطه شده توسط شعار معترضان روز شنبه در مقابل دولت محلی مرکز قبل از یک مرد سفید تجمع اعتراضی روش و shoves او. پس از تحت فشار قرار دادند در زمان کخ مرد به زمین به عنوان بیشتر معترضان دیده می شد ستون در. او تنها افسر در مجاورت.

بدون آسیب گزارش شده است اما در یک صدای جیر جیر CMPD گفت کخ بود ‘œassaulted در روز روشن’� و خواسته است برای کمک به شناسایی آن درگیر است.

کخ بارها راه می رفت با معترضین از طریق شهرستان است. او تصویر زانو زدن در کنار آنها هفته گذشته است. اداره پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که او راه می رفت بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) با معترضان در روزهای اخیر.

اما خود فعل و انفعالات نداشته اند به خوبی دریافت شده توسط تمام شد. برخی می گویند او نیست به انجمن خوش آمدید مارس با آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de